Mlade talenty

Předposlední letní soupeř - MFK Ružomberok

09.07.2018 | redakce
 

Předposlední letní soupeř - MFK Ružomberok Po necelých čtyřiadvaceti hodinách se karvinská výprava vydá z Ustroně zpět do Karviné, kde v úterý odehraje šesté přípravné utkání. Na Kovoně duel začne v 11 hodin.

 

Polská Ustroń přivítala karvinské fotbalisty pěkným počasím. Na perfektně připraveném hřišti KS Kuźnia Ustroń hrající IV.ligu Ślaska s moderním zázemím vyběhli hráči v pondělí před půl jedenáctou dopoledne. Tráva byla trochu vyšší, ale do další tréninkové jednotky slíbili polští správci areálu nápravu.

Trenéři s sebou vzali dvaadvacet hráčů a tři gólmany - všichni dostanou prostor se ukázat v zápase. „Tím, že nás v tomto týdnu čekají poslední dvě utkání, tak jedna jedenáctka bude hrát proti Ružomberku a druhá v sobotu proti Opole. Kluci potřebují být v zápasovém rytmu,“ nastínil trenér Roman Nádvorník.

Do Karviné dorazí šestý celek uplynulé sezóny slovenské Fortuna ligy, který v létě převzal český trenér David Holoubek spolu s asistentem Jiřím Jarošíkem. Ružomberok má v nohách už šest přípravných utkání a herní soustředění v Česku, kde změřil síly se Spartou (0:0), Pardubicemi (0:0) a Sigmou Olomouc (1:2).

Fortuna liga začíná ve stejném termínu jako česká FORTUNA:LIGA, tudíž pro Ružomberok je úterní duel také tím předposledním. Poslední vzájemný duel je rok starou záležitostí – 14.7.2017 zvítězili Karvinští 3:2!

Utkání MFK Karviná – MFK Ružomberok startuje v úterý 10. července ve Sportovním centru Kovona v 11 hodin. Vstup je zdarma.    

Fotogalerie

               
 

• U19 na turnaj do B. Bystrice
dnes - Na dvoudenní mezinárodní turnaj do Banské Bystrice odjede v pátek brzy ráno dorostenecká devatenáctka. Soupeři? Podbrezová, Diósgyöri a domácí Dukla Banská Bystrica.

• Setkání s vedením klubu
před 2 dny - Ve středu 18. července proběhne od 16 hodin na Městském stadionu v Karviné-Ráji setkání fanoušků s Janem Wolfem a Lubomírem Vlkem. Jste zváni!

• Fukala je náhradník
před 3 dny - Reprezentaci do 16 let čeká v termínu 23. - 26.7. tradiční letní Memoriál Františka Harašty. Z hráčů MFK Karviná je v nominaci mezi náhradníky Roman Fukala.

• Remíza juniorky v generálce
15.7. - Bezbrankovou remízou na půdě nováčka divize sk.E z Dětmarovic skončil druhý a zároveň poslední přípravný zápas juniorského týmu. Podrobnosti ZDE.

• Štepanovský do Brna
14.7. - Po roce opouští Karvinou záložník Peter Štěpanovský. Nově zamířil do Zbrojovky Brno, s kterou se pokusí o návrat mezi českou elitu. Do Komárna, kde už na jaře působil, se vrátil odchovanec Lukáš Duda. U maďarských hranic bude hostovat do zimy.

• S Boleslaví v neděli 5. srpna
12.7. - Karvinský fanoušek už ví, kdy půjde v nové sezóně poprvé na domácí zápas. LFA upřesnila program 3. kola FORTUNA:LIGY s tím, že Karvinští budou hostit Mladou Boleslav v neděli 5. srpna od 15 hodin. O začátku předprodeje vstupenek bude klub včas informovat.

• 1566 prodaných permic
12.7. - Ve čtvrtek po obědě skončil prodej permanentek na nový ročník FORTUNA:LIGY. Fanoušci si zakoupili 1566 ks permanentek.

• Erik Puchel mimo hru
11.7. - Odchovanec MFK Karviná Erik Puchel si přetrhl zkřížený vaz v koleni a čeká ho dlouhodobá vynucená pauza.

 
 
 
 
 

• Preview

• Reportáž

• Ohlasy

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna