Generální partner
Světlý režim
12. září 2017

Zábavné dětské odpoledne na Městském stadionu

Pro všechny děti ve věku 5 - 10 let je ve středu 13. září od 17 hodin připraveno sportovní odpoledne pod dohledem licencovaných trenérů a nebudou chybět ani hráči prvoligového A-týmu!

Městský fotbalový klub Karviná si pro všechny děti, které baví pohyb, připravil zábavné odpoledne přímo na trávníku svého útulného stadionu. Pro děti budou připraveny stanoviště s různými úkoly. Na konci budou všichni malí účastníci odměněni klubovými předměty.

Sportovní odpoledne je určeno pro děti narození v letech 2007 – 2012. Během akce se jim budou věnovat trenéři mládeže prvoligového klubu a dorazí rovněž fotbalisté A-týmu, kteří si s nimi zasportují a rozdají autogramy na připravené kartičky a plakáty. Samozřejmostí bude také připravené občerstvení. 

Rodiče, pokud si myslíte, že vašeho syna/dceru bude připravený program bavit, určitě přijďte. Vítány jsou všichni - děti, rodiče i prarodiče!Rozhovory Rozhovory
st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

st 6.1. | redakce

Martin Šindelář: Odpočinul jsem si hlavně psychicky

Po dvou týdnech se hráči MFK znovu sešli v kabině. Nechyběl tam ani stoper Martin Šindelář, který byl převážnou část podzimu kapitánem týmu. Před druhým společným tréninkem v roce 2021 stihl odpovědět na několik otázek...

po 4.1. | redakce

Juraj Jarábek: V kádru budou pouze minimální změny

První den rekordně krátké zimní přípravy své svěřence ještě neviděl, jelikož absolvovali v Olomouci zátěžové testy. Trenér Juraj Jarábek měl dost práce v kanceláři, přesto si našel pár minut na první rozhovor v novém roce.

čt 31.12. | redakce

Lubomír Vlk: Bodový polštář z podzimu je důležitý, ale dál pracujeme s pokorou

Sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk hodnotí v obsáhlém rozhovoru uplynulý podzim, který se vydařil nad očekávání. Mírné rozladění panuje pouze z nezvládnutých domácích zápasů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo