Mlade talenty

Karvinští odcestovali na herní soustředění

09.07.2018 | redakce
 

Karvinští odcestovali na herní soustředění Krátce před devátou hodinou odcestovala výprava autobusem do polské Ustroně, kde bude pobývat do soboty a finalizovat herní věci před startem FORTUNA:LIGY.

 

Lázeňské město Ustroń vzdálené asi 40 kilometrů od Karviné bude přechodným domovem fotbalistů MFK. Svěřence Romana Nádvorníka čekají v rámci soustředění také dva duely – v úterý s MFK Ružomberok a v sobotu s Odrou Opole.

První trénink na trávníku v Ustroni proběhl hned po příjezdu ještě před obědem. V úterý ráno se celá výprava vrátí do Karviné, kde od 11 hodin odehraje na Kovoně přípravný duel se slovenským Ružomberkem pod vedením českého kouče Davida Holoubka. Následovat bude odjezd zpátky do Polska, kde tým zůstane až do soboty.

Nominace MFK Karviná na soustředění:

Brankáři: Martin Berkovec, Martin Pastornický, Jiří Ciupa
Obránci: Benjamin Čolić, Pavel Dreksa, Marek Janečka, Bojan Letić, Jiří Piroch, Luboš Tusjak, Pavel Moskál, Oliver Putyera
Záložníci: Lukáš Budínský, Jan Moravec, Jan Kalabiška, Jan Šisler, Filip Panák, Peter Štepanovský, Ondřej Lingr, Vojtěch Smrž, Tomáš Weber, Petr Galuška, Jan Suchan
Útočníci: Tomáš Wágner, Eric Ramirez, Daniel Řapek  

Fotogalerie

       
 

• U19 na turnaj do B. Bystrice
dnes - Na dvoudenní mezinárodní turnaj do Banské Bystrice odjede v pátek brzy ráno dorostenecká devatenáctka. Soupeři? Podbrezová, Diósgyöri a domácí Dukla Banská Bystrica.

• Setkání s vedením klubu
před 2 dny - Ve středu 18. července proběhne od 16 hodin na Městském stadionu v Karviné-Ráji setkání fanoušků s Janem Wolfem a Lubomírem Vlkem. Jste zváni!

• Fukala je náhradník
před 3 dny - Reprezentaci do 16 let čeká v termínu 23. - 26.7. tradiční letní Memoriál Františka Harašty. Z hráčů MFK Karviná je v nominaci mezi náhradníky Roman Fukala.

• Remíza juniorky v generálce
15.7. - Bezbrankovou remízou na půdě nováčka divize sk.E z Dětmarovic skončil druhý a zároveň poslední přípravný zápas juniorského týmu. Podrobnosti ZDE.

• Štepanovský do Brna
14.7. - Po roce opouští Karvinou záložník Peter Štěpanovský. Nově zamířil do Zbrojovky Brno, s kterou se pokusí o návrat mezi českou elitu. Do Komárna, kde už na jaře působil, se vrátil odchovanec Lukáš Duda. U maďarských hranic bude hostovat do zimy.

• S Boleslaví v neděli 5. srpna
12.7. - Karvinský fanoušek už ví, kdy půjde v nové sezóně poprvé na domácí zápas. LFA upřesnila program 3. kola FORTUNA:LIGY s tím, že Karvinští budou hostit Mladou Boleslav v neděli 5. srpna od 15 hodin. O začátku předprodeje vstupenek bude klub včas informovat.

• 1566 prodaných permic
12.7. - Ve čtvrtek po obědě skončil prodej permanentek na nový ročník FORTUNA:LIGY. Fanoušci si zakoupili 1566 ks permanentek.

• Erik Puchel mimo hru
11.7. - Odchovanec MFK Karviná Erik Puchel si přetrhl zkřížený vaz v koleni a čeká ho dlouhodobá vynucená pauza.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna