Generální partner
Světlý režim
18. březen 2012

Starší žáci U15 uspěli na hřišti Zbrojovky Brno

Výborné utkání odehráli starší žáci Karviné kategorie U15 na hřišti Zbrojovky Brno. Po gólech Putyery a Blanika vyhráli 2:1. O rok mladším starším žákům se už tolik nedařilo, stejnému soupeři podlehli 1:4. Pro Karvinou bylo utkání proti Zbrojovce Brno generálkou na první jarní kolo proti Baníku Ostrava.

Zbrojovka Brno - MFK OKD Karviná U15 1:2 (1:1)

Branky MFK OKD Karviná U15: 1. Putyera, 40. Blanik.

Sestava MFK OKD Karviná U15: Mušec (36. Chmiel) - Matějek (36. Kolek), Ženíšek, Stallmach, Budina - Hilbert (36. Lichtblau), Mareček, Čermák, Blanik, Putyera - Řapek (60. Karkoschka).

Hlavní trenér MFK OKD Karviná U15 si pochvaloval úroveň sobotního utkání, jeho tým prověřil silný soupeř. "Těžké utkání s kvalitním soupeřem vyznělo lépe pro náš tým. Hrál se oboustranně útočný fotbal se spoustou šancí. První gól jsme dali už po 30 vteřinách, když po rychlé kombinaci našel Blanik krásnou přihrávkou Putyeru a ten svou šanci proměnil. Domácím se sice podařilo po 7 minutách vyrovnat, ale vítěznou branku vstřelil ve 40. minutě po úniku Řapka a jeho zpětné přihrávce z voleje Blanik. Pochvalu zaslouží všichni hráči i když v obraně jsme měli okénka, které soupeř naštěstí pro nás nedokázal potrestat," hodnotil utkání Jan Laslop.

Zbrojovka Brno - MFK OKD Karviná U14 4:1 (1:0)

Branky MFK OKD Karviná U14: 66. Lingr.

Sestava MFK OKD Karviná U14: Ciupa - Všetička, Poštulka, Michailidis, Hujo - Kondziolka (40. Chloň), Lingr, Štěrba, A. Jaworski (40. Bolec), Břevčinský - S. Jaworski.

Starší žáci U14 na vítězství svěřenců trenéra Laslopa nenavázali, Zbrojovce podlehli 1:4."Velmi kvalitní soupeř, který dokázal nastřílet ve své soutěži 142 branek a inkasoval pouze šestkrát. Věděli jsme o síle soupeře, a proto jsme si vybrali tak silného protivníka jako generálku pro vstup do jarní části sezóny, kdy nás na úvod bude čekat tým podobných kvalit a to Baník Ostrava. Zbrojovka dobře kombinovala, hrála útočný fotbal a dokonale prověřila naši defenzívu. Výsledek je pro nás krutý, protože soupeř trestal všechny naše individuální chyby. Pokud budeme chtít uspět s tak kvalitním soupeřem, nemůžeme si dovolit chybovat. Kluci zaslouží pochvalu za bojovnost a přístup k utkání," uvedl hlavní trenér MFK OKD Karviná U14 Martin Špička.

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii