Generální partner
Světlý režim
19. květen 2016

Starší dorostenci přivítají Pardubice

Oba nejsledovanější týmy Městského fotbalového klubu hostí celek Pardubic. Devatenáctka už v pátek hodinu po poledni na Bažantnici.
K jistotě definitivního klidu schází podle trenéra týmu U19 šest bodů, což značí dvě výhry. „Rádi bychom to dokázali teď ve dvou po sobě jdoucích domácích zápasech. Pokud se nám to nepodaří, bude to hodně hraniční. Neradi bychom pak cestovali do Zlína a Olomouce s nožem na krku,“ řekl kouč Petr Gibala. 

Karvinští mají aktuálně 45 bodů, tedy o sedm víc než předposlední Pardubice. Ty mají neskutečně nabitý program a už třetí týden po sobě hrají dva zápasy v týdnu. Důvod je jasný – dubnová karanténa, která zapříčinila mnoho odložení. Naposledy v úterý Pardubice ukořistily bod v domácím prostředí proti stejně se zachraňující Slavii (1:1). Právě pražskému týmu patří šestnáctá pozice, tedy přesně ta, která zaručuje jistotu účasti i v dalším soutěžním ročníku. Týmy na 17. a 18. místě budou hrát baráž, 19. a 20. tým čeká sestup.

Podzimní zápas na východě Čech dopadl lépe pro domácí, kteří využili výhody domácího prostředí a zvítězili vysoko 5:2. Utkání I. dorostenecké ligy MFK OKD Karviná U19 – FK Pardubice U19 začíná na Bažantnici v pátek 20. května ve 13 hodin. Hlavním rozhodčím bude pan David Lalík.
Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii