Bod dorostu U16 z Valašského Meziříčí

11.09.2018 | redakce

Bod dorostu U16 z Valašského Meziříčí Moravskoslezská dorostenecká liga pokračovala o víkendu šestým kolem. Karvinští zajížděli do Valmezu, kde v duelu starší kategorie padlo hned devět gólů, v mladší ovšem ani jeden.

MSDL – st.

TJ Valašské Meziříčí U19 – MFK Karviná U18 6:3 (4:2)
Branky: 7., 34. a 68. Smékal, 22. a 24. Daniš, 83. Vrána - 6. Kobza, 38. Streit, 62. Zych
Sestava Karviné: Kunz - Bielan, Věčorek, Dawid (74. Štromp), Veselka (61. Buzek) - Jurovec (53. Kaštan), Noga, Navrátil, Kobza (81. Zielina) - Streit (81. Přichystal), Zych.
Trenér Čestmír Kročil: „Po vedoucím gólu si kluci začali myslet, že to půjde samo a domácí je rychle vyvedli z omylu. Vzápětí gól ze standardky, potom z pětatřiceti metrů trefil domácí hráč šibenici. Po dalších dvou chybách už to bylo 4:1, v závěru první půle jsme aspoň snížili. Paradoxně se hrálo na jednu bránu, drželi jsme víc míč, ale Valmez byl efektivní. Ve druhé půli jsme hned zkraje zahodili tutovku, ale zanedlouho přeci jen snížil na rozdíl jediné branky Zych. Bohužel následně přišly další dvě hrubé individuální chyby a bylo jasno.“

MSDL – ml.

TJ Valašské Meziříčí U17 – MFK Karviná U16 0:0
Sestava Karviné: Prokel - Voborník, Fukala, Di Carlo (67. Michailidis V.), Motyčka - Michailidis N. (75. Švec), Malina(72. Valoch), Ceniga, Holiš (63. Špirko) - Lukáš, Kotula.
Trenér Petr Němec: „Do Valašského Meziříčí jsme jeli s jasným cílem naplno bodovat. Po bezbrankové remíze jsme odjížděli zklamaní. Po celé utkání jsme byli lepším týmem, ale špatně jsme řešili finální fázi. Domácí hrozili jen z brejkových situací, ty jsme si naštěstí pohlídali. V závěru jsme mohli vstřelit vítězný gól, ale ze sólového nájezdu jsme trefili jen brankáře. Hráčům nejde upřít snaha a bojovnost, ale musíme být hladovější k vstřelení branky.“

• U21: Těsná prohra v derby
dnes - Ostravský Baník vrátil v neděli dopoledne juniorce MFK těsnou porážku z prvního vzájemného duelu a zvítězil 1:0 díky gólu z úvodu druhé půle.

• Sestřih výhry nad Příbramí
dnes - Na webu iSport.cz je k prohlédnutí sestřih nejzajímavějších momentů sobotního utkání, ve kterém Karvinští čtyřmi góly porazili Příbram. Video najdete ZDE.

• Víkendové výsledky mládeže
včera - U19-Slavia Praha 1:3, Líšeň-U18 4:1, U17-Slavia Praha 0:3, Líšeň-U16 3:0, U15-Slovácko 0:2, U14-Slovácko 1:4, U13-Hlučín 6:0, U12-Hlučín 19:3, Vítkovice B-st.žáci B 6:2, Vítkovice B-ml.žáci B 8:1.

• Vylosovaní do poločas. soutěže
před 2 dny - a) sektor D6-řada 4-sedadlo 1, b) sektor D4-řada 8-sedadlo 37, c) sektor D3-řada 4-sedadlo 22, d) sektor C1-řada 4-sedadlo 10. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase sobotního zápasu s Příbramí budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• U19+U17: Se Slavií dříve
19.9. - Ligoví dorostenci se po vzájemné dohodě utkají se Slavií Praha v rámci I. Celostátní ligy dorostu o hodinu a půl dříve oproti původnímu plánu. Devatenáctka začne už ve 12:30 hod., sedmnáctka ve 14:45 hod. Oba zápasy se budou hrát v sobotu 22. září na Kovoně.

• Sestřih zápasu v Teplicích
17.9. - Připomeňte si v sestřihu iSportu nedělní zápas v Teplicích, kde svěřenci Romana Nádvorníka nakonec tahali za kratší konec pomyslného provazu. Video najdete ZDE.

16.9. - Zbrojovka Brno-U19 0:3, U18-FM 0:1, Zbrojovka Brno-U17 9:0, U16-FM 1:1, Zlín-U15 5:0, Zlín-U14 2:3, HFK Olomouc-U13 1:21, HFK Olomouc-U12 13:0, st.žáci B-Kopřivnice 3:0, ml.žáci B-Kopřivnice 0:0.

• V 11. kole s Duklou v neděli
14.9. - Z upřesnění LFA vyplývá, že v 11. kole FORTUNA:LIGY se Karviná představí na vlastním stadionu proti Dukle Praha v neděli 7. října od 15 hodin.