Generální partner
Světlý režim
19. srpen 2017

JUNIORKA: Dva nejlepší v neděli proti sobě

Juniorku MFK Karviná čeká v neděli na Kovoně od 11 hodin 1. FC Slovácko. Pro oba celky to bude už čtvrtý zápas v nové sezóně, zároveň se proti sobě postaví dva nejútočnější týmy, což už samo o sobě slibuje kvalitní ofenzivní podívanou.

Zatím sobě i všem ostatním dělá mladý juniorský tým radost. Po třech kolech vede soutěž bez ztráty bodu. V neděli jej však čeká těžká zkouška v podobě také neporaženého Slovácka. „Určitě půjde o prozatím nejtěžšího protivníka. Soupeř si také pomáhá mladými kluky z A-týmu a je to vidět,“ má jasno jeden z domácího trenérského dua Marek Bielan.

S kolegou Zbyškem Gazdou jsou zatím příjemně překvapeni z vystoupení svých svěřenců v letošním ročníku Juniorské ligy. „Možná je to až nad očekávání,“ usmál se. Těší jej především ofenzivní část. „Navázali jsme na přípravu. Kluci hrají s chutí, vytváří si šance a pak se to projevuje i na výsledcích. Zatím jsme opravdu s jejich výkony spokojení a jen doufáme, že budou i nadále poctivě pracovat,“ prohlásil Marek Bielan před nedělním zápasem.

Slovácko taktéž vyhrálo tři zápasy a jen o skóre je druhé. „Sílu mají, dokázali to třeba poslední výhrou 3:1 v Olomouci,“ dodal Bielan. V prvním utkání dokázali mladí hráči z Uherského Hradiště porazit jasně 4:0 Zlín na jeho hřišti a na domácí půdě zdolat v přestřelce 4:3 ostravský Baník.

Utkání MFK Karviná U21 – 1. FC Slovácko U21 začíná ve Sportovním centru Kovona v neděli 20. srpna v 11 hodin. Hlavním rozhodčím bude pan Peter Mrázek. 

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii