Generální partner
Světlý režim
9. červenec 2017

Nebylo to vůbec ono, potvrdil Jan Kalabiška

Aktuálně nejlepší karvinský střelec letní přípravy se cítí stejně jako ostatní spoluhráči dost unavený a vyhlíží pondělní odjezd na soustředění, kde se budou ladit především herní věci.

Důraznější a aktivnější. Taková byla takřka po celý zápas, podle slov Jana Kalabišky, druholigová Opava v sobotním dopoledním utkání v Kravařích. „Nám ten zápas moc nevyšel, přestože jsme šli do vedení. Ale během patnácti minut soupeř skóre dvěma góly otočil. Zbytečně inkasujeme a je obtížné to otáčet v přípravě, kdy ještě máme těžší nohy. Příprava je dost tvrdá,“ tvrdí aktuálně třígólový karvinský letní střelec.Dva góly vstřelil ve středu Sosnowci, v sobotu přidal další. „Dá se říct, že všechny góly byly celkem jednoduché. Vypíchl bych spíš dobrý výběr místa. Kéž by se to ke mně takhle odráželo i v lize. Už jsem to zažil na Slovensku a bylo to fajn,“ usmál se nejlepší kanonýr slovenské ligy ze sezóny 2014/2015 v dresu Senice, který by už jako kmenový hráč MFK Karviná rád pomohl k druhé poklidné sezóně mezi elitou.

V pondělí se celý tým přesouvá na Slovensko, kde absolvuje herní soustředění. Trenérský štáb zřejmě ubere na intenzitě a začnou se ladit herní věci včetně karvinské zbraně, kterými jsou standardní situace. „Od toho herní soustředění je. Věřím, že se různými nácviky dobře připravíme na sezónu a budeme působit svěžejším dojmem. Proti Opavě to fakt nebylo ono,“ dodal Jan Kalabiška po porážce 1:3 od finalisty MOL Cupu.   

YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?

út 31.12. | redakce

Pavel Dreksa: Hlavně, ať se nepotkáme v baráži!

V půlce prosince bylo oficiálně oznámeno, že stoper Pavel Dreksa v Karviné po čtyřech a půl letech končí. V posledním rozhovoru se rozpovídal o karvinské štaci, kterou si zpříjemnil v Ázerbájdžánu. Vysvětlil také, proč se rozhodl pro Zbrojovku a nezapomněl poděkovat celému klubu.

pá 27.12. | redakce

Gigli Ndefe: Makám na tom, abych byl stále lepší

V podzimní části FORTUNA:LIGY byl druhým nejvytíženějším hráčem – čerstvý snoubenec Gigli Ndefe se po letním příchodu rychle adaptoval a patřil mezi důležité hráče MFK Karviná, o čemž svědčí pouze jeden vynechaný zápas kvůli kartám.

so 21.12. | redakce

Vlk: Mužstvo chceme po špatném podzimu okysličit

Sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk v obsáhlém rozhovoru hodnotí nepovedenou podzimní část, skladbu kádru, zranění, invektivy na jeho osobu a seznam hráčů, kteří dostali svolení hledat si nové angažmá.