Generální partner
Světlý režim
19. srpen 2017

JUNIORKA: Dva nejlepší v neděli proti sobě

Juniorku MFK Karviná čeká v neděli na Kovoně od 11 hodin 1. FC Slovácko. Pro oba celky to bude už čtvrtý zápas v nové sezóně, zároveň se proti sobě postaví dva nejútočnější týmy, což už samo o sobě slibuje kvalitní ofenzivní podívanou.

Zatím sobě i všem ostatním dělá mladý juniorský tým radost. Po třech kolech vede soutěž bez ztráty bodu. V neděli jej však čeká těžká zkouška v podobě také neporaženého Slovácka. „Určitě půjde o prozatím nejtěžšího protivníka. Soupeř si také pomáhá mladými kluky z A-týmu a je to vidět,“ má jasno jeden z domácího trenérského dua Marek Bielan.

S kolegou Zbyškem Gazdou jsou zatím příjemně překvapeni z vystoupení svých svěřenců v letošním ročníku Juniorské ligy. „Možná je to až nad očekávání,“ usmál se. Těší jej především ofenzivní část. „Navázali jsme na přípravu. Kluci hrají s chutí, vytváří si šance a pak se to projevuje i na výsledcích. Zatím jsme opravdu s jejich výkony spokojení a jen doufáme, že budou i nadále poctivě pracovat,“ prohlásil Marek Bielan před nedělním zápasem.

Slovácko taktéž vyhrálo tři zápasy a jen o skóre je druhé. „Sílu mají, dokázali to třeba poslední výhrou 3:1 v Olomouci,“ dodal Bielan. V prvním utkání dokázali mladí hráči z Uherského Hradiště porazit jasně 4:0 Zlín na jeho hřišti a na domácí půdě zdolat v přestřelce 4:3 ostravský Baník.

Utkání MFK Karviná U21 – 1. FC Slovácko U21 začíná ve Sportovním centru Kovona v neděli 20. srpna v 11 hodin. Hlavním rozhodčím bude pan Peter Mrázek. 

Rozhovory Rozhovory
st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

st 6.1. | redakce

Martin Šindelář: Odpočinul jsem si hlavně psychicky

Po dvou týdnech se hráči MFK znovu sešli v kabině. Nechyběl tam ani stoper Martin Šindelář, který byl převážnou část podzimu kapitánem týmu. Před druhým společným tréninkem v roce 2021 stihl odpovědět na několik otázek...

po 4.1. | redakce

Juraj Jarábek: V kádru budou pouze minimální změny

První den rekordně krátké zimní přípravy své svěřence ještě neviděl, jelikož absolvovali v Olomouci zátěžové testy. Trenér Juraj Jarábek měl dost práce v kanceláři, přesto si našel pár minut na první rozhovor v novém roce.

čt 31.12. | redakce

Lubomír Vlk: Bodový polštář z podzimu je důležitý, ale dál pracujeme s pokorou

Sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk hodnotí v obsáhlém rozhovoru uplynulý podzim, který se vydařil nad očekávání. Mírné rozladění panuje pouze z nezvládnutých domácích zápasů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo