Generální partner
Světlý režim
9. leden 2012

Karviná zahájila zimní přípravu

Fotbalisté Karviné se dnes ráno sešli na Městském stadionu, aby zahájili zimní přípravu před jarními boji ve druhé nejvyšší soutěži.

"Dopoledne hráči absolvovali kondiční test v tělocvičně a odpoledne trénovali na umělém povrchu," řekl trenér Karel Kula.

Kádr A týmu opustili Tomáš Chovanec (konec smlouvy) a Ondřej Ficek (hostování SFC Opava). Naopak trenér Kula vítal testované hráče ze zahraničí, Bosňana Ajdina Maksumiće a Poláka Roberta Tkocze. Další legionář z Bosny Srdjan Savić se do přípravy zapojí ve středu.

Poslední detaily přestupu zbývají doladit u reprezentanta Bosny a Hercegoviny Admira Vladaviće. 29letý ofenzivní záložník působil v Žilině nebo Salzburgu. Naposledy oblékal dres Olimpiku Sarajevo.

Trenér Karel Kula nastínil plán letošní zimní přípravy. "Kluci měli individuální plán od 15. prosince do 7. ledna. V ostré přípravě se zaměříme na sílu a herní dovednosti. Samozřejmě budeme rozvíjet fyzičku, ale výhradně s míčem. Přípravné období bude pestré, proložíme jej také zápasy proti kvalitním soupeřům."

Celý týden budou hráči trénovat dvoufázově, v sobotu je čeká první přípravná utkání proti Baníku Ostrava (11:00) a FC Hlučín (13:30) na umělé trávě v areálu Kovona.

Fotogalerie prvního dne přípravy:

Rozhovory Rozhovory
út 4.8. | redakce

Jarábek: Času je málo, kádr budeme postupně doplňovat

V dobré náladě předstoupil Juraj Jarábek mezi novináře v úvodu první tréninkové jednotky, kterou vedl na tréninkovém hřišti v areálu Městského stadionu v Karviné-Ráji.

čt 30.7. | redakce

Lubomír Vlk: Osu týmu chceme ponechat, ze sezóny mám smíšené pocity!

Sportovní ředitel MFK Karviná bilancuje uplynulou sezónu a vyhlíží tu následující, která bude v mnoha směrech náročnější. Za velký úspěch považuje, že Karviná bude i pátou sezónu po sobě prvoligová. Vyjádřil se také k aktuální situace okolo Ondřeje Lingra...

po 27.7. | redakce

JURAJ JARÁBEK: Náš kosmopolitní tým chceme zúžit, nový formát soutěže se mi líbí

Po hektickém závěru FORTUNA:LIGY se hlavní trenér MFK Karviná Juraj Jarábek vrátil v myšlenkách ke svému listopadovému příchodu, k těžkému jaru poznamenaném koronavirem, fanouškům, novému formátu či konkrétně ke svým svěřencům. Zmínil také, na kterých postech potřebuje tým posílit…

út 21.7. | redakce

Marek Janečka: Sezóna trvá strašně dlouho, ale máme před sebou už jen dva obrovsky důležité zápasy

Kapitán Marek Janečka spolu s celým týmem vyhlíží konec této dlouhé sezóny. Ještě předtím, ale celý tým potřebuje zvládnout dva nejdůležitější zápasy sezóny 2019/2020. Karvinští musí pod sebou udržet jednoho z dvojice Opava nebo Příbram...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii