Generální partner
Světlý režim
29. říjen 2015

U19: Skončí proti Zlínu čekání na vítězství?

Starší dorost už opravdu nutně potřebuje vyhrát. Po prohře v Pardubicích se propadl na 18. místo, což v tuto chvíli značí baráž o záchranu v nejvyšší soutěži. A to si nikdo nepřeje.
Už pět duelů nepoznali radost, možná už také zapomněli vítězný pokřik. Karvinská devatenáctka se nenachází v komfortní situaci, ale je odhodlána konečně uspět. „Musíme do toho dát všechno. Vypadá to, že budeme relativně kompletní. Věřím, že tím získáme větší herní sebevědomí. V současné situaci nemůžeme brát nic jiného než tři body,“ řekl trenér Roman West.

Ševci mají o tři body víc a nachází se na patnácté příčce. V posledním ostrém utkání svěřenci Marcela Frajta jen remizovali s posledním Jabloncem na domácí půdě 1:1. „Chtěli jsme vyhrát, ztratili jsme doma další body, takže převládá samozřejmě zklamání,“ uvedl pro klubový web. 

Zápas I. dorostenecké ligy MFK OKD Karviná U19 – FC Fastav Zlín U19 začíná na Bažantnici v pátek 30. října v 11 hodin. Hlavním rozhodčím bude pan Tomáš Mankovecký.
YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
po 20.1. | redakce

Bolek: Nabídka Karviné mě potěšila, na jaře musíme zachránit ligu

Do přípravného utkání ještě po svém příchodu nenaskočil, ale je v tréninkovém procesu. Zkušený gólman Petr Bolek si zvyká na nové spoluhráče v kabině a těší se na jarní část FORTUNA:LIGY.

čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?

út 31.12. | redakce

Pavel Dreksa: Hlavně, ať se nepotkáme v baráži!

V půlce prosince bylo oficiálně oznámeno, že stoper Pavel Dreksa v Karviné po čtyřech a půl letech končí. V posledním rozhovoru se rozpovídal o karvinské štaci, kterou si zpříjemnil v Ázerbájdžánu. Vysvětlil také, proč se rozhodl pro Zbrojovku a nezapomněl poděkovat celému klubu.