Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Zobrazuji posledních 30 aktualit.

18.11.Žáci U15 porazili VítkovicePoslední podzimní zápasy mají za sebou starší žáci U15 a U14. Patnáctka v pátek vyhrála 1:0, čtrnáctka prohrála 1:3.
16.11.U15+U14: Derby s VítkovicemiStarší žáci zakončí podzimní část sezóny v pátek 16. listopadu zápasy na umělé trávě SC Kovona proti Vítkovicím. Derby obou kategorií začnou ve 14 a 15:45 hodin!
16.11.Výhra s Opavou 1:0Karvinští porazili ve Štěpánkovicích Opavu! Jediný gól zápasu vstřelil deset minut po přestávce Eric Ramirez. V první půli navíc Čolić neproměnil penaltu.
16.11.Dorostencům skončil podzimSobotní zápasy 15. kola I. Celostátní ligy dorostu U19 a U17 mezi Karvinou a Spartou Praha byly odloženy na 27. února 2019.
15.11.MINIREPUBLIKA U13: tři výhryMladší žáci U13 cestovali do Písku, kde odehráli další díl Minirepubliky. Suma sumárum - tři výhry a jedna porážka (MFK-Písek 2:0, MFK-Hodonín 4:1, MFK-Pardubice 0:4, MFK-SKP ČB 2:1).
15.11.BUDÍNSKÝ: 3 zápasy a pokutaDisciplinární komise LFA potrestala Lukáše Budínského zastavením závodní činnosti na 3 utkání za surovou hru v zápase se Spartou, po které mu sudí Julínek po zhlédnutí videa dodatečně udělil červenou kartu. Navíc za nesportovní chování dostal karvinský záložník ještě pokutu ve výši 10 000 Kč.
14.11.Fukala si zahrál proti NěmeckuDohromady 87 minut si ve dvou přípravných utkáních na půdě Německa zahrál hráč MFK Roman Fukala. V prvním utkání (prohra 1:7) naskočil na závěrečných 25 minut, ve druhém (prohra 1:3) odehrál v základní sestavě 62 minut.
13.11.V Boleslavi 1. prosinceV rámci 17.kola FORTUNA:LIGY se Karvinští představí na trávníku Mladé Boleslavi v sobotu 1. prosince od 15 hodin.
12.11.Výsledky mládeže (pá-ne)Baník Ostrava-U19 0:1, U18-Sigma Olomouc 2:2, Baník Ostrava-U17 1:2, U16-Sigma Olomouc 1:5, Zbrojovka Brno-U15 3:0, Zbrojovka Brno-U14 6:1.
11.11.U21: Prohra v Brně 2:4Juniorka MFK dvakrát vedla v Brně po gólech Jana Sucha, přesto odešla v neděli poražena.
11.11.Sestřih zápasu se SpartouNejzajímavější okamžiky sobotního domácího utkání proti Spartě Praha najdete v sestřihu iSport.cz ZDE.
10.11.Rozhovor s Ba LouaPřed utkáním se Spartou vyzpovídal Karvinský deník ofenzivního borce z Pobřeží Slonoviny. Rozhovor najdete ZDE.
10.11.U19+U17: Cenné výhry v OstravěPáteční podvečer patřil dorostencům MFK Karviná, kteří vyhráli v Ostravě nad Baníkem v obou kategoriích - U19 1:0, U17 2:1!
9.11.Vylosovaní do poločas. soutěžea) sektor D3-řada 8- sedadlo 17, b) sektor D4-řada 8-sedadlo 25, c) sektor C3-řada 8-sedadlo 19, d) sektor C3-řada 6-sedadlo 19. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.
8.11.Středeční zkouška VARVe středu proběhla na Městském stadionu v Karviné-Ráji zkouška VAR (video assistant referee). V sobotním utkání s pražskou Spartou bude mít hlavní rozhodčí Julínek možnost využít tuto novou technologii - v Karviné vůbec poprvé. Právě kvůli tomu bylo nezbytné vše vyzkoušet a otestovat během modelového utkání starších žáků.
7.11.vxv💪VÍTĚZNÝ NÁVRH - OFICIÁLNĚ💪 V pátek 2.11. jsme spustili soutěž o 🗣️pokřik, který bude na tleskačkách k sobotnímu utkání proti Spartě. Celkem jednoznačně zvítězilo spojení: DNES PŘIJELI RUDÍ, CO FOTBALEM NUDÍ, NAŠE SÍLA ZELENÁ, SRAZÍ JE NA KOLENA. Autora vítězného návrhu prosíme, aby se nám ozval do zpráv (Y) Ve spolupráci s firmou Residomo bude před zápasem rozneseno 4000 ks tleskaček, které najdete u svého místa! Věříme, že i s tímto povoleným "dopingem" vytvoříte našemu týmu tu nejlepší atmosféru💚
7.11.Mader a Fukala jedou na repreMatúš Mader a Roman Fukala se zúčastní nadcházejících reprezentačních srazů. Madera čeká se slovenskou devatenáctkou přípravný duel v Itálii (19.11.). Fukala s českým národním týmem do 16 let absolvuje přípravné duely v Německu (9. a 11.11.) Mezi náhradníky je v kategorii U20 Ondřej Lingr a v U18 Jan Holzer.
7.11.U12: Dvě výhry v MinirepubliceDalším kolem pokračovala soutěž Minirepublika kategorie U12. Svěřenci Aleše Hujíka cestovali na jih Čech do Písku. S domácím týmem si poradili 4:0, Svratce Brno podlehli 1:2, Táborsku 0:3 a na závěr zdolali Třebíč 5:1!
6.11.Na Spartu zbývá 880 vstupenekSobotní zápas proti pražské Spartě se blíží. Vstupenky jsou nadále v prodeji na dobře známých předprodejních místech - v síti Ticketportal, v MěDK a Kině Centrum. Podrobnosti ZDE.
5.11.U21: Gól Suchana rozhodlDerby juniorských týmů v rámci posledního kola základní části moravské skupiny vyznělo v Třinci lépe pro MFK Karviná. Výhru 1:0 trefil ve 34. minutě Jan Suchan. V nadstavbové části by měli Karvinští odehrát do konce podzimu ještě dvě utkání - v Brně a doma s Olomoucí (zbytek na jaře).
4.11.Sestřih utkání ve ZlíněDva slepené góly pomohly domácímu Zlínu k vítězství 2:1. Karvinští akorát korigovali po trefě Petra Galušky. Na nejzajímavější okamžiky sobotního utkání se podívejte ZDE.
3.11.Výsledky mládeže z víkenduU19-Sigma Olomouc 0:1, Zbrojovka Brno-U18 3:0, U17-Sigma Olomouc 0:2, Zbrojovka Brno-U16 3:0, U15-Jihlava 3:2, U14-Jihlava 1:10, Uničov-U13 2:17, Uničov-U12 11:3, Havířov-st.žáci B 5:3, Havířov-ml.žáci B 1:1.
1.11.U13 = POSTUPPoslední kvalifikační turnaj Ondrášovka Cup byl určen pro kategorii U13 a konal se na Kovoně. Domácí tým pod vedením trenéra Tomáše Červenky tuto kvalifikaci opanoval a postoupil na Finálový turnaj, který se uskuteční na začátku května.
1.11.Ba Loua vynechá jeden zápasNa čtvrtečním pravidelném zasedání Disciplinární komise LFA obdržel Adriel D´Avila Ba Loua jednozápasový trest za čtyři nasbírané žluté karty. Záložník z Pobřeží Slonoviny tak vynechá sobotní zápas na zlínské Letné.
30.10.Tým U13 čeká kvalifikacePoslední kvalifikační turnaj Ondrášovka Cupu je tady! Ve středu 31.10. se na Kovoně představí týmy kategorie U13 - konkrétně MFK Karviná, MFK Frýdek-Místek, MFK Vítkovice, FK Fotbal Třinec, FC Hlučín, SFC Opava, TJ Valašské Meziříčí a TJ Velká Polom. Start je naplánován na 9:30 hod.
29.10.Proti Slavii 24. listopaduPrvní odvetný zápas v rámci "jarního" 16. kola FORTUNA:LIGA proti SK Slavia Praha odehraje MFK Karviná na domácím stadionu v sobotu 24. listopadu od 14 hodin. Utkání bude živě vysílat stanice O2 TV Sport. Předprodej vstupenek bude zahájen v týdnu po domácím utkání s druhým pražským "S" - Spartou.
28.10.Juniorka vyhrála 2:1Na podmáčeném a těžkém terénu zvládla posílená juniorka domácí utkání proti Zlínu a dvěma góly ve druhé půli dokázala střetnutí otočit, čímž si zajistila tři body. Góly vítězů Vojtěch Wala a David Gros!
28.10.Sestřih utkání s OlomoucíSobotní duel nabídl nevídaný obrat, bohužel hostujícího týmu. Karvinští vedli o dva góly, ale během osmi minut třikrát inkasovali a nezískali ani bod. Sestřih z iSport.cz najdete ZDE.
27.10.Fotbal ve slavnostním hávuTřinácté kolo FORTUNA:LIGY věnuje Ligová fotbalová asociace národnímu jubileu. Oslavy výročí 100 let od založení Československa se tak nevyhnou ani fotbalovým stadionům po celé republice. Tiskovou zprávu najdete ZDE.
27.10.Výsledky mládežeJihlava-U19 4:1, U18-Kroměříž 1:1, Jihlava-U17 1:2, U16-Kroměříž 0:3, Sigma Olomouc-U15 6:1, Sigma Olomouc-U14 5:3, Baník Ostrava-U13 5:2, Baník Ostrava-U12 11:3, st.žáci B-Krnov 2:4, ml.žáci B-Krnov 1:4.

• Žáci U15 porazili Vítkovice
včera - Poslední podzimní zápasy mají za sebou starší žáci U15 a U14. Patnáctka v pátek vyhrála 1:0, čtrnáctka prohrála 1:3.

• Dorostencům skončil podzim
před 3 dny - Sobotní zápasy 15. kola I. Celostátní ligy dorostu U19 a U17 mezi Karvinou a Spartou Praha byly odloženy na 27. února 2019.

• U15+U14: Derby s Vítkovicemi
před 3 dny - Starší žáci zakončí podzimní část sezóny v pátek 16. listopadu zápasy na umělé trávě SC Kovona proti Vítkovicím. Derby obou kategorií začnou ve 14 a 15:45 hodin!

• BUDÍNSKÝ: 3 zápasy a pokuta
15.11. - Disciplinární komise LFA potrestala Lukáše Budínského zastavením závodní činnosti na 3 utkání za surovou hru v zápase se Spartou, po které mu sudí Julínek po zhlédnutí videa dodatečně udělil červenou kartu. Navíc za nesportovní chování dostal karvinský záložník ještě pokutu ve výši 10 000 Kč.

• MINIREPUBLIKA U13: tři výhry
15.11. - Mladší žáci U13 cestovali do Písku, kde odehráli další díl Minirepubliky. Suma sumárum - tři výhry a jedna porážka (MFK-Písek 2:0, MFK-Hodonín 4:1, MFK-Pardubice 0:4, MFK-SKP ČB 2:1).

• Fukala si zahrál proti Německu
14.11. - Dohromady 87 minut si ve dvou přípravných utkáních na půdě Německa zahrál hráč MFK Roman Fukala. V prvním utkání (prohra 1:7) naskočil na závěrečných 25 minut, ve druhém (prohra 1:3) odehrál v základní sestavě 62 minut.

• V Boleslavi 1. prosince
13.11. - V rámci 17.kola FORTUNA:LIGY se Karvinští představí na trávníku Mladé Boleslavi v sobotu 1. prosince od 15 hodin.

• Výsledky mládeže (pá-ne)
12.11. - Baník Ostrava-U19 0:1, U18-Sigma Olomouc 2:2, Baník Ostrava-U17 1:2, U16-Sigma Olomouc 1:5, Zbrojovka Brno-U15 3:0, Zbrojovka Brno-U14 6:1.