Mlade talenty

Vstupenky na Zlín v prodeji od 1. února

23.01.2018 | redakce
 

Vstupenky na Zlín v prodeji od 1. února Po dvou týdnech od upřesnění 17. a 18. kola HET ligy přichází klub s informacemi o předprodeji vstupenek na domácí utkání se Zlínem, které se bude hrát v neděli 25. února od 15 hodin.

 

První domácí zápas roku 2018 bude proti účastníkovi skupinové fáze Evropské ligy. Ševci ze Zlína dorazí na Městský stadion v Karviné-Ráji poslední únorovou neděli. Vstupenky na toto utkání se budou prodávat v obvyklých předprodejích, na které jsou fandové zvyklí už z podzimní části.

Nezlevněné vstupenky do sektorů D2-D6 a B3 budou stát 120 Kč, zlevněné do těchto sektorů 100 Kč. Základní cena sektorů za oběma brankami je 100 Kč, zlevněné sektory za brankami vyjdou fanoušky na 80 Kč. Děti ve věku 7-15 let zaplatí 50 Kč (detailní info ZDE)

Možnosti nákupu vstupenek
  • Na webových stránkách a prodejních místech Ticketportalu od pondělí 1.2.2018 8:00 hodin.
  • V Městském domě kultury a Kině Centrum v Karviné od pondělí 1.2.2018 dle otevírací doby do soboty 24.2.2018 15:00
  • Na pokladnách Městského stadionu v Karviné v den utkání 75 minut před výkopem, tj od 13:45 hod.

• U19 na turnaj do B. Bystrice
dnes - Na dvoudenní mezinárodní turnaj do Banské Bystrice odjede v pátek brzy ráno dorostenecká devatenáctka. Soupeři? Podbrezová, Diósgyöri a domácí Dukla Banská Bystrica.

• Setkání s vedením klubu
před 2 dny - Ve středu 18. července proběhne od 16 hodin na Městském stadionu v Karviné-Ráji setkání fanoušků s Janem Wolfem a Lubomírem Vlkem. Jste zváni!

• Fukala je náhradník
před 3 dny - Reprezentaci do 16 let čeká v termínu 23. - 26.7. tradiční letní Memoriál Františka Harašty. Z hráčů MFK Karviná je v nominaci mezi náhradníky Roman Fukala.

• Remíza juniorky v generálce
15.7. - Bezbrankovou remízou na půdě nováčka divize sk.E z Dětmarovic skončil druhý a zároveň poslední přípravný zápas juniorského týmu. Podrobnosti ZDE.

• Štepanovský do Brna
14.7. - Po roce opouští Karvinou záložník Peter Štěpanovský. Nově zamířil do Zbrojovky Brno, s kterou se pokusí o návrat mezi českou elitu. Do Komárna, kde už na jaře působil, se vrátil odchovanec Lukáš Duda. U maďarských hranic bude hostovat do zimy.

• S Boleslaví v neděli 5. srpna
12.7. - Karvinský fanoušek už ví, kdy půjde v nové sezóně poprvé na domácí zápas. LFA upřesnila program 3. kola FORTUNA:LIGY s tím, že Karvinští budou hostit Mladou Boleslav v neděli 5. srpna od 15 hodin. O začátku předprodeje vstupenek bude klub včas informovat.

• 1566 prodaných permic
12.7. - Ve čtvrtek po obědě skončil prodej permanentek na nový ročník FORTUNA:LIGY. Fanoušci si zakoupili 1566 ks permanentek.

• Erik Puchel mimo hru
11.7. - Odchovanec MFK Karviná Erik Puchel si přetrhl zkřížený vaz v koleni a čeká ho dlouhodobá vynucená pauza.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna