Generální partner
Světlý režim
18. červenec 2012

Už máte permanentku na jarní část?

Všichni příznivci klubu MFK OKD Karviná budou mít od pondělí možnost zakoupit si permanentní vstupenku na jarní pokračování Fotbalové národní ligy (FNL) 2012/2013.

Fanouška, který bude mít zájem o své stálé místo na tribuně, vyjde permanentka pro jarní část, čítající šest utkání na 250 Kč. Ti, kteří se spokojí se stáním na ochozech, sáhnou do peněženky pro 150 Kč.

Samozřejmostí bude možnost zakoupení jednorázového vstupu na každý duel. Vstupenka na hlavní tribunu bude v pokladnách k dostání za 50 Kč a na stání o dvacet korun levněji, tedy za 30 Kč. Zlevněné vstupné bude k dispozici důchodcům, kteří za vstupenku na stání zaplatí pouhých 20 Kč.

Všechny druhy permanentek lze zakoupit na sekretariátu klubu na Městském fotbalovém stadionu v Karviné-Ráji od pondělí do pátku v době od 8 do 16.00 hodin, ve čtvrtky jen do 14.00 hodin.

Permanentky na stání je možné koupit také ve Sportbaru v Karviné-Ráji poblíž stadionu (naproti tenisovým kurtům) a v Bowling Baru na Kovoně v Karviné-Novém Městě.

YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
po 20.1. | redakce

Bolek: Nabídka Karviné mě potěšila, na jaře musíme zachránit ligu

Do přípravného utkání ještě po svém příchodu nenaskočil, ale je v tréninkovém procesu. Zkušený gólman Petr Bolek si zvyká na nové spoluhráče v kabině a těší se na jarní část FORTUNA:LIGY.

čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?

út 31.12. | redakce

Pavel Dreksa: Hlavně, ať se nepotkáme v baráži!

V půlce prosince bylo oficiálně oznámeno, že stoper Pavel Dreksa v Karviné po čtyřech a půl letech končí. V posledním rozhovoru se rozpovídal o karvinské štaci, kterou si zpříjemnil v Ázerbájdžánu. Vysvětlil také, proč se rozhodl pro Zbrojovku a nezapomněl poděkovat celému klubu.