Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2019 byly zveřejněny tyto aktuality:

30.4.Středeční zápasy mládežeNa prvního máje je v plánu několik utkání mládežnických týmů - na Bažantnici se od 10:00 a 11:45 hod. představí starší žáci v derby proti ostravskému Baníku. Na půdě olomoucké Sigmy hrají dorostenci U18 a U16, mladší žáci se představí v Hlučíně.
28.4.Sestřih utkání s LibercemTřetí výhru v řadě si připsali svěřenci Františka Straky. Na sestřih všech gólů a nejzajímavějších okamžiků sobotního utkání s Libercem se podívejte ZDE.
26.4.Výsledky mládeže (čt-ne)U19-Pardubice 1:1 (2:1np), Frýdek-Místek-U18 1:0, U17-Pardubice 4:2, Frýdek-Místek-U16 5:1, U15-Slovácko 0:3, U14-Slovácko 0:9, U13-HFK Olomouc 14:3, U12-HFK Olomouc 2:5, Kopřivnice-st.žáci B 4:4, Kopřivnice-ml žáci B 6:5.
25.4.Vylosování do pol. soutěžea) sektor D6-řada 5- sedadlo 2, b) sektor D2-řada 8-sedadlo 27, c) sektor D5-řada 4-sedadlo 21, d) sektor C3-řada 8-sedadlo 2. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Liberci budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.
23.4.Jurčák s Future U16 vítězČeský národní tým Future U16 dominoval a logicky také triumfoval na turnaji v Belgii. Borec MFK Karviná Oliver Jurčák se neztratil, zasáhl do všech utkání - proti Belgii (výhra 2:1) odehrál v základu celý zápas, proti Dánsku (4:2) celý druhý poločas a v zápase se Švédskem (3:1) zasáhl do utkání na posledních 19 minut.
22.4.Sestřih vítězství na LetnéKrásnou velikonoční neděli prožili všichni fanoušci a samozřejmě celý klub, vždyť svěřenci Františka Straky vyhráli na půdě Sparty. Sestřih nejzajímavějších okamžiků je ZDE.
21.4.KARVINÁ CUP: Triumfy KatowicPrvní ročník mezinárodního turnaje Karviná Cup 2019 se vydařil. Za krásného počasí se v obou kategoriích (U8 a U10) radovaly z celkového vítězství týmy GKS Katowice. Domácí týmy pod vedením trenérů Hánla a Vichera skončily hodně na 5.místě. Podrobnosti během týdne!
20.4.Víkendové výsledky týmů MFKU18-Valašské Meziříčí 6:1, U16-Valašské Meziříčí 1:2, Zlín-U15 1:2, Zlín-U14 7:0, Hranice-U13 2:15, Hranice-U12 6:13, st.žáci B-Jablunkov 1:3, Ml.žáci B-Jablunkov 5:3.
18.4.Karviná Cup 2019 už v sobotuPrvní ročník mezinárodního turnaje Karviná Cup 2019 se uskuteční v sobotu 20. dubna od 9 hodin ve Sportovním centru Kovona a je určen pro kategorie přípravek U8 a U10. Na čtyřech hřištích současně se představí 16 týmů. Fanoušci a rodiče jsou zváni!
17.4.Středeční výsledky mládežeSparta Praha-U19 2:1, Sparta Praha-U17 6:3, Hodonín-U15 1:1, Hodonín-U14 1:2.
15.4.Juniorka v Třinci až v úterýPo dohodě obou klubů se 4. kolo nadstavby B mezi Třincem a Karvinou odehraje o den později oproti původnímu plánu - tedy v úterý 23. dubna od 14:30 hodin.
14.4.Sestřih výhry nad ZlínemKarvinští získali v sobotu tři strašně důležité body, když doma porazili 2:0 Zlín. Na oba góly a všechny zajímavé momenty se podívejte v sestřihu na iSport.cz ZDE.
13.4.Víkendové výsledky mládežeU19-Brno 2:0, Zlín-U18 3:0, U17-Brno 0:6, Zlín-U16 1:1, U15-Opava 4:2, U14-Opava 0:4, U13-Opava 10:3, U12-Opava 2:14, Ostrava-Jih-st.žáci B 1:0, Ostrava-Jih-ml.žáci B 1:10.
11.4.Dva zápasy Goje proti BelgiiČeská reprezentace Future U17 má za sebou přípravné dvojutkání proti Belgii. Své první dva starty za národní tým posbíral Patrik Goj. V prvním utkání (2:2) nastoupil do druhého poločasu, ve druhém (výhra 4:0) odehrál v základní sestavě 60 minut!
9.4.Jurčák v národním týmu FutureOd 14. do 19. dubna se v Belgii uskuteční U16 Future 4 Nations tournament. V nominaci trenéra Radka Bejbla je také karvinský Oliver Jurčák. Český nároďák čekají zápasy s Dánskem, Belgií a Švédskem.
9.4.Vylosovaní do poločas. soutěžea) sektor D6-řada 8- sedadlo 10, b) sektor B5-řada 3-sedadlo 19, c) sektor D4-řada 8-sedadlo 6, d) sektor E3-řada 7-sedadlo 2. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Zlínu budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.
8.4.Sestřih duelu v OlomouciPět gólů padlo v neděli odpoledne na Andrově stadionu v Olomouci. Bohužel hned tři do karvinské sítě a Sigma vyhrála 3:2. Nejzajímavější okamžiky duelu si připomeňte v sestřihu ZDE.
5.4.Výsledky mládeže MFKPlzeň-U19 0:1, U18-Slovácko 1:2, Plzeň-U17 0:1, U16-Slovácko 2:4, Vítkovice-U15 2:1, Vítkovice-U14 6:0, Frýdek-Místek-U13 6:4, Frýdek-Místek-U12 15:1, st.žáci B-Brušperk 0:2, ml.žáci B-Brušperk 13:5.
4.4.Z komuniké DK LFAJánu Krivákovi byl potvrzen jednozápasový trest za čtyři žluté karty, proto vynechá zápas v Olomouci. Disciplinární komise LFA zahájila řízení se Slavií Praha za porušení povinností pořádajícího klubu (nevhodné a urážlivé pokřiky fanoušků směrem k Františku Strakovi) v utkání MOL Cupu proti MFK Karviná. Dále také DK potrestala Miloševiče z Dukly za nafilmovaný pád, po kterém Dukla proměnila penaltu ve vzájemném utkání. Milošević si jednou nezahraje a zaplatí pokutu 20 000 Kč.
1.4.První repre pozvánka pro GojeZáložník ligového dorostu U17 Patrik Goj obdržel poprvé v kariéře pozvánku do reprezentace. Národní tým Future U17 čeká v příštím týdnu přípravné dvojutkání v Belgii (9. a 11.4.).

• V úterý hrají žáci U15&U14
dnes - Duely proti Fastavu Zlín čekají v úterý odpoledne od 15 hod. a 17 hod. na starší žáky U15 a U14. Oba duely se uskuteční na Bažantnici!

• Sestřih duelu s Libercem
včera - Nezvládnutý duel s Libercem v sestřihu iSportu najdete ZDE. Karvinští prohráli 0:1!

• Výsledky mládeže (pá-ne)
před 3 dny - Olomouc-U19 5:0, U18-FM 2:0, Olomouc-U17 4:0, U16-FM 2:1, U15-Baník Ostrava 1:9, U14-Baník Ostrava 1:5, HFK Olomouc-U13 9:9, HFK Olomouc-U12 18:2, st.žáci B-Nový Jičín 1:4, ml. žáci B-Nový Jičín 0:9.

• Los MOL Cupu v pondělí
15.8. - Karvinští se v pondělí 19. srpna krátce po poledni dozví svého soupeře pro druhé kolo MOL Cupu, které má úřední termín odehrání středu 28. srpna. Svěřenci Františka Straky budou určitě hrát na hřišti soupeře z Moravy či Slezska, který zvládl 1. kolo. Výsledky ZDE.

• Vylosovaní do poločas. soutěže
14.8. - a) sektor D4-řada 7- sedadlo 41, b) sektor E3-řada 6-sedadlo 6, c) sektor D4-řada 6-sedadlo 17, d) sektor D5-řada 7-sedadlo 34. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Liberci budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Sestřih remízy v Olomouci
11.8. - Karvinští získali druhý bod v této sezóně - v sobotu za remízu 1:1 na půdě olomoucké Sigmy. Na obě branky a další zajímavé akce se podívejte v sestřihu ZDE.

• Výsledky přípravy mládeže
10.8. - Opava-U19 4:1, U15-Martin 3:1, U14-Martin 12:1, U13-Źory 2:1 a 4:3.

• U19 & U17: O víkendu volno
8.8. - Ligoví dorostenci o víkendu hrát nebudou. Po dohodě s Českými Budějovicemi byly zápasy obou kategorií přeloženy na středu 21. srpna s časy výkopů na Kovoně ve 14 hod. a 16:15 hod.