Generální partner
Světlý režim
10. únor 2017

Do Karviné přestoupil Tomáš Weber (+rozhovor)

Dvacetiletý syn úspěšného a současného kouče MFK Karviná přestoupil z brněnské Zbrojovky do Karviné. Tomáš Weber podepsal ve Slezsku smlouvu na tři a půl roku!
Zajímavou posilu získal devět dnů před startem jarní části nováček ePojisteni.cz ligy. Mládežnický reprezentant a odchovanec brněnského fotbalu zamířil na východ republiky a upsal se Karviné. Jeho otec Jozef udělal to samé v létě 2014, v Karviné je dodnes a právě i jemu vděčí všichni příznivci karvinského fotbalu za to, že Karviná je opět po sedmnácti letech na prvoligové mapě.

Weber junior je pravák a univerzál, tudíž může hrát na více postech. Nedělají mu problém oba kraje hřiště ani střed. „Jedná se dalšího nadějného hráče, který je velkým příslibem do budoucna. Jsme přesvědčeni, že v nějakém časovém horizontu Tomáš naplní naše očekávání a potvrdí svou nespornou kvalitu," prohlásil sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk.

Tomáš Weber byl v létě 2015 zařazen do ligového kádru Zbrojovky, jaro 2016 však strávil na hostování ve Znojmě. Po sezóně se do Zbrojovky vrátil, rval se o šanci v A-mužstvu, ale nakonec se do užšího kádru neprosadil.


Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii