Generální partner
Světlý režim
26. červenec 2017

Karviná získala brankáře Patrika Le Gianga

Další rozšíření kádru hlásí MFK Karviná – tentokrát na brankářském postu. Z Vlašimi přichází na půlroční hostování Patrik Le Giang.
Z Fortuna národní ligy do HET ligy. Vedení klubu se dohodlo s Vlašimí i hráčem samotným na podmínkách. „Museli jsme reagovat na zranění Martina Pastornického, které se přivodil v jednom z přípravných duelů. Proto jsme se rozhodli pro formu půlročního hostování u nás v Karviné,“ vysvětlil sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk.

Čtyřiadvacetiletý slovenský brankář s vietnamskými kořeny byl v Karviné na testech od úterý 18. července. Na konci týdne pak odchytal celé utkání za juniorku, kde podal velmi dobrý výkon. „Jsem rád, že můžu být součástí tohoto klubu. V Karviné před pár lety hrál můj starší bratr Emil, byl jsem se tady na něj kouknout. Ovšem to tady ještě nestál tak krásný stadion,“ taková byla první slova Patrika Le Gianga po jeho oficiálním příchodu.

YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?

út 31.12. | redakce

Pavel Dreksa: Hlavně, ať se nepotkáme v baráži!

V půlce prosince bylo oficiálně oznámeno, že stoper Pavel Dreksa v Karviné po čtyřech a půl letech končí. V posledním rozhovoru se rozpovídal o karvinské štaci, kterou si zpříjemnil v Ázerbájdžánu. Vysvětlil také, proč se rozhodl pro Zbrojovku a nezapomněl poděkovat celému klubu.

pá 27.12. | redakce

Gigli Ndefe: Makám na tom, abych byl stále lepší

V podzimní části FORTUNA:LIGY byl druhým nejvytíženějším hráčem – čerstvý snoubenec Gigli Ndefe se po letním příchodu rychle adaptoval a patřil mezi důležité hráče MFK Karviná, o čemž svědčí pouze jeden vynechaný zápas kvůli kartám.