Mladší žáci porazili Hranice a Jablunkov

12.09.2018 | redakce

Mladší žáci porazili Hranice a Jablunkov První bod v nové sezóně vydřeli starší žáci U15 za remízou s Opavou. Mladší žáci byli o víkendu stoprocentní!

U15

MFK Karviná U15 – SFC Opava U15 2:2 (1:0)
Branky: 7. Třaskalík, 63. Kaleta - 41. Zavadil, 49. Král

U14

MFK Karviná U14 – SFC Opava U14 1:2 (1:0)
Branky: 11. Czaicki - 41. a 67. z pen. Kovárník
Sestava Karviné: Mareček (36. Hanusek) - Slowik (53. Miškovič), Urbánek (64. Kratochvíl), Pietrzyk, Pastrňák (36. Gibiec) - Nesvadba (48. Puczok), Baumgartner, Pecold, Czaicki (48. Dabrowski) - Matuška, Tovaly (36. Kožusznik).

U13

MFK Karviná U13 – SK Hranice U13 8:4
Branky Karviné: 11. a 69. Graf, 32. a 73. Mbaye, 28. Hvojník, 35. Schack, 67. Stavař, 90. Klvaček

U12

MFK Karviná U12 – SK Hranice U12 9:6
Branky Karviné: 36., 56. a 58. Němčík, 1. Taksonyi, 22. Griger, 23. Gorálík, 38. Bojarský, 48. Wolf, 87. Mirga

St. žáci B

1. FK Spartak Jablunkov – MFK Karviná st. žáci B 1:1 (0:0)
Branka Karviné: 37. Swaczyna

Ml. žáci B

1. FK Spartak Jablunkov – MFK Karviná ml. žáci B 0:4 (0:2)
Branky Karviné: 17. a 26. Wija, 49. Goluch Jan, 53. Prymus

• Juniorka začala jaro porážkou
dnes - Juniorský tým MFK Karviná vstoupil do jara prohrou 0:4 na půdě Fastavu Zlín. O vítězství rozhodli domácí už v první půli, ve které vstřelili tři góly.

• Sestřih porážky na Slovácku
dnes - Server iSport.cz přinesl jako obvykle sestřih nejzajímavějších okamžiků sobotního zápasu 21. kola FORTUNA:LIGY. Více ZDE.

• Herní soustředění U17 u konce
před 2 dny - Mladší dorostenci U17 mají za sebou herní soustředění na Slovensku. V jeho rámci odehráli tři utkání s bilancí 1-1-1. (Zlaté Moravce, 7:2, Spartak Trnava 2:2, Nitra 0:5).

• U19: Skalp Legie Varšava
před 3 dny - Ligoví starší dorostenci zakončili herní soustředění v Polsku vítězstvím na trávníku Legie Varšava v poměru 2:0 (góly Streit a Greguš).

• U21: Prohra v generálce
12.2. - Juniorský tým podlehl v generálce na jarní část diviznímu Frýdlantu nad Ostravicí 2:3, přestože v poločase svěřenci Marka Bielana vedli. Oba góly domácích vstřelila posila z A-týmu Christian Kouakou.

• V Příbrami 2. března
12.2. - Ligová fotbalová asociace upřesnila 23. kolo FORTUNA:LIGY. Karvinští se představí na stadionu u Litavky v sobotu 2. března od 15 hodin.

• Devatenáctka porazila Plock
12.2. - Dorostenci U19 porazili ve druhém přípravném utkání na herním soustředění polskou Wislu Plock 4:2 po gólech Nogy, Kaczmarczyka, Mrózka a Ratici. Na Slovensku pak sedmnáctka remizovala 2:2 s Trnavou. Dva góly vstřelil Madecki.

• Vítězný začátek soustředění
11.2. - Tým U17 vstoupil vítězně do herního soustředění na Slovensku. V prvním z tří naplánovaných utkání porazil Zlaté Moravce jednoznačně 7:2 i díky čtyřem gólům Patrika Goje.