Mlade talenty

Dorost hostí Teplice, juniorka Zlín

19.10.2017 | redakce
 

Dorost hostí Teplice, juniorka Zlín V domácím prostředí se představí ligoví dorostenci i juniorka. Týmy U19 a U17 odehrají svá utkání s Teplicemi už v pátek po obědě, juniorku prověří Zlín v neděli před obědem.

 

U19+U17

Oba dorostenecké týmy se po třítýdenní nucené přestávce vrací do kolotoče nejvyšší soutěže. První překážkou v náročném programu, který potrvá až do konce listopadu, budou v sobotu severočeské Teplice. „Během tohoto dlouhého zápasového volna jsme se snažili kluky udržovat v zápasovém rytmu. Někteří chodili za juniorku, jiní za osmnáctku,“ podotkl asistent trenéra U19 René Bielan.

Celý tým si uvědomuje, že právě nadcházející domácí duel s Teplicemi je extrémně důležitý. „Severočeši jsou za námi o čtyři body, navíc máme dva zápasy k dobru. Před dalším náročným programem chceme toto utkání zvládnout za tři body, navíc hrajeme doma po dlouhých pěti týdnech,“ dodal.

Na zápasy obou kategorií byli jako rozhodčí delegováni Tomáš Batík, Radim Duda a Michal Broskevič. První dva jmenovaní se rozdělí v rolích hlavních arbitrů. Zápas devatenáctky bude rozhodovat Batík, duel sedmnáctky pak Duda. Obě utkání se odehrají v pátek 20. října  ve Sportovním centru Kovona od 11 hodin a 13:15 hodin.    

U21

Přesně po dvaceti dnech se zase doma představí karvinská juniorka, kterou čeká zápas se Zlínem. Na konci srpna se na Valašsku zrodila divoká remíza 4:4. Karvinští by rádi navázali na poslední zápas, kdy porazili Slovácko na jeho hřišti 2:0. „Už před startem sezóny jsme si vytyčili jako jeden z cílů být mezi čtyřmi nejlepšími a zahrát si nadstavbu. Tým na to máme kvalitní a věřím, že se nám to podaří,“ hlásí jeden z trenérů Marek Bielan. 

Po deseti zápasech je juniorka o bod druhá za Slováckem, Zlín je s tříbodovou ztrátou třetí. „Doma by se mělo vyhrávat, musíme tento zápas zvládnout,“ dodal Bielan.

Utkání 11. kola Juniorské ligy MFK Karviná U21 – FC Fatsav Zlín U21 začíná ve Sportovním centru Kovona v neděli 22. října v 11 hodin. Hlavním rozhodčím bude pan Peter Mrázek. 

• U19+U17: Z Pardubic bez bodů
před 2 dny - Ligoví dorostenci odjeli ve středu z východních Čech bez bodů - devatenáctka prohrála 1:4, sedmnáctka 0:1!

• Žáci U13 neuspěli
před 2 dny - O víkendu se v Bílovci konal kvalifikační turnaj na každoroční halové mistrovství republiky. Žáci U13 skončili až pátí a na finálový turnaj se tak nepodívají.

• U19 ve středu v Pardubicích
20.11. - Dohrávka 10. kola čeká na ligové dorostence U19 a U17! Ve středu po obědě se představí na hřišti Pardubic - devatenáctka od 12:15 hod., sedmnáctka od 14:30 hodin.

• Sestřih výhry nad Jabloncem
19.11. - Vychutnejte si tříbodový zisk z nedělního odpoledního utkání proti severočeskému Jablonci. Nejdůležitější okamžiky zápasu, který Karvinští vyhráli 2:1, najdete ZDE.

• Výsledky mládeže MFK
18.11. - U19-Sigma Olomouc 2:1, U18-Opava 1:1, U17-Sigma Olomouc 1:4, U16-Opava 0:0, Baník Ostrava-U15 2:0, Baník Ostrava-U14 12:0.

• Zápas trenérů pro MFK
17.11. - Ve čtvrtek se pod umělým osvětlením ve Sportovním centru Kovona uskutečnil zápas trenérů MFK Karviná vs. FC Baník Ostrava. Z vítězství 2:1 se radovali domácí po trefách trenérů přípravek Michaela Klose a Roberta Martinčka!

• Čtrnáctka vyhrála na ve Zlíně
14.11. - V úterý dohrávali starší žáci U15 a U14 zápasy 13.kola žákovské ligy ve Zlíně. Starší kategorie prohrála 2:3, čtrnáctka naopak veze tři body za vítězství 1:0!

• Lingr odehrál 20 minut
14.11. - Reprezentace do 20 let vyhrála ve Švýcarsku v dalším utkání Elite tournament 4:1. Ondřej Lingr nastoupil na posledních dvacet minut, David Lischka nehrál vůbec. Po pěti utkáních je český tým v tabulce druhý za dvě výhry, dvě remízy a jednu porážku.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2017
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.