Generální partner
Světlý režim
12. září 2017

Zábavné dětské odpoledne na Městském stadionu

Pro všechny děti ve věku 5 - 10 let je ve středu 13. září od 17 hodin připraveno sportovní odpoledne pod dohledem licencovaných trenérů a nebudou chybět ani hráči prvoligového A-týmu!

Městský fotbalový klub Karviná si pro všechny děti, které baví pohyb, připravil zábavné odpoledne přímo na trávníku svého útulného stadionu. Pro děti budou připraveny stanoviště s různými úkoly. Na konci budou všichni malí účastníci odměněni klubovými předměty.

Sportovní odpoledne je určeno pro děti narození v letech 2007 – 2012. Během akce se jim budou věnovat trenéři mládeže prvoligového klubu a dorazí rovněž fotbalisté A-týmu, kteří si s nimi zasportují a rozdají autogramy na připravené kartičky a plakáty. Samozřejmostí bude také připravené občerstvení. 

Rodiče, pokud si myslíte, že vašeho syna/dceru bude připravený program bavit, určitě přijďte. Vítány jsou všichni - děti, rodiče i prarodiče!YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
po 20.1. | redakce

Bolek: Nabídka Karviné mě potěšila, na jaře musíme zachránit ligu

Do přípravného utkání ještě po svém příchodu nenaskočil, ale je v tréninkovém procesu. Zkušený gólman Petr Bolek si zvyká na nové spoluhráče v kabině a těší se na jarní část FORTUNA:LIGY.

čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?

út 31.12. | redakce

Pavel Dreksa: Hlavně, ať se nepotkáme v baráži!

V půlce prosince bylo oficiálně oznámeno, že stoper Pavel Dreksa v Karviné po čtyřech a půl letech končí. V posledním rozhovoru se rozpovídal o karvinské štaci, kterou si zpříjemnil v Ázerbájdžánu. Vysvětlil také, proč se rozhodl pro Zbrojovku a nezapomněl poděkovat celému klubu.