Mlade talenty

Plán přípravy mladších dorostů

31.12.2013 | redakce
 

Plán přípravy mladších dorostů Přinášíme hrací plán mladších dorostenců kategorie U16 a U17 v zimních přípravném období.

 

Karvinským mladším dorostencům startuje zimní příprava až za dva týdny, ale program testovacích zápasů je už znám. Na týmy U16 a U17 čeká řada přípravných utkání včetně dvou na herním soustředění v Roudnici nad Labem.

„Toto herní soustředění se nám minulý rok osvědčilo a velmi se nám tam líbilo. Pozvali jsme si opět dva velmi kvalitní soupeře – Mladou Boleslav a Teplice. Tyto týmy nás dokonale prověří,“ prohlásil trenér U16 Miroslav Štěpánek s tím, že kondiční věci budou probíhat v domácích podmínkách ve Sportovním centru Kovona.

Jen pro připomenutí – v minulé zimní přípravě se v Roudnici nad Labem představily obě kategorie proti celkům Bohemians Praha 1905, Slovanu Liberec a Teplicím. Proti prvním dvěma soupeřům z toho byla krásná a zasloužená vítězství, ale proti Teplicím už obě kategorie bojovaly především s únavou.

Rozpis přípravných utkání (obě kategorie stejní soupeři až na dvě výjimky)

18.1. Karviná – Odra Wodzislaw

25.1. Karviná – Čadca

28.1. Karviná - Havířov

2.2. Karviná – Žilina

8.2. Karviná U17 – Albrechtice (muži), Karviná U16 – Kluczbork

14.2. Kaviná U17 - Bardějov

15.2. Opava - Karviná

19.2. Karviná – Mladá Boleslav (soustředění Roudnice nad Labem)

21.2. Karviná – Teplice (soustředění Roudnice nad Labem)

1.3. Karviná – Třinec

9.3. Karviná – Gornik Zabrze

15.3. Frýdek-Místek - Karviná

Pozn. Soupeř, popř. den utkání se může změnit. O všech případných změnách budeme informovat.

• Sestřih porážky v Liberci
dnes - Karvinští zakončili podzim prohrou 0:3 v Liberci. Na sestřih zajímavých okamžiků na stadionu U Nisy se podívejte ZDE.

• U9 a U11 v sobotu na Kovoně
před 2 dny - Na Kovoně v sobotu pokračuje série Karvinských turnajů. Od 8 hodin se v kategorii U11 představí družstva Karviné, Vítkovic, Odry Petřkovice, Brušperku, Baníku Albrechtice a Frýdku-Místku. Od 13 hodin pak bude v kategorii U9 hrát Karviná, Hlučín, FOMAT Martin, Bohumín, Frýdek-Místek a Třinec.

• Smrž v Liberci hrát nebude
před 3 dny - Kvůli čtyřem žlutým kartám skončila pro Vojtěcha Smrže podzimní část FORTUNA:LIGY - do posledního utkání v sobotu na půdě Liberce nemůže nastoupit.

• SESTŘIH: Remíza se Sigmou
9.12. - Remízou 1:1 skončilo utkání předposledního podzimního kola. Karvinští ani na devátý pokus doma nevyhráli. Na souhrn nejzajímavějších okamžiků se podívejte ZDE.

• Bronz z Hluku pro U11
8.12. - Starší přípravka U11 má za sebou halový turnaj v Hluku (10 km od Uherského Hradiště), kde vyzvala soupeře, s kterými často nehraje. Zápasy to byly velmi vyrovnané a rozhodoval každý detail. MFK-Slovácko 5:7, MFK-AS Trenčín 7:5, Spartak Hluk U12 6:5, MFK-Zbrojovka Brno 1:6. Hvězdou týmu se stal Adam Czyž a nejlepším hráčem celého turnaje se stal Olivier Slazyk!

• Vylosování do pol. soutěže
5.12. - a) sektor D5-řada 3- sedadlo 17, b) sektor D4-řada 8-sedadlo 39, c) sektor D4-řada 7-sedadlo 25, d) sektor B5-řada 5-sedadlo 2. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Olomouci budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Elitní fáze rozlosována!
4.12. - Reprezentační tým do 17 let i s hráči MFK Karviná Matyášem Molitoriszem a Romanem Fukalou zná jména soupeřů pro jarní elitní fázi kvalifikace o postup na EURO 2020 - ve Skotsku bude mít za soupeře domácí tým, Irsko a Slovensko. Závěrečný turnaj se v roce 2020 hraje v Estonsku od 21.5. do 6.6. Z elitní fáze kromě vítězů dalších sedmi skupin postoupí také sedm nejlepších družstev z druhých míst.

• Sestřih utkání na Slavii
2.12. - Karvinští favoritovi vzdorovali, inkasovali až po hodině hry a v samotném závěru z penalty. Koukněte na nejzajímavější okamžiky nedělního utkání v Sinobo Stadium ZDE.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem