Generální partner
Světlý režim
8. červenec 2017

Jozef Weber: Takhle se o místo v sestavě nebojuje

Po utkání s Opavou spílal na špatný výkon z druhé části hry. Karvinští nehráli dobře, naopak druholigový soupeř určoval tempo hry. Trenér Jozef Weber nemohl být po sobotním poledni vůbec spokojený.

S předvedeným výkonem asi nemůžete spokojený, že ano?
Máte pravdu, i když první poločas nebyl špatný. Z obou stran to bylo moc hezké, hrálo se nahoru dolů, byly tam i šance. Bohužel jsme proměnili pouze jednu a naopak už poněkolikáté jsme velmi lacině inkasovali . Ale presink a získávání balonů bylo v pořádku. Druhá půlka ovšem byla špatná. Pokud měli někteří kluci zabojovat o místo v sestavě, tak toho tedy příliš neukázali. Takovou hrou se o místo nebojuje. Nefungovala nám organizace hry a Opava chodila častokrát do brejků.

Budete z toho vyvozovat nějaké důsledky?
Takhle bych to nenazýval. Chtěl jsem vidět, kterým hráčům dám v dalším průběhu přípravy větší šanci porvat se o místo, ale kluci to vyřešili za mě. Je také ještě možné, že někdo přijde!

Jaká je situace ohledně testovaných hráčů. Odcestuje některý z nich v pondělí na herní soustředění do Terchové?
Uvidíme, ortel padne během víkendu.

Počítáte s tím, že s vámi v pondělí odcestuje také nová posila na brankářském postu?
Mělo by se tak stát, ale dokud ho neuvidím na stadionu nebo v autobuse, tak bych to nechtěl víc rozebírat.

Ve 33. minutě jste musel vystřídat Benjamina Čoliće kvůli zranění. Je to vážné?
Musíme teprve zjistit, co se mu vlastně stalo. Je to ale velká škoda. Říkám na rovinu, že pokud by se nemohl v pondělí zapojit do tréninkového procesu, tak by nemělo cenu v testech pokračovat.

YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?

út 31.12. | redakce

Pavel Dreksa: Hlavně, ať se nepotkáme v baráži!

V půlce prosince bylo oficiálně oznámeno, že stoper Pavel Dreksa v Karviné po čtyřech a půl letech končí. V posledním rozhovoru se rozpovídal o karvinské štaci, kterou si zpříjemnil v Ázerbájdžánu. Vysvětlil také, proč se rozhodl pro Zbrojovku a nezapomněl poděkovat celému klubu.

pá 27.12. | redakce

Gigli Ndefe: Makám na tom, abych byl stále lepší

V podzimní části FORTUNA:LIGY byl druhým nejvytíženějším hráčem – čerstvý snoubenec Gigli Ndefe se po letním příchodu rychle adaptoval a patřil mezi důležité hráče MFK Karviná, o čemž svědčí pouze jeden vynechaný zápas kvůli kartám.

so 21.12. | redakce

Vlk: Mužstvo chceme po špatném podzimu okysličit

Sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk v obsáhlém rozhovoru hodnotí nepovedenou podzimní část, skladbu kádru, zranění, invektivy na jeho osobu a seznam hráčů, kteří dostali svolení hledat si nové angažmá.