Generální partner
Světlý režim
10. únor 2017

Do Karviné přestoupil Tomáš Weber (+rozhovor)

Dvacetiletý syn úspěšného a současného kouče MFK Karviná přestoupil z brněnské Zbrojovky do Karviné. Tomáš Weber podepsal ve Slezsku smlouvu na tři a půl roku!
Zajímavou posilu získal devět dnů před startem jarní části nováček ePojisteni.cz ligy. Mládežnický reprezentant a odchovanec brněnského fotbalu zamířil na východ republiky a upsal se Karviné. Jeho otec Jozef udělal to samé v létě 2014, v Karviné je dodnes a právě i jemu vděčí všichni příznivci karvinského fotbalu za to, že Karviná je opět po sedmnácti letech na prvoligové mapě.

Weber junior je pravák a univerzál, tudíž může hrát na více postech. Nedělají mu problém oba kraje hřiště ani střed. „Jedná se dalšího nadějného hráče, který je velkým příslibem do budoucna. Jsme přesvědčeni, že v nějakém časovém horizontu Tomáš naplní naše očekávání a potvrdí svou nespornou kvalitu," prohlásil sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk.

Tomáš Weber byl v létě 2015 zařazen do ligového kádru Zbrojovky, jaro 2016 však strávil na hostování ve Znojmě. Po sezóně se do Zbrojovky vrátil, rval se o šanci v A-mužstvu, ale nakonec se do užšího kádru neprosadil.


Rozhovory Rozhovory
út 13.7. | redakce

Michal Papadopulos: Jsem rád, že nejtvrdší část přípravy máme za sebou

V přípravě se kapitán Michal Papadopulos ještě střelecky neprosadil, ale to není až tak důležité. Jedenáct dnů před startem FORTUNA:LIGY kvituje příchod nových spoluhráčů a hodnotí dosavadní přípravu včetně soustředění v Ustroni.

út 29.6. | redakce

Martin Vlachovský: Dokázali jsme, že v Blansku se umí hrát fotbal

Odchovanec MFK Karviná je zpátky po hostování v Blansku. Martin Vlachovský se po půl roce znovu těšil domů a je rád, že zahájil letní přípravu doma. Rád by se v kádru udržel...

po 21.6. | redakce

Jozef Weber během prvního dne přípravy: Teď musíme tvrdě pracovat

Kouč Jozef Weber se svými spolupracovníky přivítali v kabině své svěřence krátce před půl desátou dopoledne. Během úvodní tréninkové jednotky si našel i čas na rozhovor a bedlivě sledoval hráče během rychlostních a vytrvalostních testů.

so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo