Generální partner
Světlý režim
29. květen 2017

Jozef Weber na 3. místě v anketě Trenér sezóny

Slavnostní Galavečer ePojisteni.cz ligy udělal v neděli pomyslnou tečku za sezónou 2016/2017. Obrovského úspěchu dosáhl trenér Jozef Weber, který skončil na třetím místě díky výborným výsledkům a atraktivní hře ligového nováčka.
Velký dojem udělal tým MFK Karviná během své první sezóny mezi tuzemskou elitou na celou fotbalovou veřejnost a všimli si toho také ostatní trenéři a kapitáni jednotlivých týmů ePojisteni.cz ligy. Jozef Weber nakonec obsadil krásné třetí místo za koučem mistrovské Slavie Jaroslavem Šilhavým a teplickým koučem Danielem Šmejkalem, jenž až do posledního kola bojoval s Teplicemi o vstupenku do předkola Evropské ligy díky skvělé jarní části.

V Národním domě na pražských Vinohradech zastupovali klub MFK Karviná Jozef Weber s asistentem Josefem Muchou a z mnoha stran slyšeli na Karvinou chválu. „To nás ohromně potěšilo, zvlášť od vedení mistrovské Slavie či kouče jednadvacítky Vítězslava Lavičky. Dostalo se nám pochvaly za výkony na hřišti i za atmosféru při domácích zápasech na novém stadionu. Poslouchalo se to moc hezky,“ těšilo Webera.

Další z řad ocenění, které se mu během této sezóny dostalo, bere opět jako společný úspěch. „Rád bych poděkoval vedení klubu, hráčům, realizačnímu týmu i fanouškům za tuto sezónu. Doufám, že na to navážeme i v dalším ročníku nejvyšší soutěže. Bude to ohromně těžké, ale budeme se samozřejmě ze všech sil snažit,“ zakončil Jozef Weber – třetí nejlepší trenér sezóny ePojisteni.cz ligy 2016/2017 

Sám Weber volil na první místo Jaroslava Šilhavého, na druhé místo zařadil Daniela Šmejkala a na třetí Romana Pivarníka – bývalého kouče Plzně. Galavečer ovšem nebyl pouze o této anketě - přehled všech vítězů najdete hezky přehledně ZDE. YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?

út 31.12. | redakce

Pavel Dreksa: Hlavně, ať se nepotkáme v baráži!

V půlce prosince bylo oficiálně oznámeno, že stoper Pavel Dreksa v Karviné po čtyřech a půl letech končí. V posledním rozhovoru se rozpovídal o karvinské štaci, kterou si zpříjemnil v Ázerbájdžánu. Vysvětlil také, proč se rozhodl pro Zbrojovku a nezapomněl poděkovat celému klubu.

pá 27.12. | redakce

Gigli Ndefe: Makám na tom, abych byl stále lepší

V podzimní části FORTUNA:LIGY byl druhým nejvytíženějším hráčem – čerstvý snoubenec Gigli Ndefe se po letním příchodu rychle adaptoval a patřil mezi důležité hráče MFK Karviná, o čemž svědčí pouze jeden vynechaný zápas kvůli kartám.