Mlade talenty

Dorost hostí Teplice, juniorka Zlín

19.10.2017 | redakce
 

Dorost hostí Teplice, juniorka Zlín V domácím prostředí se představí ligoví dorostenci i juniorka. Týmy U19 a U17 odehrají svá utkání s Teplicemi už v pátek po obědě, juniorku prověří Zlín v neděli před obědem.

 

U19+U17

Oba dorostenecké týmy se po třítýdenní nucené přestávce vrací do kolotoče nejvyšší soutěže. První překážkou v náročném programu, který potrvá až do konce listopadu, budou v sobotu severočeské Teplice. „Během tohoto dlouhého zápasového volna jsme se snažili kluky udržovat v zápasovém rytmu. Někteří chodili za juniorku, jiní za osmnáctku,“ podotkl asistent trenéra U19 René Bielan.

Celý tým si uvědomuje, že právě nadcházející domácí duel s Teplicemi je extrémně důležitý. „Severočeši jsou za námi o čtyři body, navíc máme dva zápasy k dobru. Před dalším náročným programem chceme toto utkání zvládnout za tři body, navíc hrajeme doma po dlouhých pěti týdnech,“ dodal.

Na zápasy obou kategorií byli jako rozhodčí delegováni Tomáš Batík, Radim Duda a Michal Broskevič. První dva jmenovaní se rozdělí v rolích hlavních arbitrů. Zápas devatenáctky bude rozhodovat Batík, duel sedmnáctky pak Duda. Obě utkání se odehrají v pátek 20. října  ve Sportovním centru Kovona od 11 hodin a 13:15 hodin.    

U21

Přesně po dvaceti dnech se zase doma představí karvinská juniorka, kterou čeká zápas se Zlínem. Na konci srpna se na Valašsku zrodila divoká remíza 4:4. Karvinští by rádi navázali na poslední zápas, kdy porazili Slovácko na jeho hřišti 2:0. „Už před startem sezóny jsme si vytyčili jako jeden z cílů být mezi čtyřmi nejlepšími a zahrát si nadstavbu. Tým na to máme kvalitní a věřím, že se nám to podaří,“ hlásí jeden z trenérů Marek Bielan. 

Po deseti zápasech je juniorka o bod druhá za Slováckem, Zlín je s tříbodovou ztrátou třetí. „Doma by se mělo vyhrávat, musíme tento zápas zvládnout,“ dodal Bielan.

Utkání 11. kola Juniorské ligy MFK Karviná U21 – FC Fatsav Zlín U21 začíná ve Sportovním centru Kovona v neděli 22. října v 11 hodin. Hlavním rozhodčím bude pan Peter Mrázek. 

• Se Spartou na O2 TV Sport
včera - Z upřesnění 20. kola HET ligy vyplývá, že domácí duel s pražskou Spartou odehrají Karvinští v sobotu 10. března od 15 hodin v přímém přenosu O2 TV Sport. Do konce tohoto týdne klub zveřejnění informace o předprodeji vstupenek.

• Trenéři akademií na Kovoně
včera - Trenéři všech osmi Regionálních fotbalových akademií včetně mládežnických reprezentačních trenérů si dají dostaveníčko 21. a 22. února v Karviné ve Sportovním centru Kovona na pravidelném setkání. Náplní těchto dvou dnů (středa 14-17, čtvrtek 9:30-12) budou ukázkové tréninky spojené s diskuzí trenérů o nových trendech v mládežnickém fotbale. Toto setkání je přístupné všem trenérům mládeže z okolních klubů - všichni jsou srdečně vítáni.

• Sestřih vítězství z Boleslavi
před 3 dny - První zápas = první vítězství. Karvinští vstoupili do jara skvěle, když v sobotu přežili velké šance domácích a sami v úplném závěru udeřili zásluhou Tomáše Wágnera. Na sestřih nejzajímavějších momentů se podívejte ZDE.

• Výsledky mládeže z víkendu
před 3 dny - Zlín-U21 4:2, Banská Bystrica-U19 1:2, Banská Bystrica-U17 2:1, U16-Wodzislaw 2:0, Ružomberok-U15 2:4, Ružomberok-U14 3:0, U13-Wodzislaw 1:6.

• Holzer odehrál celý zápas
16.2. - Ve druhém měření sil proti Itálii česká reprezentace do 17 let opět prohrála 1:2. Jan Holzer ovšem oproti prvnímu utkání odehrál celý zápas a na pozici štítového záložníka si vedl velmi dobře!

• Víkendový program mládeže
15.2. - Ligoví dorostenci U19 a U17 jedou v sobotu na Slovensko k duelům s Banskou Bystricí. Šestnáctka v sobotu od 10 hodin hostí na Kovoně polskou Wodzislaw. Obě kategorie starších žáků zajíždí k zápasům do Ružomberku, třináctka doma na Jäklu vyzve Wodzislaw (10:00).

• Holzer v prvním zápase nehrál
13.2. - V prvním přípravném utkání proti Itálii se karvinský hráč Jan Holzer na hřiště v Olomouci nepodíval a Češi prohráli 1:2. Odveta je na programu na stejném místě ve čtvrtek.

• Víkendové výsledky mládeže
11.2. - Karviná U21-Górnik Zabrze U21 1:4, Dunajská Streda U21-Karviná U19 3:1, Karviná U15-Czestochova 5:1, Karviná U14-Czestochowa 5:2, Triangl U13: Karviná-Baník 1:9 a Karviná-Slovácko 5:9, Triangl U12: Karviná-Slovácko 2:4 a Karviná-Baník 1:9.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.