Generální partner
Světlý režim
29. říjen 2015

U19: Skončí proti Zlínu čekání na vítězství?

Starší dorost už opravdu nutně potřebuje vyhrát. Po prohře v Pardubicích se propadl na 18. místo, což v tuto chvíli značí baráž o záchranu v nejvyšší soutěži. A to si nikdo nepřeje.
Už pět duelů nepoznali radost, možná už také zapomněli vítězný pokřik. Karvinská devatenáctka se nenachází v komfortní situaci, ale je odhodlána konečně uspět. „Musíme do toho dát všechno. Vypadá to, že budeme relativně kompletní. Věřím, že tím získáme větší herní sebevědomí. V současné situaci nemůžeme brát nic jiného než tři body,“ řekl trenér Roman West.

Ševci mají o tři body víc a nachází se na patnácté příčce. V posledním ostrém utkání svěřenci Marcela Frajta jen remizovali s posledním Jabloncem na domácí půdě 1:1. „Chtěli jsme vyhrát, ztratili jsme doma další body, takže převládá samozřejmě zklamání,“ uvedl pro klubový web. 

Zápas I. dorostenecké ligy MFK OKD Karviná U19 – FC Fastav Zlín U19 začíná na Bažantnici v pátek 30. října v 11 hodin. Hlavním rozhodčím bude pan Tomáš Mankovecký.
Rozhovory Rozhovory
st 28.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Soufiane Dramé

Skvělou češtinou je francouzský fotbalista Soufiane Dramé, který od léta 2018 obléká dres MFK, pověstný. Věděli jste však, že s fotbalem začínal fanoušek Chelsea v šesti letech, má celkem sedm sourozenců a od většiny fotbalistů se odlišuje tím, že nemá a ani nechce mít kérku?

čt 22.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vojtěch Smrž

Řízný defenzivní záložník Vojtěch Smrž má teprve čtyřiadvacet let, ale už se blíží ke stovce prvoligových startů. Jednou už dokonce vedl tým jako kapitán v ligovém zápase – v lednu na půdě Teplic. Kromě toho v kabině šéfuje hudbě a velí vítěznému pokřiku…

út 13.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Petr Bolek

S nostalgickým úsměvem vzpomíná na štaci v Plzni gólman Petr Bolek. Prožil tam skvělé roky a nedá dopustit na týmového ducha, který byl ve Štruncových sadech pověstný. Celý rozhovor se točí téměř výhradně kolem Plzně. Inu, posuďte sami…

st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo