Generální partner
Světlý režim
5. květen 2016

Domácí duel s Táborskem už v pátek!

Fandové pozor – utkání 27. kola Fotbalové národní ligy mezi MFK OKD Karviná a FC MAS Táborsko má změněný termín konání, bude se hrát o den dřív.

Dohodu obou klubů posvětila i Fotbalová asociace České republiky, novému termínu tak nic nestálo v cestě. „Vycházíme vstříc karvinským fanouškům, kteří rovněž navštěvují házenou a sledují hokej. Právě s třetím utkáním semifinále play off by se fotbal v sobotu kryl,“ podotkl sportovní manažer Karviné Lubomír Vlk. A má pravdu - fotbal měl původně výkop v 17 hodin, házenkářský duel o hodinu později.

Nový termín zápasu mezi Karvinou a Táborskem je tedy pátek 13. května v 17:30 hodin. „Podvečerní půl šestou jsme zvolili i s ohledem na MS v hokeji, kdy ve stejný den od 15:15 hodin hraje naše reprezentace proti Kazachstánu,“ dodal Vlk. Karvinský fanoušek tak stihne ke své spokojenosti všechno…

Už na konci minulého týdne navíc FAČR přeložil celé osmadvacáté kolo o den dřív, než bylo původně v plánu (Karviná hraje v Ústí 17. května od 18 hodin). Důvod? Středeční finálový zápas MOL Cupu mezi Mladou Boleslaví a Jabloncem.

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii