Mlade talenty

Výsledky mládeže: Starší žáci A nadále šlapou

10.10.2011 | David Kubáň
 

Výsledky mládeže: Starší žáci A nadále šlapou O víkendu pokračovaly zápasy mládežnických kategorií MFK OKD Karviná. Dorostům se příliš nedařilo, vyhrál pouze výběr U16. Žáci byli úspěšnější...

 

MFK OKD Karviná U19 - FC Baník Ostrava 0:1 (0:0)

Sestava MFK OKD Karviná U19: Pecha - Káňa, Marek, Maryniok, Taraba - Hanzel (50. Fulnek), Gorniok (56. Blaho), Roman, Kurušta (77. Ryšavý) - Legierski, Lišaník

Hodnocení trenéra Radomíra Korytáře: "Utkání s vedoucím týmem tabulky bylo vyrovnané. Vyhrálo družstvo, které bylo v koncovce efektivnější. Vypracovali jsme si několik gólových příležitostí, ale bohužel nejsme schopni vstřeli gól ani ze dvou metrů, takže nemá smysl zdůrazňovat význam sporného momentu ze druhého poločasu, kdy za stavu 0:0 byl faulován v pokutovém území soupeře náš Legierski. Naše koncovka nás stále trápí, a proto v tak důležitých utkáních nebodujeme naplno. Odehráli jsme kvalitní utkání, bohužel jsme opět tím mužstvem, které bodově vyšlo naprázdno. Velice kvalitní výkon podali náš brankář Pecha a stoper Marek."

FC Hlučín - MFK OKD Karviná U17 3:2 (2:2)

Branky MFK OKD Karviná U17: 2. Moskál, 7. Puchel

Sestava MFK OKD Karviná U17: Mato - Šlampiak, Badura (77. Siekiera), Kloda, Berešík (63. Gabrysiak) - Procházka, Wenglorz (55. Hruška), Šimák, Puchel - Moskál, Uher

Hodnocení trenéra Jindřicha Dohnala: "Do utkání jsme vstoupili velice dobře, ve 2. a 7.minutě jsme dvakrát rozebrali obranu soupeře a vedli po brankách Moskála a Puchela 2:0. Další slibně se rozvíjející protiútoky jsme řešili příliš individuálně a chyběla nám mezihra. Branky jsme dostali po hrubých individuálních chybách, kterými jsme soupeře dostali zpět do utkání. Ve druhé půli se hra odvíjela hlavně ve středu hřiště bez pohledných fotbalových akcí. O výsledku rozhodla nepozornost při standardní situaci a po odraženém míči soupeř prostřelil hradbu těl a dal vítěznou branku. Smutné je, že soupeř si sám nevytvořil ze hry jedinou příležitost a všem brankám předcházely naše hrubé chyby."

FC Hlučín - MFK OKD Karviná U16 0:2 (0:1)

Branky MFK OKD Karviná U16: 28. Jadamík, 66. Molnári

Sestava MFK OKD Karviná U16: Pastornický - Kurz, Malík, Leibl, Ceremuga - Jadamík, Molnári, Kamiňski, Strohalm - Duda, Puškáč

Hodnocení trenéra Petra Gibaly: "Utkání se hrálo za velmi špatného počasí, které znekvalitnilo hrací plochu a ovlivnilo tak úrověň hry na obou stranách. My jsme měli vždy lepší začátek poločasu, kdy jsme soupeře zatlačili na jeho polovinu, ale nedokázali jsme z toho vyprodukovat žádný gól. V průběhu prvního poločasu jsme měli několik slibných brejkových příležitostí, ale opět jsme nedokázali tyto šance proměnit. Až ve 28. minutě jsme se prosadili po levé straně Ceremugou, který obešel hráče, odcentroval a Jadamík na zadní tyči zakončil do protipohybu brankáře. Ve druhém poločase byl obraz hry obdobný prvnímu a naopak Jadamík z pravé strany po rychlém přechodu do útoku našel v pokutovém území volného Molnáriho a ten s přehledem zakončil do prázdné bránky."

Valašské Meziříčí - MFK OKD Karviná U15 0:8 (0:3)

Branky MFK OKD Karviná U15: 17. 23. 41. a 64. Kubiena, 15. Malyjurek, 57. Putyera, 65. Řapek, 69. Blanik

Sestava MFK OKD Karviná U15: Mušec - Matějek, Čermák, Stallmach, Budina - Putyera, Mareček, Blanik, Malyjurek (48. Mikulec) - Řapek, Kubiena

Hodnocení trenéra Jana Laslopa: "Utkání mělo od první minuty jednoznačný průběh, domácí jsme nepustili prakticky na svou polovinu a s přibývajícím časem byla jen otázka výše skóre. Střelecky se opět zaskvěl Kubiena, střelec čtyř branek a po jedné přidali Malyjurek, Putyera, Řapek a Blanik. Je jen škoda, že spousta dalších šancí zůstala nevyužita."

Valašské Meziříčí - MFK OKD Karviná U14 0:3 (0:2)

Branky MFK OKD Karviná U14: 9. 11. a 45. Jaworski

Sestava MFK OKD Karviná U14: Ciupa - Berešík (35. Všetička), Michailidis (35. Zeisberger), Poštulka, Hujo - Ligocký (35. Bolec), Štěrba (35. A Jaworski), Lingr, Břevčinský (35. Chloň) - Egri, S. Jaworski (46. Kondziolka)

Hodnocení trenéra Aleše Hujíka: "I přesto, že jsme ve Valašském Meziříčí vyhráli, s výkonem mužstva nemohu být spokojen. Po herní stránce to byl nejhorší výkon, který jsme v této sezóně předvedli a nebýt výborných zákroků brankáře Ciupy i výsledek mohl vypadat úplně jinak. I když se hrálo na umělé trávě, která byla extrémně úzká, měli jsme tento zápas zvládnout lépe a předvádět lepší hru. Už po pár minutách prvního poločasu bylo vidět, že to nebude lehký zápas. Na mokré umělé trávě se nám nedařily přihrávky, které nám často utíkaly za postranní čáru. Přes to se nám podařilo v 1. poločase dvakrát skórovat. První gól přišel v 9. minutě. Po rohu Lingra se odražený míč dostal k Ligockému na hranici pokutového území, a ten vystřelil. Střelu Ligockého ještě tečoval Slawomir Jaworski, který si připsal první branku. Druhá branka padla v 11. minutě. Lingr přihrál rozběhnutému Jaworskému. Ten přehodil vyběhlého gólmana a vstřelil gól. Bohužel více příležitostí nebylo dotaženo do úspěšného konce."

"Do 2. poločasu jsme kvůli zraněním nastoupili se změnami v sestavě. Bohužel se naše hra nezlepšila. Šance jsme si vytvářeli, ale chybělo více klidu v koncovce. Jedinou branku v druhém poločase jsme vstřelili ve 45. minutě. Egri dostal míč do běhu, zatáhl míč po pravé straně a přesnou přihrávkou našel v pokutovém území Jaworského, který svou třetí brankou v utkání zkompletoval hattrik. Soupeř se po této brance začal daleko více osmělovat a díky naším chybám v obraně jsme soupeře pustili do několika vyložených šancí. V těchto situacích jeden na jednoho se vyznamenal brankář Ciupa, který potvrdil své kvality a uhájil čisté konto."

MFK OKD Karviná U13 - Valašské Meziříčí 13:1 (6:1)

Branky MFK OKD Karviná U13 I: 10. a 28. Hruška, 15. Swaczyna, 19. Macko, 39. Szotkowski

Branky MFK OKD Karviná U13 II: 9. a 39. Pawlowicz, 45. a 48. Kvapil, 52. a 56. Chmiel, 21. Cieslawski, 37. Király

Sestava MFK OKD Karviná U13 I: Lipták - Sembol, Kožusznik, Macko, Szotkowski

Sestava MFK OKD Karviná U13 II: Egermajer - Motyčka (30. Janík), Cieslawski, Király - Kvapil (30. Dubravná), Feik, Pawlowicz - Chmiel

Hodnocení trenéra Lumíra Davida: "Na dnešního soupeře jsme se důkladně připravili, jelikož jeho výsledky napovídaly, že nepřijede odevzdaný tým, naopak musím potvrdit a pochválit soupeře, že ikdyž prohrával, hrál fotbal a neplácal jen do míče jako tomu většinou, když jsou ostatní týmy pod tlakem, bývá.Po dlouhé době jsme se chytli hned od začátku utkání a s přibývajícím časem jsme přidávali na tempu a soupeře jasně přehrávali. Pochvala dnes patří všem."

Valašské Meziříčí - MFK OKD Karviná U12 16:3 (5:3)

Branky MFK OKD Karviná U12 I: 30. a 40. Ostáš, 57. a 58. Bielan, 6. Ponča, 21. Toroň, 28. Bijok, 45. Urban

Branky MFK OKD Karviná U12 II: 19. a 58. Seriš, 40. a 52. Soušek, 49. a 56. Mrózek, 35. Kretek, 55. Buzek

Sestava MFK OKD Karviná U12 I: Kux - Vlachovský, Ponča, Bielan (30. Urban) - Brzózka (30. Madej), Bijok, Coufal (30. Toroň) - Ostáš

Sestava MFK OKD Karviná U12 II: Noworyta - Zorychta, Mynář, Mrózek - Soušek, Seriš, Kretek - Waśniowski

Hodnocení trenéra Zbyška Gazdy: "V tomto utkání jsme byli lepším mužstvem i přes nepřízeň počasí a špatný terén. Soupeř pouze první poločas byl nebezpečný a to díky naší nepozornosti v obranné činnosti. Druhou polovinu jsme jasně soupeře přehrávali a vyjádřením byly vstřelené góly. Celkově jich mohlo být ještě víc, ale všichní chtěli strašně moc, což nám svazovalo nohy při zakončení. Všichni si zaslouži pochvalu."

MFK OKD Karviná st. žáci C - ČSAD Havířov 5:2 (1:1)

Branky MFK OKD Karviná C: 50. 67. a 69. Molnári, 3. Popek, 63. Kielkowski

Sestava MFK OKD Karviná C: Kucza - Jung, Skalka, Gatnar, Gasior - Lotter (55. Vrba), Kielkowski, Szafarczyk (35. Kočíšek, 55. Kandaras)), Galusek, Popek - Molnári

MFK OKD Karviná ml. žáci C - ČSAD Havířov 3:4 (2:3)

Branky MFK OKD Karviná C: Budou doplněny

Sestava MFK OKD Karviná C: Egermajer - Kadlečík (40. Kandaras), Szafarczyk, Dubravná - Schutze (45. Zezulka), Vrba (50. Mareš), Franek (30. Kočíšek) - Janík (50. Riška)

Hodnocení trenéra Romana Franka: "Pro kluky to bylo smolné utkání, soupeř vystřelil osmkrát na bránu a dal čtyři góly, my jsme měli převahu v poli a patnáct pokusů, ale branky jsme dali jen tři. I přes inkasované čtyři branky musím pochválit obrannou řadu, která se stále snažila o konstruktivní rozehrávku. Dnes naopak selhali naši střelci."

• Sestřih porážky v Liberci
dnes - Karvinští zakončili podzim prohrou 0:3 v Liberci. Na sestřih zajímavých okamžiků na stadionu U Nisy se podívejte ZDE.

• U9 a U11 v sobotu na Kovoně
před 2 dny - Na Kovoně v sobotu pokračuje série Karvinských turnajů. Od 8 hodin se v kategorii U11 představí družstva Karviné, Vítkovic, Odry Petřkovice, Brušperku, Baníku Albrechtice a Frýdku-Místku. Od 13 hodin pak bude v kategorii U9 hrát Karviná, Hlučín, FOMAT Martin, Bohumín, Frýdek-Místek a Třinec.

• Smrž v Liberci hrát nebude
před 3 dny - Kvůli čtyřem žlutým kartám skončila pro Vojtěcha Smrže podzimní část FORTUNA:LIGY - do posledního utkání v sobotu na půdě Liberce nemůže nastoupit.

• SESTŘIH: Remíza se Sigmou
9.12. - Remízou 1:1 skončilo utkání předposledního podzimního kola. Karvinští ani na devátý pokus doma nevyhráli. Na souhrn nejzajímavějších okamžiků se podívejte ZDE.

• Bronz z Hluku pro U11
8.12. - Starší přípravka U11 má za sebou halový turnaj v Hluku (10 km od Uherského Hradiště), kde vyzvala soupeře, s kterými často nehraje. Zápasy to byly velmi vyrovnané a rozhodoval každý detail. MFK-Slovácko 5:7, MFK-AS Trenčín 7:5, Spartak Hluk U12 6:5, MFK-Zbrojovka Brno 1:6. Hvězdou týmu se stal Adam Czyž a nejlepším hráčem celého turnaje se stal Olivier Slazyk!

• Vylosování do pol. soutěže
5.12. - a) sektor D5-řada 3- sedadlo 17, b) sektor D4-řada 8-sedadlo 39, c) sektor D4-řada 7-sedadlo 25, d) sektor B5-řada 5-sedadlo 2. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Olomouci budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Elitní fáze rozlosována!
4.12. - Reprezentační tým do 17 let i s hráči MFK Karviná Matyášem Molitoriszem a Romanem Fukalou zná jména soupeřů pro jarní elitní fázi kvalifikace o postup na EURO 2020 - ve Skotsku bude mít za soupeře domácí tým, Irsko a Slovensko. Závěrečný turnaj se v roce 2020 hraje v Estonsku od 21.5. do 6.6. Z elitní fáze kromě vítězů dalších sedmi skupin postoupí také sedm nejlepších družstev z druhých míst.

• Sestřih utkání na Slavii
2.12. - Karvinští favoritovi vzdorovali, inkasovali až po hodině hry a v samotném závěru z penalty. Koukněte na nejzajímavější okamžiky nedělního utkání v Sinobo Stadium ZDE.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem