Mlade talenty

Upřesnění přípravných duelů

7.1.2018 | redakce
 

Upřesnění přípravných duelů V minulých dnech se dojednaly oficiální časy začátků některých přípravných lednových zápasů. Už se ví časy výkopů s Górnikem Zabrze, Třincem či Piastem Gliwice.

 

První zápas zimní přípravy je v plánu v sobotu 13. ledna od 11 hodin na umělé trávě SC Kovona proti vedoucímu týmu Ekstraklasy Górniku Zabrze. Hned ve středu (17. ledna) bude následovat zápas s druhým týmem Fortuna národní ligy Třincem, za který nastupují exkarvinští Paleček, Vaněk nebo Juřena. Hrát se bude na Kovoně znovu od 11 hodin.

Dalším potvrzeným střetnutím je duel s Piastem Gliwice v sobotu 20. ledna od 11 hodin opět na Kovoně.  Následovat bude duel s Frýdkem Místkem, ale čas zatím není znám. Ke změně však může dojít poslední lednovou sobotu, na kterou je naplánován duel proti polské Czestochowe. V případě, že by Karvinští odcestovali na herní soustředění, které už je ve finální fázi jednání, muselo by se s termínem utkání nejspíš „hýbnout“. O případné změně budou fanoušci samozřejmě včas informováni.

Tak či onak je pro karvinské fandy skvělou zprávou, že všechna lednová utkání odehrají jejich miláčkové v domácích podmínkách. Jednotné vstupné na všechny zápasy je 30 Kč, majitelé permanentek mají vstup zdarma.
• Jednotné termíny 29. a 30.kola
včera - Také sezóna 2017/2018 skončí v jednotném úředním termínu - poslední dvě kola se budou hrát v sobotu od 16 hodin. 19. května dojde na slezské derby s Baníkem a v posledním kole 26. května vycestují Karvinští do Jihlavy. Zařazení zápasů do TV přenosů bude známo později.

• Minirepublika U12: Dvě výhry
před 2 dny - Žáci U12 na domácí půdě v rámci Minirepubliky dvakrát vyhráli a dvakrát prohráli - MFK-Hodonín 6:3, MFK-Viktoria Plzeň 4:3, MFK-Baník Ostrava 0:6, MFK-Č.Budějovice 1:3.

• U21: S Boleslaví až 9.5.
před 2 dny - Vložené utkání 5. kola nadstavbové části JL o titul mezi Karvinou a Mladou Boleslaví bylo po dohodě obou klubů posunuto o týden. Hrát se bude na Kovoně ve středu 9. května od 11 hodin.

• Minirepublika v Karviné
před 3 dny - Jarní část Minirepubliky kategorie U12 pokračuje ve středu 25. dubna v Karviné. Na hřišti č.2 v areálu Městského stadionu v Karviné-Ráji se představí domácí tým, Viktoria Plzeň, Dynamo České Budějovice, Hodonín a Baník Ostrava. Začíná se v 11 hodin.

• V Jablonci v neděli večer
23.4. - 28. kolo zná přesné termíny. Karvinští se v severočeském Jablonci představí v neděli 13. května od 18 hodin. Utkání bude přímým přenosem vysílat stanice O2 TV Sport.

• Sestřih remízy s Teplicemi
23.4. - Web iSport.cz nabízí sestřih nejdůležitějších momentů utkání 25.kola mezi Karvinou a Teplicemi, které skončilo 1:1. Podívejte se ZDE.

• Juniorka hostí Liberec
22.4. - V pondělí od 11 hodin hraje své třetí utkání v nadstavbové části o titul juniorka MFK Karviná, která na Kovoně přivítá liberecký Slovan a po dvou porážkách to chce zabrat!

• Výsledky mládeže
21.4. - Slavia-U19 2:0, U18-Sigma Olomouc 1:3, Slavia-U17 3:0, U16-Sigma Olomouc 1:5, U15-Zlín 0:0, U14-Zlín 2:3, st.žáci B-Petřkovice 4:2, ml.žáci B-Petřkovice 5:2.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.