Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Zobrazuji posledních 30 aktualit.

21.5.V úterý a středu na žákyVloženými koly pokračují soutěže mládeže a obě kategorie žáků se představí v domácím prostředí. mladší žáci U13 a U12 hrají v úterý v areálu Městského stadionu v Karviné Ráji současně od 16:30 proti Bílovci. Starší žáci U15 a U14 přivítají ve středu na Bažantnici Prostějov (17:30 a 16:00).
20.5.Zlato žáků U12 v PolskuDvoudenní mezinárodní turnaj v Krzeszowicích ovládl tým trenérů Aleše Hujíka a Jana Czyže s bilancí osmi výher a tří porážek (Zagłebie Dabrowskie 1:0, AP Team Gliwice 2:0, APTM Polska 0:1, AP2012 Jaworzno 1:0, APTM Krzeszowice 3:1, Wisła Kraków 1:0, UKS SMS Mielec 2:0, Śląsk Wrocłav 1:0, Zbrojovka Brno 1:0, Zagłebie Sosnowiec 0:1, Rekord Bialsko-Biała 0:3. Nejlepším střelcem byl se sedmi trefami Dominik Zajac.
19.5.Sestřih utkání s BohemkouNepovedený zápas odehráli Karvinští proti týmu Bohemians Praha 1905 a vůbec poprvé pod trenérem Strakou doma nevyhráli. Na sestřih všeho podstatného se podívejte ZDE.
18.5.Víkendové výsledky mládeže MFKZlín-U19 2:0, U18-Hlučín 5:2, Zlín-U17 0:1, U16-Hlučín 2:2, st.žáci B-Kobeřice 0:1, ml.žáci B-Kobeřice 3:4.
17.5.Patnáctka porazila Baník!Svěřenci Zdeňka Jelínka dokázali ve vloženém kole získat tří nesmírně důležité body na půdě ostravského Baníku - ve čtvrtek tam zvítězili 2:0! Čtrnáctka naopak Baníku podlehla 3:5!
17.5.Vylosovaní do poločas. soutěžea) sektor D3-řada 7- sedadlo 11, b) sektor D4-řada 3-sedadlo 29, c) sektor E3-řada 8-sedadlo 18, d) sektor D5-řada 7-sedadlo 37. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Bohemce budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.
15.5.Sestřih vítězství nad DuklouKarvinští po výhře 3:0 poslali v úterý večer pražskou Duklu definitivně do druhé ligy. V sestřihu najdete nejzajímavější momenty duelu a samozřejmě všechny tři góly. Více ZDE.
13.5.Vylosování do pol. soutěžea) sektor D3-řada 8- sedadlo 27, b) sektor D5-řada 3-sedadlo 23, c) sektor C2-řada 4-sedadlo 30, d) sektor D6-řada 4-sedadlo 1. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Dukle Praha budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.
13.5.Nové kšiltovky ve fanshopuV den utkání s Duklou budou v prodeji nové kšiltovky s klubovým logem v ceně 250 Kč. Fanshop otvírá v 16:15 hodin!
12.5.Sestřih utkání v PříbramiJediný gól rozhodl duel v Příbrami - bohužel padl do sítě Martina Berkovce. Sestřih nejzajímavějších momentů sobotního utkání najdete ZDE.
11.5.Sobotní výsledky mládežeU19-Příbram 2:2 (2:4np), Prostějov-U18 4:0, U17-Příbram 1:1 (3:1np), Prostějov-U16 1:3, U15-FM 2:2, U14-FM 0:8, U13-Přerov 12:1, U12-Přerov 13:4, Kravaře-st.žáci B 2:2, ml.žáci B-Kravaře 6:3.
9.5.Molitorisz na Development CupZáložník ligového mladšího dorostu U17 Matyáš Molitorisz byl trenérem fotbalové reprezentace U16 Radkem Bejblem povolán na prestižní UEFA Development Cup. Borce ČR čekají v Praze zápasy proti USA (15.5.), Maďarsku (17.5.) a Venezuele (19.5.). Matyáš se musí hlásit v Praze v pondělí 13. května dopoledne!
8.5.Středeční výsledky žákůValašské Meziříčí-U13 3:4, Valašské Meziříčí-U12 10:1, st.žáci B-Darkovičky 9:0, ml. žáci B-Darkovičky 4:7.
7.5.U21: S Jihlavou už v neděliSedmé utkání nadstavbové části Juniorské ligy mezi Karvinou a Jihlavou bude odehráno po dohodě obou klubů už v neděli 12. května s výkopem v 13:00 hodin.
6.5.Sestřih porážky v OpavěPoprvé v sezóně odešli Karvinští ze slezského derby jako poražení. Stalo se tak v prvním kole nadstavby po gólu z penalty v nastaveném čase. Na sestřih nejzajímavějších okamžiků se podívejte ZDE.
5.5.U13: 8. místo na OndrášovceVýborného výsledku dosáhl žákovský tým U13 na neoficiálním mistrovství republiky. Z Roudnice nad Labem přivezl osmé místo, když v sobotu postoupil do Zlaté skupiny a bylo jasné, že horší než osmé místo z toho nebude! Bližší informace přineseme během týdne.
4.5.Výsledky mládeže MFK (so+ne)Dukla Praha-U19 2:2 (2:4np), U18-Líšeň 2:2, Dukla Praha-U17 0:0 (0:3np), U16-Líšeň 1:1, Slovácko-U15 1:1, Slovácko-U14 4:0, st.žáci B-Vítkovice B 2:6, ml.žáci B-Vítkovice B 0:4.
3.5.Turnaje U8, U10 a U13Mladší žáky U13 čeká v sobotu a neděli v Roudnici nad Labem hlavní turnaj Ondrášovka Cupu. Starší přípravka U10 jede do Ostravy-Petřkovic na tradičně výborně obsazený dvoudenní Landek Cup a mladší přípravka U8 se zúčastní v Okříškách (Kraj Vysočina) výborně obsazeného mezinárodního turnaje.
2.5.Prohlídka stadionu s WágneremVe spolupráci s FORTUNA:PŘIHRAJ se před pár týdny uskutečnila soutěž o prohlídku Městského stadionu v Karviné-Ráji s průvodcem Tomášem Wágnerem. Dvojice fanoušků si prošla celý stadion, navštívila řadu zajímavých místností a dozvěděla se spoustu věcí. Na závěr mohli oba výherci sledovat i trénink. Video najdete ZDE.
1.5.Středeční výsledky mládežeSigma Olomouc-U18 0:1, Sigma Olomouc-U16 4:1, U15-Baník Ostrava 1:3, U14-Baník Ostrava 0:15, Hlučín-U13 3:2, Hlučín-U12 4:10.
30.4.Středeční zápasy mládežeNa prvního máje je v plánu několik utkání mládežnických týmů - na Bažantnici se od 10:00 a 11:45 hod. představí starší žáci v derby proti ostravskému Baníku. Na půdě olomoucké Sigmy hrají dorostenci U18 a U16, mladší žáci se představí v Hlučíně.
28.4.Sestřih utkání s LibercemTřetí výhru v řadě si připsali svěřenci Františka Straky. Na sestřih všech gólů a nejzajímavějších okamžiků sobotního utkání s Libercem se podívejte ZDE.
26.4.Výsledky mládeže (čt-ne)U19-Pardubice 1:1 (2:1np), Frýdek-Místek-U18 1:0, U17-Pardubice 4:2, Frýdek-Místek-U16 5:1, U15-Slovácko 0:3, U14-Slovácko 0:9, U13-HFK Olomouc 14:3, U12-HFK Olomouc 2:5, Kopřivnice-st.žáci B 4:4, Kopřivnice-ml žáci B 6:5.
25.4.Vylosování do pol. soutěžea) sektor D6-řada 5- sedadlo 2, b) sektor D2-řada 8-sedadlo 27, c) sektor D5-řada 4-sedadlo 21, d) sektor C3-řada 8-sedadlo 2. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Liberci budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.
23.4.Jurčák s Future U16 vítězČeský národní tým Future U16 dominoval a logicky také triumfoval na turnaji v Belgii. Borec MFK Karviná Oliver Jurčák se neztratil, zasáhl do všech utkání - proti Belgii (výhra 2:1) odehrál v základu celý zápas, proti Dánsku (4:2) celý druhý poločas a v zápase se Švédskem (3:1) zasáhl do utkání na posledních 19 minut.
22.4.Sestřih vítězství na LetnéKrásnou velikonoční neděli prožili všichni fanoušci a samozřejmě celý klub, vždyť svěřenci Františka Straky vyhráli na půdě Sparty. Sestřih nejzajímavějších okamžiků je ZDE.
21.4.KARVINÁ CUP: Triumfy KatowicPrvní ročník mezinárodního turnaje Karviná Cup 2019 se vydařil. Za krásného počasí se v obou kategoriích (U8 a U10) radovaly z celkového vítězství týmy GKS Katowice. Domácí týmy pod vedením trenérů Hánla a Vichera skončily hodně na 5.místě. Podrobnosti během týdne!
20.4.Víkendové výsledky týmů MFKU18-Valašské Meziříčí 6:1, U16-Valašské Meziříčí 1:2, Zlín-U15 1:2, Zlín-U14 7:0, Hranice-U13 2:15, Hranice-U12 6:13, st.žáci B-Jablunkov 1:3, Ml.žáci B-Jablunkov 5:3.
18.4.Karviná Cup 2019 už v sobotuPrvní ročník mezinárodního turnaje Karviná Cup 2019 se uskuteční v sobotu 20. dubna od 9 hodin ve Sportovním centru Kovona a je určen pro kategorie přípravek U8 a U10. Na čtyřech hřištích současně se představí 16 týmů. Fanoušci a rodiče jsou zváni!
17.4.Středeční výsledky mládežeSparta Praha-U19 2:1, Sparta Praha-U17 6:3, Hodonín-U15 1:1, Hodonín-U14 1:2.

• V úterý a středu na žáky
dnes - Vloženými koly pokračují soutěže mládeže a obě kategorie žáků se představí v domácím prostředí. mladší žáci U13 a U12 hrají v úterý v areálu Městského stadionu v Karviné Ráji současně od 16:30 proti Bílovci. Starší žáci U15 a U14 přivítají ve středu na Bažantnici Prostějov (17:30 a 16:00).

• Zlato žáků U12 v Polsku
včera - Dvoudenní mezinárodní turnaj v Krzeszowicích ovládl tým trenérů Aleše Hujíka a Jana Czyže s bilancí osmi výher a tří porážek (Zagłebie Dabrowskie 1:0, AP Team Gliwice 2:0, APTM Polska 0:1, AP2012 Jaworzno 1:0, APTM Krzeszowice 3:1, Wisła Kraków 1:0, UKS SMS Mielec 2:0, Śląsk Wrocłav 1:0, Zbrojovka Brno 1:0, Zagłebie Sosnowiec 0:1, Rekord Bialsko-Biała 0:3. Nejlepším střelcem byl se sedmi trefami Dominik Zajac.

• Sestřih utkání s Bohemkou
před 2 dny - Nepovedený zápas odehráli Karvinští proti týmu Bohemians Praha 1905 a vůbec poprvé pod trenérem Strakou doma nevyhráli. Na sestřih všeho podstatného se podívejte ZDE.

• Víkendové výsledky mládeže MFK
před 3 dny - Zlín-U19 2:0, U18-Hlučín 5:2, Zlín-U17 0:1, U16-Hlučín 2:2, st.žáci B-Kobeřice 0:1, ml.žáci B-Kobeřice 3:4.

• Vylosovaní do poločas. soutěže
17.5. - a) sektor D3-řada 7- sedadlo 11, b) sektor D4-řada 3-sedadlo 29, c) sektor E3-řada 8-sedadlo 18, d) sektor D5-řada 7-sedadlo 37. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Bohemce budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Patnáctka porazila Baník!
17.5. - Svěřenci Zdeňka Jelínka dokázali ve vloženém kole získat tří nesmírně důležité body na půdě ostravského Baníku - ve čtvrtek tam zvítězili 2:0! Čtrnáctka naopak Baníku podlehla 3:5!

• Sestřih vítězství nad Duklou
15.5. - Karvinští po výhře 3:0 poslali v úterý večer pražskou Duklu definitivně do druhé ligy. V sestřihu najdete nejzajímavější momenty duelu a samozřejmě všechny tři góly. Více ZDE.

• Nové kšiltovky ve fanshopu
13.5. - V den utkání s Duklou budou v prodeji nové kšiltovky s klubovým logem v ceně 250 Kč. Fanshop otvírá v 16:15 hodin!