Generální partner
Světlý režim
26. červen 2017

Jan Kalabiška na dva roky hráčem Karviné

Hotovo! Další klíčový hráč jarní základní sestavy stvrdil svým podpisem setrvání ve Slezsku. Levonohý univerzál se stal po Tomáši Wágnerovi druhým hráčem, jehož jarní hostování se proměnilo v přestup.
Třicetiletý rodák z Mělníku zůstává v Karviné. Avizované setrvání nejlepšího střelce slovenské nejvyšší soutěže ze sezóny 2014/15 (v dresu Senice) se podařilo dotáhnout do úspěšného konce. „O Honzu jsme usilovali, protože se v jarní části ukazoval ve velmi dobrém světle. Smlouvu podepsal do 30. června 2019 a už je naším kmenovým hráčem,“ uvedl sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk.

Jan Kalabiška odehrál za Karvinou po svém zimním příchodu z Mladé Boleslavi celkem dvanáct utkání a vstřelil dva góly. Ten vůbec první zaznamenal ve svém prvním zápase za Karvinou, v televizním utkání proti Zlínu. Navíc se jednalo o vítěznou trefu. Druhý gólový zářez si připsal proti Hradci Králové a opět šlo o vítěznou branku.

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii