Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2012 byly zveřejněny tyto aktuality:

29.7.Pohárová výhra o tři brankyVítězstvím 3:0 v Otrokovicích jsme si zajistili postup do 2.kola Poháru České pošty. V prvním poločase se prosadili René Bolf a Aleš Besta. Po změně stran uzavřel skóre na 3:0 Petr Wojnar.
28.7.Soutěž v plném prouduNaše soutěž o název předzápasového zpravodaje je v plném proudu. Pokud máte nějaký nápad, zašlete nám ho a možná to budete právě vy, kdo vyhrajete permanentku. Více informací ZDE.
28.7.Remíza béčka v OpavěRezervní celek MFK OKD Karviná remizoval v dalším přípravném utkání na půdě rezervy SFC Opava 1:1. O vyrovnání se chvíli před koncem postaral Pavel Zahatlan.
25.7.Béčko podlehlo HeřmanicímRezervní tým MFK OKD Karviná prohrál ve svém druhém přípravném utkání 2:3 s Heřmanicemi. Úspěšnými střelci byli Martin Limanovský a Jakub Legierski.
24.7.S Hlučínem na BažantniciPoslední přípravný zápas sehrají hráči MFK OKD Karviná ve středu 25. července od 17 hodin na hřišti U Bažantnice. Vstup je zdarma.
23.7.Předprodej permanentek zahájenDnes ráno byl zahájen prodej permanentních vstupenek na domácí podzimní utkání. Více informací naleznete ZDE.
23.7.Víkendový souhrn výsledkůNejen áčko a "B" tým se pilně připravují na novou sezonu. Zde jsou výsledky ostatních týmů MFK OKD Karviná. U19-Dětmarovice 1:2, U 17-Žilina 2:3, U16-Žilina 1:3, Třinec-U15 0:2, Třinec-U14 4:5, U13-Třinec 6:5, U12-Třinec 5:8.
22.7.V poháru s OtrokovicemiV 1. kole Poháru České pošty se střetneme s Otrokovicemi. Utkání se bude hrát v neděli 29. července na soupeřově hřišti. Rozhodl o tom dnešní výsledek z Morkovic, kde otrokovická Viktoria zvítězila 3:1.
21.7.Výhra 4:0 na závěrPoslední utkání na herním soustředění v Rakousku skončilo vítězstvím MFK OKD Karviná 4:0. O branky proti maďarskému Kaposváru se postarali po změně stran Aleš Besta, Richard Vaněk, Elvist Ciku a Tomáš Knötig. Report ze zápasu přineseme večer.
21.7.Béčko nasázelo Baníku pět gólůRezervní tým si dnes poradil s rezervou ostravského Baníku hokejovým skóre 5:2. Hattrickem se blýskl Jakub Legierski. Po jednom gólu přidali Richard Vaclík a Jiří Marek.
20.7.V sobotu s KaposváremSobotní závěrečné utkání v rámci herního soustředění sehrají karvinští proti maďarskému Kaposváru místo avizovanému rezervnímu týmu vídeňské Admiry Wacker. Utkání začne ve 13 hodin.
19.7.Vítězství nad SarajevemNikoliv s Borčou, nýbrž se Slavijí Sarajevo sehráli naši hráči další přípravný zápas v Rakousku. Po bezbrankovém poločase se však tým Pavla Malury po pauze třikrát střelecky prosadil a zvítězil 3:0. Branky obstrarali Antonín Presl, René Bolf a Admir Vladavič.
17.7.Večer se ZalaegerszegemV 18 hodin startuje druhé přípravné utkání MFK OKD Karviná na soustředění v Rakousku. Soupeřem svěřenců Pavla Malury bude maďarský klub Zalaegerszégi TE
17.7.U19 porazila BaníkCenného skalpu dosáhl v prvním přípravném utkání nové sezony "A" Dorost MFK OKD Karviná. Ten dokázal porazit ostravský Baník 1:0. Soupeře vedl ještě nedávný kouč karvinského dorostu Radomír Korytář. O osudu utkání rozhodl deset minut před konečným hvizdem Gabrysiak.
17.7.Karviná zdolala ZalaegerszégPřesvědčivě 3:0 porazili naši hráči maďarského soupeře v rámci herního soustředění. O branky se postarali Aleš Besta, Pavel Vrána a Václav Cverna.
15.7.Na úvod jednobranková výhraPrvní utkání herního soustředění se vydařilo. MFK OKD Karviná si poradila s ázerbajdžánským FC Gabala 1:0. O jedinou branku utkání se postaral ve 22. minutě Antonín Presl.
14.7.Dorostenci U16 porazili BaníkDorostenci MFK OKD Karviná U16 porazili v přípravném zápase své vrstevníky z ostravského Baníku po brance Richarda Kubieny 1:0.
14.7.Časy podzimních kol známyZde se můžete podívat na termíny jednotlivých utkání MFK OKD Karviná v podzimní části sezony 2012/2013.
13.7.Porážka s PodbeskidzieDomácí hráči podlehli polskému celku 1:2. Jedinou branku Karviné vstřelil v 57. minutě z penalty Petr Wojnar.
10.7.S Třincem bezbranková remízaDruhou remízu uhráli svěřenci Pavla Malury. V dopoledním střetnutí proti Třinci se diváci gólu nedočkali, přestože oba týmy kopaly penaltu. Za domácí tým nebyl úspěšný Vladavič.
9.7.V úterý na BažantniciÚterní přípravný zápas s Třincem, který má výkop v 10:30 hodin sehrajeme na hřišti U Bažantnice v Karviné - Novém Městě. Vstup je zdarma.
7.7.Remíza s GliwicemiVe druhém přípravném zápase remizoval náš tým s Piast Gliwice 1:1. Skóre otevřel v 17. minutě Richard Vaclík, ale tři minuty před koncem prvního poločasu soupeř vyrovnal.
6.7.S Gliwicemi už v 9:30 hodinSobotní přípravné utkání proti polskému celku Piast Gliwice bude mít kvůli extrémnímu horku výkop už v 9:30 hodin. Vstup na Městský fotbalový stadion je zdarma.
3.7.Na úvod jasná výhraNaši hráči zvládli úvodní duel přípravy, když v Dubnici vyhráli 3:0. Branky vstřelili Antonín Presl, Elvist Ciku a Lukáš Bartošák.
2.7.Omluva!Omlouváme se všem příznivcům klubu za několikadenní výpadek v dodávání novinek na náš web. Důvodem byla vnitřní reorganizace klubu. Od dnešního dne Vás budeme pravidelně informovat o posilách, přípravě a všech zajímavostech.

• Sestřih porážky v Liberci
dnes - Karvinští zakončili podzim prohrou 0:3 v Liberci. Na sestřih zajímavých okamžiků na stadionu U Nisy se podívejte ZDE.

• U9 a U11 v sobotu na Kovoně
před 2 dny - Na Kovoně v sobotu pokračuje série Karvinských turnajů. Od 8 hodin se v kategorii U11 představí družstva Karviné, Vítkovic, Odry Petřkovice, Brušperku, Baníku Albrechtice a Frýdku-Místku. Od 13 hodin pak bude v kategorii U9 hrát Karviná, Hlučín, FOMAT Martin, Bohumín, Frýdek-Místek a Třinec.

• Smrž v Liberci hrát nebude
před 3 dny - Kvůli čtyřem žlutým kartám skončila pro Vojtěcha Smrže podzimní část FORTUNA:LIGY - do posledního utkání v sobotu na půdě Liberce nemůže nastoupit.

• SESTŘIH: Remíza se Sigmou
9.12. - Remízou 1:1 skončilo utkání předposledního podzimního kola. Karvinští ani na devátý pokus doma nevyhráli. Na souhrn nejzajímavějších okamžiků se podívejte ZDE.

• Bronz z Hluku pro U11
8.12. - Starší přípravka U11 má za sebou halový turnaj v Hluku (10 km od Uherského Hradiště), kde vyzvala soupeře, s kterými často nehraje. Zápasy to byly velmi vyrovnané a rozhodoval každý detail. MFK-Slovácko 5:7, MFK-AS Trenčín 7:5, Spartak Hluk U12 6:5, MFK-Zbrojovka Brno 1:6. Hvězdou týmu se stal Adam Czyž a nejlepším hráčem celého turnaje se stal Olivier Slazyk!

• Vylosování do pol. soutěže
5.12. - a) sektor D5-řada 3- sedadlo 17, b) sektor D4-řada 8-sedadlo 39, c) sektor D4-řada 7-sedadlo 25, d) sektor B5-řada 5-sedadlo 2. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Olomouci budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Elitní fáze rozlosována!
4.12. - Reprezentační tým do 17 let i s hráči MFK Karviná Matyášem Molitoriszem a Romanem Fukalou zná jména soupeřů pro jarní elitní fázi kvalifikace o postup na EURO 2020 - ve Skotsku bude mít za soupeře domácí tým, Irsko a Slovensko. Závěrečný turnaj se v roce 2020 hraje v Estonsku od 21.5. do 6.6. Z elitní fáze kromě vítězů dalších sedmi skupin postoupí také sedm nejlepších družstev z druhých míst.

• Sestřih utkání na Slavii
2.12. - Karvinští favoritovi vzdorovali, inkasovali až po hodině hry a v samotném závěru z penalty. Koukněte na nejzajímavější okamžiky nedělního utkání v Sinobo Stadium ZDE.