Mlade talenty

Ocenění na Žofíně jako tečka za skvělým rokem

8.1.2018 | redakce
 

Ocenění na Žofíně jako tečka za skvělým rokem Na Galavečeru Grassroots FAČR měl klub MFK Karviná jedno zastoupení. Ondřej Lingr převzal spolu se svými spoluhráči plaketu za 3. místo na evropském šampionátu v Gruzii.

 

Už 16. slavnostní Galavečer Grassroots FAČR se konal v neděli 7. ledna na pražském Žofíně za účasti bývalých skvělých fotbalistů (reprezentantů), kteří dnes působí na trenérských a manažerských pozicích, mládežnických trenérů aj. Své vítěze poznaly ankety o nejlepší hráče a trenéry v kategoriích mládeže, ženského i neprofesionálního fotbalu za rok 2017.

Mezi oceněnými nechyběl Ondřej Lingr, který společně se svými spoluhráči obdržel upomínkovou plaketu jako vzpomínku na výborné umístění, kterým se může český fotbal v uplynulém roce 2017 chlubit. „V Gruzii jsme sice skončili třetí, ale bronzové medaile se neudělují. Takže kromě vzpomínek máme aspoň tuto plaketu, která nám bude naše úspěšné tažení připomínat,“ podotkl Lingr.

Po ocenění si nepřišel celý tým, ale asi desítka hráčů. „Bylo to moc fajn setkání, popovídali jsme si a po skončení se rozjeli zpátky do svých klubů,“ řekl Ondřej Lingr, který se už těší na další reprezentační akci – březnový Elite Tournament proti Itálii a Nizozemsku. „Hlavním cílem je podávat kvalitní výkony a dostat se do jednadvacítky,“ zakončil odchovanec MFK Karviná.   

Podrobnosti ke Galavečeru GRASSROOTS FAČR najdete ZDE!
• Jednotné termíny 29. a 30.kola
včera - Také sezóna 2017/2018 skončí v jednotném úředním termínu - poslední dvě kola se budou hrát v sobotu od 16 hodin. 19. května dojde na slezské derby s Baníkem a v posledním kole 26. května vycestují Karvinští do Jihlavy. Zařazení zápasů do TV přenosů bude známo později.

• Minirepublika U12: Dvě výhry
před 2 dny - Žáci U12 na domácí půdě v rámci Minirepubliky dvakrát vyhráli a dvakrát prohráli - MFK-Hodonín 6:3, MFK-Viktoria Plzeň 4:3, MFK-Baník Ostrava 0:6, MFK-Č.Budějovice 1:3.

• U21: S Boleslaví až 9.5.
před 2 dny - Vložené utkání 5. kola nadstavbové části JL o titul mezi Karvinou a Mladou Boleslaví bylo po dohodě obou klubů posunuto o týden. Hrát se bude na Kovoně ve středu 9. května od 11 hodin.

• Minirepublika v Karviné
před 3 dny - Jarní část Minirepubliky kategorie U12 pokračuje ve středu 25. dubna v Karviné. Na hřišti č.2 v areálu Městského stadionu v Karviné-Ráji se představí domácí tým, Viktoria Plzeň, Dynamo České Budějovice, Hodonín a Baník Ostrava. Začíná se v 11 hodin.

• V Jablonci v neděli večer
23.4. - 28. kolo zná přesné termíny. Karvinští se v severočeském Jablonci představí v neděli 13. května od 18 hodin. Utkání bude přímým přenosem vysílat stanice O2 TV Sport.

• Sestřih remízy s Teplicemi
23.4. - Web iSport.cz nabízí sestřih nejdůležitějších momentů utkání 25.kola mezi Karvinou a Teplicemi, které skončilo 1:1. Podívejte se ZDE.

• Juniorka hostí Liberec
22.4. - V pondělí od 11 hodin hraje své třetí utkání v nadstavbové části o titul juniorka MFK Karviná, která na Kovoně přivítá liberecký Slovan a po dvou porážkách to chce zabrat!

• Výsledky mládeže
21.4. - Slavia-U19 2:0, U18-Sigma Olomouc 1:3, Slavia-U17 3:0, U16-Sigma Olomouc 1:5, U15-Zlín 0:0, U14-Zlín 2:3, st.žáci B-Petřkovice 4:2, ml.žáci B-Petřkovice 5:2.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.