Generální partner
Světlý režim
29. říjen 2015

U19: Skončí proti Zlínu čekání na vítězství?

Starší dorost už opravdu nutně potřebuje vyhrát. Po prohře v Pardubicích se propadl na 18. místo, což v tuto chvíli značí baráž o záchranu v nejvyšší soutěži. A to si nikdo nepřeje.
Už pět duelů nepoznali radost, možná už také zapomněli vítězný pokřik. Karvinská devatenáctka se nenachází v komfortní situaci, ale je odhodlána konečně uspět. „Musíme do toho dát všechno. Vypadá to, že budeme relativně kompletní. Věřím, že tím získáme větší herní sebevědomí. V současné situaci nemůžeme brát nic jiného než tři body,“ řekl trenér Roman West.

Ševci mají o tři body víc a nachází se na patnácté příčce. V posledním ostrém utkání svěřenci Marcela Frajta jen remizovali s posledním Jabloncem na domácí půdě 1:1. „Chtěli jsme vyhrát, ztratili jsme doma další body, takže převládá samozřejmě zklamání,“ uvedl pro klubový web. 

Zápas I. dorostenecké ligy MFK OKD Karviná U19 – FC Fastav Zlín U19 začíná na Bažantnici v pátek 30. října v 11 hodin. Hlavním rozhodčím bude pan Tomáš Mankovecký.
Rozhovory Rozhovory
út 4.8. | redakce

Jarábek: Času je málo, kádr budeme postupně doplňovat

V dobré náladě předstoupil Juraj Jarábek mezi novináře v úvodu první tréninkové jednotky, kterou vedl na tréninkovém hřišti v areálu Městského stadionu v Karviné-Ráji.

čt 30.7. | redakce

Lubomír Vlk: Osu týmu chceme ponechat, ze sezóny mám smíšené pocity!

Sportovní ředitel MFK Karviná bilancuje uplynulou sezónu a vyhlíží tu následující, která bude v mnoha směrech náročnější. Za velký úspěch považuje, že Karviná bude i pátou sezónu po sobě prvoligová. Vyjádřil se také k aktuální situace okolo Ondřeje Lingra...

po 27.7. | redakce

JURAJ JARÁBEK: Náš kosmopolitní tým chceme zúžit, nový formát soutěže se mi líbí

Po hektickém závěru FORTUNA:LIGY se hlavní trenér MFK Karviná Juraj Jarábek vrátil v myšlenkách ke svému listopadovému příchodu, k těžkému jaru poznamenaném koronavirem, fanouškům, novému formátu či konkrétně ke svým svěřencům. Zmínil také, na kterých postech potřebuje tým posílit…

út 21.7. | redakce

Marek Janečka: Sezóna trvá strašně dlouho, ale máme před sebou už jen dva obrovsky důležité zápasy

Kapitán Marek Janečka spolu s celým týmem vyhlíží konec této dlouhé sezóny. Ještě předtím, ale celý tým potřebuje zvládnout dva nejdůležitější zápasy sezóny 2019/2020. Karvinští musí pod sebou udržet jednoho z dvojice Opava nebo Příbram...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii