Generální partner
Světlý režim
16. květen 2016

ROZHOVOR Z BULLETINU - Jaroslav Zelený

Poprvé v dresu soupeře zavítal na stadion a do města, kde bydlí a začal tam s fotbalem. Záložník Jaroslav Zelený je po zranění zpět na trávníku a trenér Weber mu dal důvěru od začátku zápasu zrovna na stadionu, který zná jako svoje boty. Přinášíme celý rozhovor, který vyšel v posledním bulletinu...
Jardo, jaký byl návrat domů „Pod lízátka?
Samozřejmě to bylo trošku jiné, než kdybych přijel s Karvinou k jinému soupeři. Ale jakmile zápas začal, tak už nad tím nešlo přemýšlet. Soustředil jsem se pouze na výkon.

Přišli se na vás podívat rodinní příslušníci, známí a kamarádi? Komu vůbec fandili?
Ano, měl jsem tam rodiče, sestru, přítelkyni a samozřejmě i kamarády. Ale ti tam nepřišli jen kvůli mně (úsměv). A komu fandili? Rodina určitě nám, ale kamarádi asi Votrokům. 

Do druholigového kolotoče jste se vrátil před třemi týdny. Ale až v Hradci jste však poprvé nastoupil v základní sestavě. Symbolika?
Od začátku týdne, kdy jsme začali s přípravou na Hradec Králové, jsem tušil, že by to mohlo klapnout. Vydržel jsem nějakých pětašedesát minut, což si myslím, že bych třeba v domácím utkání s béčkem Sigmy asi ještě nedal. Každopádně jsem za to rád.

Dlouhou dobu jste byl opět mimo hru. Co vám přesně bylo?
Po podzimním pohárovém utkání s Mladou Boleslaví mě začalo bolet koleno a nedalo se s tím hrát. Následně mi v lednu doktor v Olomouci zjistil, že mám prasklou čéšku a musel jsem na operaci. Teď už jsem zdravý a všechno drží. Okamžitě to však musím zaklepat.

Tři body z Hradce a navíc dva vstřelené góly jsou skvělé. Důležité to však bude potvrdit dnes s Táborskem.
Přesně tak. Táborsko nám pomohlo tím, že v sobotu porazilo Znojmo. Snad je to během  tohoto jejich nevýrazného jara nenakopne. My tento zápas musíme zvládnout a vyhrát.

Přejete postup Votrokům?
Hlavně musíme postoupit my (smích). Kdo by případně měl postoupit s námi? To je mi vlastně jedno.
Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii