Mlade talenty

Oldřich Horák oslavil jubileum - 80 let

08.08.2018 | redakce
 

Oldřich Horák oslavil jubileum - 80 let V neděli 5. srpna se dožila osmdesáti let stále významná osobnost sportovní novinařiny v našem kraji, pan Oldřich Horák. V poločase utkání s Mladou Boleslaví mu předseda klubu a zároveň primátor statutárního města Karviná Jan Wolf poblahopřál.

 

Pan Oldřich Horák se narodil 5. srpna 1938 v Moravských Budějovicích. Gymnázium absolvoval ve Znojmě, ale pak už jej studium na Vysoké škole báňské v Ostravě natrvalo přivedlo do Moravskoslezského kraje, konkrétně do Karviné. Ke studiu technickému přidal i studium humanitních oborů, absolvoval postgraduálně i Fakultu žurnalistiky UK v Praze.

Dřívější vedoucí redaktor ČTK a šéfredaktor Horníku pracoval v minulosti i jako tiskový mluvčí společnosti OKD a funkcionář házenkářského klubu z Karviné. Ke sportu měl vždy blízko, dělal například hlasatele na fotbalových utkáních, zajímal se o výsledky a činnost více sportovních organizací ve městě. V současné době stále spolupracuje se sportovní redakcí Karvinského deníku v oblasti házené a šachů. 

Oldřichu Horákovi, jenž se těší plné duševní svěžesti a dobré kondici, přeje celý klub MFK Karviná do dalších let především pevné zdraví, rodinnou pohodu, neutuchající elán a mnoho dalších zajímavých sportovních zážitků. • Úspěšný víkend přípravek
včera - Druhý prosincový víkend se nejmenším kategoriím MFK Karviná vydařil. Tým U8 obsadil třetí místo ve Stonavě v LMM (Liga Malých Mistrů), tým U9 bral zlato v Korni a stříbro v Hlučíně, starší přípravka U10 obsadila druhé místo v Krajské zimní lize v Brušperku.

• Sestřih zápasu s Jabloncem
před 2 dny - V posledním podzimním domácím utkání vytěžili svěřenci Norberta Hrnčára maximální počet tří bodů za vítězství 2:1 nad silným Jabloncem. Nejzajímavější okamžiky sobotního utkání najdete ZDE.

• MVM: Prohra U16 s Hradcem Kr.
před 2 dny - Mladší dorostenci U16 podlehli na Kovoně v utkání Memoriálu Vlastislava Marečka Hradci Králové 1:4 (gól Robin Holub). Minulý týden v Brně šestnáctka nehrála!

• Vylosovaní do poločas. soutěže
6.12. - a) sektor D4-řada 6- sedadlo 20, b) sektor B3-řada 5-sedadlo 9, c) sektor D5-řada 5-sedadlo 19, d) sektor C2-řada 4-sedadlo 31. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Zlato pro U9, stříbro pro U8
3.12. - Během prvního adventního víkendu si tým U8 odskočil do Třince na Mikulášský turnaj a obsadil moc hezké druhé místo. Tým U9 se rozdělil – jedna skupina cestovala do Třince, druhá do Bystřice pod Hostýnem. V Třinci z toho bylo zlato, v Bystřici chyběl kousek k postupu do bojů o medaile…

• Sestřih zápasu z Ml. Boleslavi
2.12. - Remízu ve městě automobilů zajistil v úvodu druhé půle svým gólem Vojtěch Smrž. Podívejte se na všechny nejzajímavější akce a oba góly sobotního duelu - více ZDE.

• 14. místo na Memoriálu EH
29.11. - Starší přípravka U11 se zúčastnila výborně obsazeného turnaje v Ostravě. Na 41. ročníku Memoriálu Evžena Hadamczika však byli všichni soupeři lepší, což se projevilo na konečném umístění.

• V Plzni v neděli 16. prosince
28.11. - Poslední zápas kalendářního roku 2018 odehrají Karvinští v neděli 16. prosince na půdě mistrovské Plzně s výkopem v 15 hodin! Utkání bude přímým přenosem vysílat O2 TV Sport.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna