Mlade talenty

Já a stoper? Byl jsem na to připravený, řekl Šisler

12.08.2018 | redakce, foto: Michal Chadim
 

Já a stoper? Byl jsem na to připravený, řekl Šisler Žádnou vědu z toho nedělal, v přípravě si to osahal a teď dostal šanci. Řeč je o Janu Šislerovi, který se teprve podruhé v sezóně dostal na trávník a naskočil po přestávce vedle Marka Janečky do stoperské dvojice.

 

Po dvaceti minutách v Liberci přidal Jan Šisler celých pětačtyřicet minut také v sousedním Jablonci. Po minulé sezóně, kdy patřil do základní sestavy a nastoupil do sedmadvaceti utkání, to pro něho byl teprve druhý start v letošní sezóně. Tentokrát se postavil na pozici stopera vedle kapitána Marka Janečky. „Jsem pořád v tréninku a připravený. Při zranění našich stoperů mi trenér říkal, že případně můžu naskočit právě do stoperské dvojice. Takže mě to nepřekvapilo,“ řekl po utkání.

Do hry naskočil hned po přestávce, když nahradil Gergö Kocsise, který svou velkou chybou daroval Jablonci první gól. „Děláme hrozně laciné chyby v obraně. Přitom jsme nezačali špatně. Za bezbrankového stavu jsme mohli jít klidně do vedení. Bohužel pak přišla už zmíněná chyba a na konci poločasu jsme inkasovali ještě po rohu. Ve druhé půli už si to domácí pohlídali,“ rekapituloval Jan Šisler.

Zná třicetiletý záložník recept, jak z této výsledkové krize pryč? „Musíme už také dát první gól my. V každém zápase jsme zatím dotahovali náskok soupeře. Mít po čtyřech kolech nula bodů je hodně špatné,“ uzavřel Jan Šisler.

• U13: Víkendový bronz v Polsku
včera - Mladší žáci U13 obsadili o víkendu pod vedením trenéra Tomáše Červenky na halovém turnaji v Krakowě 3. místo!

• Úspěšný víkend přípravek
před 3 dny - Druhý prosincový víkend se nejmenším kategoriím MFK Karviná vydařil. Tým U8 obsadil třetí místo ve Stonavě v LMM (Liga Malých Mistrů), tým U9 bral zlato v Korni a stříbro v Hlučíně, starší přípravka U10 obsadila druhé místo v Krajské zimní lize v Brušperku.

• Sestřih zápasu s Jabloncem
9.12. - V posledním podzimním domácím utkání vytěžili svěřenci Norberta Hrnčára maximální počet tří bodů za vítězství 2:1 nad silným Jabloncem. Nejzajímavější okamžiky sobotního utkání najdete ZDE.

• MVM: Prohra U16 s Hradcem Kr.
9.12. - Mladší dorostenci U16 podlehli na Kovoně v utkání Memoriálu Vlastislava Marečka Hradci Králové 1:4 (gól Robin Holub). Minulý týden v Brně šestnáctka nehrála!

• Vylosovaní do poločas. soutěže
6.12. - a) sektor D4-řada 6- sedadlo 20, b) sektor B3-řada 5-sedadlo 9, c) sektor D5-řada 5-sedadlo 19, d) sektor C2-řada 4-sedadlo 31. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Zlato pro U9, stříbro pro U8
3.12. - Během prvního adventního víkendu si tým U8 odskočil do Třince na Mikulášský turnaj a obsadil moc hezké druhé místo. Tým U9 se rozdělil – jedna skupina cestovala do Třince, druhá do Bystřice pod Hostýnem. V Třinci z toho bylo zlato, v Bystřici chyběl kousek k postupu do bojů o medaile…

• Sestřih zápasu z Ml. Boleslavi
2.12. - Remízu ve městě automobilů zajistil v úvodu druhé půle svým gólem Vojtěch Smrž. Podívejte se na všechny nejzajímavější akce a oba góly sobotního duelu - více ZDE.

• 14. místo na Memoriálu EH
29.11. - Starší přípravka U11 se zúčastnila výborně obsazeného turnaje v Ostravě. Na 41. ročníku Memoriálu Evžena Hadamczika však byli všichni soupeři lepší, což se projevilo na konečném umístění.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna