Mlade talenty

Oldřich Horák oslavil jubileum - 80 let

08.08.2018 | redakce
 

Oldřich Horák oslavil jubileum - 80 let V neděli 5. srpna se dožila osmdesáti let stále významná osobnost sportovní novinařiny v našem kraji, pan Oldřich Horák. V poločase utkání s Mladou Boleslaví mu předseda klubu a zároveň primátor statutárního města Karviná Jan Wolf poblahopřál.

 

Pan Oldřich Horák se narodil 5. srpna 1938 v Moravských Budějovicích. Gymnázium absolvoval ve Znojmě, ale pak už jej studium na Vysoké škole báňské v Ostravě natrvalo přivedlo do Moravskoslezského kraje, konkrétně do Karviné. Ke studiu technickému přidal i studium humanitních oborů, absolvoval postgraduálně i Fakultu žurnalistiky UK v Praze.

Dřívější vedoucí redaktor ČTK a šéfredaktor Horníku pracoval v minulosti i jako tiskový mluvčí společnosti OKD a funkcionář házenkářského klubu z Karviné. Ke sportu měl vždy blízko, dělal například hlasatele na fotbalových utkáních, zajímal se o výsledky a činnost více sportovních organizací ve městě. V současné době stále spolupracuje se sportovní redakcí Karvinského deníku v oblasti házené a šachů. 

Oldřichu Horákovi, jenž se těší plné duševní svěžesti a dobré kondici, přeje celý klub MFK Karviná do dalších let především pevné zdraví, rodinnou pohodu, neutuchající elán a mnoho dalších zajímavých sportovních zážitků. • Sestřih zápasu z Jablonce
před 2 dny - Také z utkání 4. kola FORTUNA:LIGY je k dispozici sestřih nejzajímavějších okamžiků - více ZDE.

• Výsledky mládeže-příprava
před 2 dny - Rajec muži (Slovensko) - MFK U19 3:2, Havířov U19-MFK U17 1:6, Legia Varšava U16-MFK U16 7:1, MFK U15-Martin U15 8:0.

• Ligoví dorostenci nehrají!!
9.8. - Z důvodu výskytu gastrointestinálních onemocnění (potvrzeno KHS Jihočeského kraje) se odkládají zápasy 1. kola Celostátní dorostenecké ligy mezi Karvinou a Českými Budějovicemi v kategoriích U19 i U17. O náhradním termínu bude teprve rozhodnuto.

• MLÁDEŽ: Výsledky přípr. zápasů
9.8. - U19-Ružomberok 1:0, U18-Cieszyn (muži) 3:2, U17-Ružomberok 1:2, U16-Chybie 1:1, U15-Třinec 3:0, Třinec-U13 3:4, Třinec-U12 6:4.

• V Brně s Opavou 25. srpna
7.8. - LFA oznámila přesné termíny 6. kola FORTUNA:LIGY. S nováčkem SFC Opava se utkáme v Brně v sobotu 25. srpna s výkopem v 17 hodin!

• Sestřih utkání s Ml. Boleslaví
6.8. - První domácí zápas a bohužel porážka. Karvinští v přestřelce podlehli Mladé Boleslavi 3:4. Sestřih utkání najdete ZDE.

• Juniorka hostí Baník
5.8. - V pondělí od 11 hodin rozehraje juniorka své třetí mistrovské utkání! Na Kovoně hostí v derby ostravský Baník! Svěřenci trenérů Gazdy a Bielana budou chtít získat tři body, prozatím získali jen jeden za remízu s Třincem.

• Vítězná generálka devatenáctky
4.8. - Ligový dorost U19 zakončil letní přípravu těsným vítězstvím nad slovenským Ružomberkem. Jediný gól utkání vstřelil v první půli Patrik Mrózek a svěřenci Eduarda Gábriše tak vyhráli 1:0. Dorost U17 v souběžně hraném utkání na Bažantnici prohrál s Ružomberkem 1:2!

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna