Mlade talenty

Na tolik centrů nejsem zvyklý, usmíval se Wágner

20.02.2017 | redakce
 

Na tolik centrů nejsem zvyklý, usmíval se Wágner V kabině se všichni shodli, že si tři body zasloužili. Bohužel z toho byl proti favorizované Mladé Boleslavi, kde mimochodem v minulosti působil, jen bod. Útočník Tomáš Wágner má za sebou první ostrý zápas v karvinském dresu.

 

Šancí i střel měli Karvinští v utkání požehnaně. Sám Wágner měl dvě solidní příležitosti, každou v jednom z poločasů. Kromě toho sbíral míče, dřel. „Myslím si, že jsme všem na stadionu předvedli dobrý fotbal, který se musel líbit. I já jsem s naším výkonem spokojený, takhle nějak jsme hráli i v Turecku. Moc se těším na další zápasy,“ řekl Wágner po zápase novinářům.

Jako jediný nastoupil do utkání v krátkém rukávu, že by byl zvyklý z Jablonce. „Zima mi nebyla, rychle jsem se zahřál a navíc mi různá termotrika vadí. Bez nich se cítím lépe. Když je pravdu zima, beru si pouze rukavice,“ vysvětloval s úsměvem. Už vážněji dodal, že na výhru Karviná měla. „Jednoznačně. Škoda neproměněných šancí. Pokud se ale do nich budeme dostávat, tak tam něco spadne. Nic zásadního bych na naší hře neměnil,“ myslí si šestadvacetiletý útočník.
Wágner ocenil publikum a rovněž i nespočet centrovaných míčů do vápna soupeře. „Atmosféra se mi líbila. Pokud budeme hrát i nadále takto kvalitně, tak lidé budou chodit a povzbuzovat nás. Hráli jsme atraktivně po stranách, měli jsme plno centrů z obou stran a nakonec se nám z toho podařilo i skórovat. Na tolik centrů jsem nebyl zvyklý, fakt to bylo dobré. Do dalších zápasů to asi bude ještě o lepším výběru místa,“ uzavřel Tomáš Wágner.

• Sobotní výsledky st. žáků
16.11. - Zbrojovka Brno-U15 10:0, Zbrojovka Brno-U14 9:0.

• Dorost U19 v pátek s FM
14.11. - Ligoví starší dorostenci U19 hrají poslední duel podzimu proti Spartě až příští sobotu! Aby ovšem nevypadli ze zápasového rytmu, čeká je v pátek odpoledne od 17 hodin pod umělým osvětlením na umělé trávě SC Kovona přípravný duel proti Frýdku-Místku.

• LFA upřesnila poslední 2 kola
13.11. - Ve středu odpoledne upřesnila Ligová fotbalová asociace 19. a 20. kolo FORTUNA:LIGY. Karvinští doma proti Sigmě nastoupí v neděli 8. prosince od 14:30 hodin a do posledního podzimního kola vyběhnou v Liberci v sobotu 14. prosince od 14:30 hodin.

• Sestřih zápasu v Ostravě
9.11. - Slezské derby ovládl domácí ostravský Baník. Na sestřih nejzajímavějších okamžiků celého utkání se podívejte ZDE.

• Výsledky mládeže MFK
8.11. - Opava-U19 2:2 (4:3np), U18-Hranice 3:0, Opava-U17 1:2, U16-Hranice 3:2, U15-Prostějov 3:2, U14-Prostějov 0:2, U13-Opava 3:6, U12-Opava 3:4.

• Na Slavii v neděli 1. prosince
7.11. - Karvinští se na půdě účastníka Ligy mistrů představí první den v prosinci. Duel na Sinobo stadium začne v 17 hodin před kamerami O2 TV Sport.

• Repre U21: Lingr náhradník
5.11. - Pouze mezi náhradníky figuruje Ondřej Lingr v nominaci reprezentační jednadvacítky před kvalifikačním dvojutkáním proti San Marinu (14.11.) a v Chorvatsku (18.11.).

• Sestřih zápasu s Jabloncem
4.11. - Nejzajímavější okamžiky nedělního zápasu s Jabloncem, který Karvinští prohráli 0:1, jsou k prohlédnutí ZDE.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem