Mlade talenty

Starší dorostenci přivítají Pardubice

19.05.2016 | redakce
 

Starší dorostenci přivítají Pardubice Oba nejsledovanější týmy Městského fotbalového klubu hostí celek Pardubic. Devatenáctka už v pátek hodinu po poledni na Bažantnici.

 

K jistotě definitivního klidu schází podle trenéra týmu U19 šest bodů, což značí dvě výhry. „Rádi bychom to dokázali teď ve dvou po sobě jdoucích domácích zápasech. Pokud se nám to nepodaří, bude to hodně hraniční. Neradi bychom pak cestovali do Zlína a Olomouce s nožem na krku,“ řekl kouč Petr Gibala. 

Karvinští mají aktuálně 45 bodů, tedy o sedm víc než předposlední Pardubice. Ty mají neskutečně nabitý program a už třetí týden po sobě hrají dva zápasy v týdnu. Důvod je jasný – dubnová karanténa, která zapříčinila mnoho odložení. Naposledy v úterý Pardubice ukořistily bod v domácím prostředí proti stejně se zachraňující Slavii (1:1). Právě pražskému týmu patří šestnáctá pozice, tedy přesně ta, která zaručuje jistotu účasti i v dalším soutěžním ročníku. Týmy na 17. a 18. místě budou hrát baráž, 19. a 20. tým čeká sestup.

Podzimní zápas na východě Čech dopadl lépe pro domácí, kteří využili výhody domácího prostředí a zvítězili vysoko 5:2. Utkání I. dorostenecké ligy MFK OKD Karviná U19 – FK Pardubice U19 začíná na Bažantnici v pátek 20. května ve 13 hodin. Hlavním rozhodčím bude pan David Lalík.

• Sestřih porážky v Liberci
dnes - Karvinští zakončili podzim prohrou 0:3 v Liberci. Na sestřih zajímavých okamžiků na stadionu U Nisy se podívejte ZDE.

• U9 a U11 v sobotu na Kovoně
před 2 dny - Na Kovoně v sobotu pokračuje série Karvinských turnajů. Od 8 hodin se v kategorii U11 představí družstva Karviné, Vítkovic, Odry Petřkovice, Brušperku, Baníku Albrechtice a Frýdku-Místku. Od 13 hodin pak bude v kategorii U9 hrát Karviná, Hlučín, FOMAT Martin, Bohumín, Frýdek-Místek a Třinec.

• Smrž v Liberci hrát nebude
před 3 dny - Kvůli čtyřem žlutým kartám skončila pro Vojtěcha Smrže podzimní část FORTUNA:LIGY - do posledního utkání v sobotu na půdě Liberce nemůže nastoupit.

• SESTŘIH: Remíza se Sigmou
9.12. - Remízou 1:1 skončilo utkání předposledního podzimního kola. Karvinští ani na devátý pokus doma nevyhráli. Na souhrn nejzajímavějších okamžiků se podívejte ZDE.

• Bronz z Hluku pro U11
8.12. - Starší přípravka U11 má za sebou halový turnaj v Hluku (10 km od Uherského Hradiště), kde vyzvala soupeře, s kterými často nehraje. Zápasy to byly velmi vyrovnané a rozhodoval každý detail. MFK-Slovácko 5:7, MFK-AS Trenčín 7:5, Spartak Hluk U12 6:5, MFK-Zbrojovka Brno 1:6. Hvězdou týmu se stal Adam Czyž a nejlepším hráčem celého turnaje se stal Olivier Slazyk!

• Vylosování do pol. soutěže
5.12. - a) sektor D5-řada 3- sedadlo 17, b) sektor D4-řada 8-sedadlo 39, c) sektor D4-řada 7-sedadlo 25, d) sektor B5-řada 5-sedadlo 2. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Olomouci budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Elitní fáze rozlosována!
4.12. - Reprezentační tým do 17 let i s hráči MFK Karviná Matyášem Molitoriszem a Romanem Fukalou zná jména soupeřů pro jarní elitní fázi kvalifikace o postup na EURO 2020 - ve Skotsku bude mít za soupeře domácí tým, Irsko a Slovensko. Závěrečný turnaj se v roce 2020 hraje v Estonsku od 21.5. do 6.6. Z elitní fáze kromě vítězů dalších sedmi skupin postoupí také sedm nejlepších družstev z druhých míst.

• Sestřih utkání na Slavii
2.12. - Karvinští favoritovi vzdorovali, inkasovali až po hodině hry a v samotném závěru z penalty. Koukněte na nejzajímavější okamžiky nedělního utkání v Sinobo Stadium ZDE.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem