Generální partner
Světlý režim
28. říjen 2011

Karviná zítra v Sezimově Ústí

MFK OKD Karviná se ve 13. kole druhé nejvyšší soutěže představí na půdě Spartaku Sezimovo Ústí.

Proti sobě se postaví sousedi v tabulce. Sezimovo Ústí je deváté, Karviné patří osmé místo. Oba týmy od sebe dělí pět bodů.

Karviná hodlá na jihu Čech prodloužit vítěznou sérii, která momentálně čítá tři zápasy. Naposledy svěřenci trenéra Karla Kuly porazili Baník Sokolov 2:1. "Diváci měli možnost vidět kvalitní utkání. My jsme podali velmi kvalitní a bojovný výkon. Škoda, že jsme utkání nerozhodli dříve, měli jsme z brejků stoprocentní příležitosti. Ale důležité je, že mužstvo jezdilo do 93. minuty a těsné vedení udrželo. Konečně jsme Sokolov porazili, je to zasloužené vítězství," pochvaloval si Karel Kula po utkání.

Sezimovo Ústí naopak tři zápasy čeká na vítězství. "Máme před sebou ještě čtyři podzimní zápasy. Chceme v nich získat co nejvíce bodů. Čím více bodů budeme mít, tím klidnější bude jarní část soutěže. V sobotu proti Karviné bereme jedině vítězství. My to vítězství potřebujeme," řekl kormidelník Spartaku Luboš Zákostelský.

Karviné bude kvůli žlutým kartám chybět záložník Tomáš Jursa, naopak po vypršení karetního trestu se vrací obránce Martin Motyčka. Utkání Spartak Sezimovo Ústí - MFK OKD Karviná začíná v sobotu 28. října od 14:30.

Vzájemná bilance:

21. kolo: MFK OKD Karviná - Spartak Sezimovo Ústí 2:0 (1:0)

Branky: 42. Ciku, 87. Motyčka. Žluté karty: 60. Novák, 81. Dobal (oba Sezimovo Ústí). Diváci: 1676. Rozhodčí: Možíš - Večeřa, Dobrovolný

6. kolo: Spartak Sezimovo Ústí - MFK OKD Karviná 0:0

Žluté karty: 53. Cíferský, 63. Mach - 62. Mišinský. Diváci: 680. Rozhodčí: Hrubeš - Večeřa, Dobrovolný

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii