Generální partner
Světlý režim
21. červenec 2016

Permanentky od pondělí a na novém stadionu!!

Všichni fanoušci se konečně dočkají! Právě 25. července ve 13 hodin v budově Městského stadionu v Karviné-Ráji začne tolik očekávaný prodej permanentních vstupenek na I. fotbalovou ligu.
Vedení klubu děkuje fanouškům za trpělivost! Teprve dnes (tj.čtvrtek 21.7.) klub převzal pokladní systém a probíhalo nezbytné zaškolování personálu.

Prodej permanentek bude probíhat během posledního červencového týdne v odpoledních hodinách (pondělí 13-18 hodin, úterý až pátek 14-18 hodin) u hlavní budovy Městského stadionu. Platí se pouze hotově a jeden člověk může nakoupit neomezený počet běžných permanentek pro své známé či kamarády. Zlevněné permanentky si musí daný fanoušek zakoupit osobně, s výjimkou dětí, u kterých stačí předložit průkaz pojištěnce. 

Městský fotbalový klub Karviná neručí za ztrátu permanentky a prodává pouze permanentky na podzimní část soutěže, tzn. na osm domácích utkání. Do nejlepších sektorů vyjde permice na 550 Kč, takže jeden zápas pak na necelých 69 korun.

Majitelé permanentek navíc získají jako bonus volný vstup na případná utkání MOL Cupu.

yyxxxNOVRozhovory Rozhovory
po 10.8. | redakce

Ondřej Lingr z Rakouska: Každý ligový zápas za Karvinou byl pro mě zážitek

Rozhovor s čerstvým slávistou, který ale navždy zůstane Karviňákem - Ondřej Lingr si díky své neúnavné tvrdé práci a zlepšeným osobním statistikám vysloužil přestup do mistrovské Slavie. Jak hodnotí první dny v "šešívaném" dresu, a co radí mladým hráčům MFK?

út 4.8. | redakce

Jarábek: Času je málo, kádr budeme postupně doplňovat

V dobré náladě předstoupil Juraj Jarábek mezi novináře v úvodu první tréninkové jednotky, kterou vedl na tréninkovém hřišti v areálu Městského stadionu v Karviné-Ráji.

čt 30.7. | redakce

Lubomír Vlk: Osu týmu chceme ponechat, ze sezóny mám smíšené pocity!

Sportovní ředitel MFK Karviná bilancuje uplynulou sezónu a vyhlíží tu následující, která bude v mnoha směrech náročnější. Za velký úspěch považuje, že Karviná bude i pátou sezónu po sobě prvoligová. Vyjádřil se také k aktuální situace okolo Ondřeje Lingra...

po 27.7. | redakce

JURAJ JARÁBEK: Náš kosmopolitní tým chceme zúžit, nový formát soutěže se mi líbí

Po hektickém závěru FORTUNA:LIGY se hlavní trenér MFK Karviná Juraj Jarábek vrátil v myšlenkách ke svému listopadovému příchodu, k těžkému jaru poznamenaném koronavirem, fanouškům, novému formátu či konkrétně ke svým svěřencům. Zmínil také, na kterých postech potřebuje tým posílit…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii