Mlade talenty

Na zápas se Spartou zbývá 400 ks vstupenek

7.3.2018 | redakce
 

Na zápas se Spartou zbývá 400 ks vstupenek Že by „plný dům"? Vypadá to tak! Várka něco málo přes 400 vstupenek zbývá v prodeji na Ticketportalu a na prodejních místech v MěDK a Kině Centrum. Nadcházející utkání s pražskou Spartou táhne.

 

Jestliže na podzim nebylo vyprodáno na duely se Slavií ani Plzní, tak tentokrát se k tomu schyluje. Už v sobotu dorazí do Karviné pražská Sparta, která v úterý vyměnila trenéra - italského stratéga Stramaccioniho nahradil Pavel Hapal. Pro fanoušky MFK je však lákadlem povedený vstup svěřenců Josefa Muchy do jarní části sezóny.

Sedm bodů z devíti možných je výborných a při pohledu na tabulku to znamená průběžné deváté místo. Hráčům, trenérům i vedení klubu je však jasné, že není na pořadu dne „usnutí na vavřínech" a cesta k záchraně ještě bude trnitá. „Máme zprávy, že je skoro vyprodáno. Naši fanoušci jsou skvělí, budeme je opět potřebovat. Věřím, že se zbytek lístků vyprodá,“ vzkázal za kabinu kapitán Pavel Eismann.

Před úterní jedenáctou hodinou dopolední zbývalo k prodeji 432 ks vstupenek. „Je však možné, že v pátek uvolníme další z nevyzvednutých rezervací. Fanouškům doporučuji, aby nákup vstupenek nenechávali na poslední chvíli. Pravděpodobně bude vyprodáno,“ informovala Pavla Žebroková z klubového oddělení ticketingu.

Možnosti nákupu vstupenek
  • Na webových stránkách Ticketportalu do pátku 9.3 29:59 hod., na prodejních místech Ticketportalu do soboty 10.3. 14:00 hod. 
  • V Městském domě kultury a Kině Centrum v Karviné dle otevírací doby do pátku 9.3. 15:00 hod.
  • Na pokladnách Městského stadionu v Karviné-Ráji v den utkání (pokud nebude vyprodáno) od 13:45 hod.

• Remíza v Olomouci - sestřih
včera - Web iSport.cz nabízí sestřih sobotního večerního utkání z Androva stadionu v Olomouci, kde domácí Sigma remizovala s MFK Karviná 1:1. Na gól Plška odpověděl hned za dvě minuty Lukáš Budínský. Video najdete ZDE.

• Juniorka hraje v Brně
před 2 dny - Nadstavbovou část moravské skupiny Juniorské ligy zakončí tým trenérů Gazdy a Bielana v neděli po obědě od 13 hodin na půdě brněnské Zbrojovky.

• Patrik Le Giang navařil
před 3 dny - Čtvrteční pořad Studio fotbal Extra se tentokrát věnovalo mj. televiznímu duelu Olomouc-Karviná. Štáb ČT natáčel u brankáře Patrika Le Gianga, který nejenže dobře chytá, ale také výborně vaří. Video si pusťte od času 7:40 min. ZDE.

• V Brně 31. března od 15 hodin
15.3. - Ze čtvrtečního upřesnění LFA vyplývá, že duel 22. kola HET ligy FC Zbrojovka Brno vs. MFK Karviná bude sehráno v sobotu 31. března od 15 hodin. Ani jedna z televizních stanic o utkání neprojevila zájem.

• V Liberci padl vlastní gól
14.3. - Na základě dodatečné kontroly videozáznamů byly góly slávisty Milana Škody i karvinského Tomáše Wágnera v 19. kole opraveny na vlastní trefy Antonína Křapky (Boleslav), respektive Vladimíra Coufala (Liberec). Znamená to tedy, že v aktuálním pořadí střelců má karvinský útočník sedm tref!

• Žáci: Vstupy do jara odloženy
13.3. - ŘK FAČR M rozhodla o odložení zápasů žákovských soutěží. Starší žáci U15 a U14 měli v sobotu hostit Frýdek-Místek. Mladší žáci U13 a U12 ve čtvrtek Vítkovice. Náhradní termíny zatím nebyly určeny.

• Rozhovor s Filipem Panákem
12.3. - Karvinský deník vyzpovídal po sobotním utkání se Spartou záložníka Filipa Panáka. Rozhovor si přečtěte ZDE.

• Sestřih remízy se Spartou
11.3. - Sobotní odpolední duel příliš gólových šancí nenabídl, ale i tak se bylo na co dívat. Vyprodaný stadion nakonec viděl dva góly a zápas skončil 1:1. Sestřih nejzajímavějších okamžiků ZDE.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.