Generální partner
Světlý režim
20. únor 2017

Na tolik centrů nejsem zvyklý, usmíval se Wágner

V kabině se všichni shodli, že si tři body zasloužili. Bohužel z toho byl proti favorizované Mladé Boleslavi, kde mimochodem v minulosti působil, jen bod. Útočník Tomáš Wágner má za sebou první ostrý zápas v karvinském dresu.
Šancí i střel měli Karvinští v utkání požehnaně. Sám Wágner měl dvě solidní příležitosti, každou v jednom z poločasů. Kromě toho sbíral míče, dřel. „Myslím si, že jsme všem na stadionu předvedli dobrý fotbal, který se musel líbit. I já jsem s naším výkonem spokojený, takhle nějak jsme hráli i v Turecku. Moc se těším na další zápasy,“ řekl Wágner po zápase novinářům.

Jako jediný nastoupil do utkání v krátkém rukávu, že by byl zvyklý z Jablonce. „Zima mi nebyla, rychle jsem se zahřál a navíc mi různá termotrika vadí. Bez nich se cítím lépe. Když je pravdu zima, beru si pouze rukavice,“ vysvětloval s úsměvem. Už vážněji dodal, že na výhru Karviná měla. „Jednoznačně. Škoda neproměněných šancí. Pokud se ale do nich budeme dostávat, tak tam něco spadne. Nic zásadního bych na naší hře neměnil,“ myslí si šestadvacetiletý útočník.
Wágner ocenil publikum a rovněž i nespočet centrovaných míčů do vápna soupeře. „Atmosféra se mi líbila. Pokud budeme hrát i nadále takto kvalitně, tak lidé budou chodit a povzbuzovat nás. Hráli jsme atraktivně po stranách, měli jsme plno centrů z obou stran a nakonec se nám z toho podařilo i skórovat. Na tolik centrů jsem nebyl zvyklý, fakt to bylo dobré. Do dalších zápasů to asi bude ještě o lepším výběru místa,“ uzavřel Tomáš Wágner.
Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii