Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Zobrazuji posledních 30 aktualit.

13.12.U9 a U11 v sobotu na KovoněNa Kovoně v sobotu pokračuje série Karvinských turnajů. Od 8 hodin se v kategorii U11 představí družstva Karviné, Vítkovic, Odry Petřkovice, Brušperku, Baníku Albrechtice a Frýdku-Místku. Od 13 hodin pak bude v kategorii U9 hrát Karviná, Hlučín, FOMAT Martin, Bohumín, Frýdek-Místek a Třinec.
12.12.Smrž v Liberci hrát nebudeKvůli čtyřem žlutým kartám skončila pro Vojtěcha Smrže podzimní část FORTUNA:LIGY - do posledního utkání v sobotu na půdě Liberce nemůže nastoupit.
9.12.SESTŘIH: Remíza se SigmouRemízou 1:1 skončilo utkání předposledního podzimního kola. Karvinští ani na devátý pokus doma nevyhráli. Na souhrn nejzajímavějších okamžiků se podívejte ZDE.
8.12.Bronz z Hluku pro U11Starší přípravka U11 má za sebou halový turnaj v Hluku (10 km od Uherského Hradiště), kde vyzvala soupeře, s kterými často nehraje. Zápasy to byly velmi vyrovnané a rozhodoval každý detail. MFK-Slovácko 5:7, MFK-AS Trenčín 7:5, Spartak Hluk U12 6:5, MFK-Zbrojovka Brno 1:6. Hvězdou týmu se stal Adam Czyž a nejlepším hráčem celého turnaje se stal Olivier Slazyk!
5.12.Vylosování do pol. soutěžea) sektor D5-řada 3- sedadlo 17, b) sektor D4-řada 8-sedadlo 39, c) sektor D4-řada 7-sedadlo 25, d) sektor B5-řada 5-sedadlo 2. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Olomouci budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.
4.12.Elitní fáze rozlosována!Reprezentační tým do 17 let i s hráči MFK Karviná Matyášem Molitoriszem a Romanem Fukalou zná jména soupeřů pro jarní elitní fázi kvalifikace o postup na EURO 2020 - ve Skotsku bude mít za soupeře domácí tým, Irsko a Slovensko. Závěrečný turnaj se v roce 2020 hraje v Estonsku od 21.5. do 6.6. Z elitní fáze kromě vítězů dalších sedmi skupin postoupí také sedm nejlepších družstev z druhých míst.
2.12.U11: 13. místo na MEHSkvěle obsazený Memoriál Evžena Hadamczika je u konce. Karvinští obsadili ve velké konkurenci 13. příčku. Z celkového triumfu se radoval maďarský MOL Vidi. Podrobnosti k turnaji během úterý.
2.12.Sestřih utkání na SlaviiKarvinští favoritovi vzdorovali, inkasovali až po hodině hry a v samotném závěru z penalty. Koukněte na nejzajímavější okamžiky nedělního utkání v Sinobo Stadium ZDE.
1.12.U14: Čtyři zápasy v PrazeStarší žáci U14 se vydali do Prahy, kde v pátek a sobotu odehráli celkem čtyři přípravná utkání. Ve dvou pátečních duelech proti Spartě zaznamenali výhru 4:2 a prohru 0:13, v sobotních zápasech proti Bohemians 1905 zapsali dvě porážky 0:3 a 1:4.
28.11.Freekick Challenge v KarvinéV létě se natáčely různé zábavné a dovednostní formáty v rámci LIGA DAY. Koukněte se, jak se kvartetu Vukadinović, Puchel, Petráň a Čonka dařilo ve freekick challenge. Video najdete ZDE.
25.11.Sestřih remízy s PlzníVelice dobrý zápas odehráli Karvinští proti týmu Plzně a zasloužili si víc než konečný bod za remízu 1:1! Na nejzajímavější okamžiky nedělního duelu se podívejte ZDE.
23.11.Sedmnáctka porazila Spartu 2:0Ligoví dorostenci zakončili podzim rozdílně - sedmnáctka zvítězila 2:0, devatenáctka prohrála těsně 1:2!
21.11.Vylosovaní do poločas. soutěžea) sektor C4-řada 3- sedadlo 11, b) sektor B5-řada 5-sedadlo 17, c) sektor D4-řada 5-sedadlo 22, d) sektor D5-řada 5-sedadlo 32. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Plzni budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny a jako bonus obdrží každý po dvou vstupenkách na futsal ČR-Nizozemsko, které se bude hrát v Karviné 3.12.
16.11.Sobotní výsledky st. žákůZbrojovka Brno-U15 10:0, Zbrojovka Brno-U14 9:0.
14.11.Dorost U19 v pátek s FMLigoví starší dorostenci U19 hrají poslední duel podzimu proti Spartě až příští sobotu! Aby ovšem nevypadli ze zápasového rytmu, čeká je v pátek odpoledne od 17 hodin pod umělým osvětlením na umělé trávě SC Kovona přípravný duel proti Frýdku-Místku.
13.11.LFA upřesnila poslední 2 kolaVe středu odpoledne upřesnila Ligová fotbalová asociace 19. a 20. kolo FORTUNA:LIGY. Karvinští doma proti Sigmě nastoupí v neděli 8. prosince od 14:30 hodin a do posledního podzimního kola vyběhnou v Liberci v sobotu 14. prosince od 14:30 hodin.
9.11.Sestřih zápasu v OstravěSlezské derby ovládl domácí ostravský Baník. Na sestřih nejzajímavějších okamžiků celého utkání se podívejte ZDE.
8.11.Výsledky mládeže MFKOpava-U19 2:2 (4:3np), U18-Hranice 3:0, Opava-U17 1:2, U16-Hranice 3:2, U15-Prostějov 3:2, U14-Prostějov 0:2, U13-Opava 3:6, U12-Opava 3:4.
7.11.Na Slavii v neděli 1. prosinceKarvinští se na půdě účastníka Ligy mistrů představí první den v prosinci. Duel na Sinobo stadium začne v 17 hodin před kamerami O2 TV Sport.
5.11.Repre U21: Lingr náhradníkPouze mezi náhradníky figuruje Ondřej Lingr v nominaci reprezentační jednadvacítky před kvalifikačním dvojutkáním proti San Marinu (14.11.) a v Chorvatsku (18.11.).
4.11.Sestřih zápasu s JabloncemNejzajímavější okamžiky nedělního zápasu s Jabloncem, který Karvinští prohráli 0:1, jsou k prohlédnutí ZDE.
3.11.Béčko prohrálo s BohumínemRezervní tým zakončil podzim v divizi F těsnou domácí porážkou s Bohumínem 1:2, přestože vedl po gólu Jána Kriváka. Hosté ale skóre otočili.
2.11.Výsledky mládeže (pá-ne)U19-Baník Ostrava 0:3, HFK Olomouc-U18 3:13, U17-Baník Ostrava 2:3, HFK Olomouc-U16 4:3, Baník Ostrava-U15 6:0, Baník Ostrava-U14 6:1, Přerov-U13 2:14, Přerov-U12 1:7, st.žáci B-Vřesina 2:3, ml.žáci B-Vřesina 2:6.
1.11.Vylosovaní do poločas. soutěžea) sektor D5-řada 6- sedadlo 34, b) sektor E4-řada 6-sedadlo 10, c) sektor D4-řada 4-sedadlo 25, d) sektor D4-řada 2-sedadlo 12. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Jablonci budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.
31.10.S Plzní v neděli 24. listopaduLigová fotbalová asociace upřesnila 17. kolo FORTUNA:LIGY. Plzeňská Viktoria se v Karviné představí v neděli 24. listopadu od 17 hodin v přímém přenosu O2 TV Sport. O zahájení předprodeje vstupenek bude klub informovat v příštím týdnu.
30.10.U19&U17: Páteční derby pozdějiDorostenecká derby ligových dorostenců s Baníkem Ostrava začnou později. Devatenáctka začne v pátek ve 14 hodin na trávě, sedmnáctka od 16:15 hod. na umělce. Obě utkání se odehrají na Kovoně.
28.10.Sestřih utkání v BudějovicíchNejdůležitější okamžiky nedělního utkání na jihu Čech se připomeňte v sestřihu ZDE.
26.10.Výsledky mládeže MFK (pá-ne)Hradec Králové-U19 2:1, U18-Kroměříž 2:0, Hradec Králové-U17 2:2 (3:1np), U16-Kroměříž 6:1, Slovácko-U15 9:2, Slovácko-U14 4:0, U13-Šumperk 2:4, U12-Šumperk 3:10, Viktorie Bohumín-U11 0:3.
25.10.Béčko se představí v BruntálePředposlední podzimní kolo má před sebou rezervní tým v Divizi F. V neděli od 14:30 hodin se představí na půdě posledního Bruntálu.
24.10.Rozhovor s BukatouPo domácím duelu se Slováckem (0:2) poskytl záložník Martin Bukata rozhovor MF Dnes, který je k přečtení ZDE.

• U9 a U11 v sobotu na Kovoně
včera - Na Kovoně v sobotu pokračuje série Karvinských turnajů. Od 8 hodin se v kategorii U11 představí družstva Karviné, Vítkovic, Odry Petřkovice, Brušperku, Baníku Albrechtice a Frýdku-Místku. Od 13 hodin pak bude v kategorii U9 hrát Karviná, Hlučín, FOMAT Martin, Bohumín, Frýdek-Místek a Třinec.

• Smrž v Liberci hrát nebude
před 2 dny - Kvůli čtyřem žlutým kartám skončila pro Vojtěcha Smrže podzimní část FORTUNA:LIGY - do posledního utkání v sobotu na půdě Liberce nemůže nastoupit.

• SESTŘIH: Remíza se Sigmou
9.12. - Remízou 1:1 skončilo utkání předposledního podzimního kola. Karvinští ani na devátý pokus doma nevyhráli. Na souhrn nejzajímavějších okamžiků se podívejte ZDE.

• Bronz z Hluku pro U11
8.12. - Starší přípravka U11 má za sebou halový turnaj v Hluku (10 km od Uherského Hradiště), kde vyzvala soupeře, s kterými často nehraje. Zápasy to byly velmi vyrovnané a rozhodoval každý detail. MFK-Slovácko 5:7, MFK-AS Trenčín 7:5, Spartak Hluk U12 6:5, MFK-Zbrojovka Brno 1:6. Hvězdou týmu se stal Adam Czyž a nejlepším hráčem celého turnaje se stal Olivier Slazyk!

• Vylosování do pol. soutěže
5.12. - a) sektor D5-řada 3- sedadlo 17, b) sektor D4-řada 8-sedadlo 39, c) sektor D4-řada 7-sedadlo 25, d) sektor B5-řada 5-sedadlo 2. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Olomouci budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Elitní fáze rozlosována!
4.12. - Reprezentační tým do 17 let i s hráči MFK Karviná Matyášem Molitoriszem a Romanem Fukalou zná jména soupeřů pro jarní elitní fázi kvalifikace o postup na EURO 2020 - ve Skotsku bude mít za soupeře domácí tým, Irsko a Slovensko. Závěrečný turnaj se v roce 2020 hraje v Estonsku od 21.5. do 6.6. Z elitní fáze kromě vítězů dalších sedmi skupin postoupí také sedm nejlepších družstev z druhých míst.

• Sestřih utkání na Slavii
2.12. - Karvinští favoritovi vzdorovali, inkasovali až po hodině hry a v samotném závěru z penalty. Koukněte na nejzajímavější okamžiky nedělního utkání v Sinobo Stadium ZDE.

• U11: 13. místo na MEH
2.12. - Skvěle obsazený Memoriál Evžena Hadamczika je u konce. Karvinští obsadili ve velké konkurenci 13. příčku. Z celkového triumfu se radoval maďarský MOL Vidi. Podrobnosti k turnaji během úterý.