Generální partner
Světlý režim
18. červenec 2012

Už máte permanentku na jarní část?

Všichni příznivci klubu MFK OKD Karviná budou mít od pondělí možnost zakoupit si permanentní vstupenku na jarní pokračování Fotbalové národní ligy (FNL) 2012/2013.

Fanouška, který bude mít zájem o své stálé místo na tribuně, vyjde permanentka pro jarní část, čítající šest utkání na 250 Kč. Ti, kteří se spokojí se stáním na ochozech, sáhnou do peněženky pro 150 Kč.

Samozřejmostí bude možnost zakoupení jednorázového vstupu na každý duel. Vstupenka na hlavní tribunu bude v pokladnách k dostání za 50 Kč a na stání o dvacet korun levněji, tedy za 30 Kč. Zlevněné vstupné bude k dispozici důchodcům, kteří za vstupenku na stání zaplatí pouhých 20 Kč.

Všechny druhy permanentek lze zakoupit na sekretariátu klubu na Městském fotbalovém stadionu v Karviné-Ráji od pondělí do pátku v době od 8 do 16.00 hodin, ve čtvrtky jen do 14.00 hodin.

Permanentky na stání je možné koupit také ve Sportbaru v Karviné-Ráji poblíž stadionu (naproti tenisovým kurtům) a v Bowling Baru na Kovoně v Karviné-Novém Městě.

Rozhovory Rozhovory
st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

st 6.1. | redakce

Martin Šindelář: Odpočinul jsem si hlavně psychicky

Po dvou týdnech se hráči MFK znovu sešli v kabině. Nechyběl tam ani stoper Martin Šindelář, který byl převážnou část podzimu kapitánem týmu. Před druhým společným tréninkem v roce 2021 stihl odpovědět na několik otázek...

po 4.1. | redakce

Juraj Jarábek: V kádru budou pouze minimální změny

První den rekordně krátké zimní přípravy své svěřence ještě neviděl, jelikož absolvovali v Olomouci zátěžové testy. Trenér Juraj Jarábek měl dost práce v kanceláři, přesto si našel pár minut na první rozhovor v novém roce.

čt 31.12. | redakce

Lubomír Vlk: Bodový polštář z podzimu je důležitý, ale dál pracujeme s pokorou

Sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk hodnotí v obsáhlém rozhovoru uplynulý podzim, který se vydařil nad očekávání. Mírné rozladění panuje pouze z nezvládnutých domácích zápasů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo