Tohle fakt mrzí, smutnil Filip Panák

20.3.2017 | redakce

Tohle fakt mrzí, smutnil Filip Panák Vzestup formy je u něj patrný. Filip Panák se minule v Jihlavě sám trefil, tentokrát připravil oba karvinské góly pro své spoluhráče. Ovšem tentokrát to k bodům bohužel nevedlo.

Hodně skleslý byl po nedělním zápase jeden z jeho hrdinů, mladý záložník či útočník Filip Panák. Sice připravil dva góly, jenže jeho tým v závěru ztratil nejen vedení, ale i remízu a mistrovi z Plzně podlehl. „Všem jsme ukázali, že i s takovým týmem se můžeme měřit. Navíc ta kulisa, to byla nádhera. Dvakrát jsme vedli, navíc chvíli před koncem. Moc nás to mrzí, prohrát jsme si asi nezasloužili,“ svěřil se po utkání Filip Panák.

Pro něj osobně to byl jednoznačně zatím největší zápas kariéry. „A zároveň i nejnáročnější. Ve druhé půli jsme se celkem zatáhli a bylo strašně těžké a náročně běhat bez míče. My jsme vedli, oni museli začít hrát a projevila se jejich síla,“ podotkl Panák, který navíc při jednom z ataků v první půli měl vyražený dech. „Nic příjemného,“ dodal.

• Tým U15 porazil Vítkovice
dnes - Vložené kolo odehráli ve středu dopoledne starší žáci. Na hřišti v Ostravě-Hrabůvce se střetli s Vítkovicemi a vedli si odlišně. Patnáctka vyhrála jasně 4:0, čtrnáctka opět prohrála - tentokrát 1:2.

• Lingr s Ciupou náhradníci
včera - Reprezentaci U20 čeká na přelomu srpna a září Under 20 Elite tournament. 31.8 se repre představí v Portugalsku, 4.9. pak v Praze proti Německu. Kouč Karel Krejčí oznámil nominaci i seznam náhradníků, kde figurují záložník Ondřej Lingr a brankář Jiří Ciupa.

• Dozvuky po Zlínu na iDNES.cz
před 2 dny - Stoper Pavel Košťál a útočník Tomáš Wágner hodnotili utkání ve Zlíně pro další média. Jejich postřehy po porážce 0:1 si můžete přečíst ZDE.

• Výsledky mládeže z víkendu
před 3 dny - U21-Slovácko 1:1, Sparta Praha-U19 6:1, U18-Prostějov 1:1, Sparta Praha-U17 6:1, U16-Prostějov 3:1, Zbrojovka Brno-U15 1:1, Zbrojovka Brno-U14 7:0.

• Juniorka: Remíza se Slováckem
před 3 dny - První ztrátu utrpěl tým U21. V deštivém nedělním dopoledni remizoval na Kovoně se Slováckem 1:1, když o výhru svěřenci trenérů Bielana a Gazdy přišli tři minuty před koncem. Do té doby vedli po brance Lukáše Budínského, který po zranění sbírá důležitou herní praxi.

• Sestřih Zlín - Karviná
19.8. - Na webu iSport.cz si můžete prohlédnou t sestřih z utkání na zlínské Letné, kde Karvinští prohrálo po gólů Ekpaie. Video najdete ZDE.

• Ze Sparty s nulou
19.8. - Ligoví dorostenci prohráli v Praze se Spartou - devatenáctka 1:6 (gól Pisarek), sedmnáctka stejným výsledkem také 1:6 (gól Lalik).

• V Praze proti Spartě na ČT
18.8. - V pátek bylo upřesněno šesté ligové kolo, tedy první po reprezentační přestávce. Svěřenci Jozefa Webera se představí na pražské Letné proti Spartě v neděli 10. září od 18 hodin v přímém přenosu kanálu ČT Sport.