Mlade talenty

Osmé místo z Ondrášovka Cupu se počítá

09.05.2019 | redakce
 

Osmé místo z Ondrášovka Cupu se počítá První květnový víkend proběhl první z finálových turnajů neoficiálního mistrovství republiky, které už hezkou řádku let nese název Ondrášovka Cup. V Roudnici nad Labem se utkaly ty nejlepší týmy kategorie U13. Karvinští zanechali v turnaji velmi dobrou stopu…

 

Tým trenéra Tomáše Červenky se na hlavní turnaj kvalifikoval třetí rok po sobě a šel postupnými krůčky. V předminulé sezóně skončilo jeho účinkování v Bronzové skupině, minulou sezónu ve Stříbrné skupině a letos se to konečně povedlo - účast ve Zlaté skupině!

V Roudnici nad Labem triumfovala pražská Sparta před Hradcem Králové a Slováckem, Karvinští skončili osmí. 

HODNOCENÍ TRENÉRA TOMÁŠE ČERVENKY

„Cíl v podobě vytouženého postupu do Zlaté skupiny se nám na třetí pokus podařilo splnit, ale převládá v nás trochu smutek. Myslím si, že jsme měli na lepší než osmé místo. Dovolím si tvrdit, že během celého turnaje se nenašlo družstvo, které by nás přehrálo. Jenže na každém turnaji rozhoduje převážně první vstřelená branka - ve Zlaté skupině jsme to z tohoto pohledu nezvládli, což dokazují i těsné porážky. Kromě utkání se Spartou a Bohemkou jsme mohli ostatní utkání vyhrát. Doplatili jsme bohužel na slabší koncovku nebo zbytečné chybičky. Je to velká škoda a moc nás to mrzí. Klubu a rodičům děkuji i jménem všech hráčů za všemožnou podporu.“

VÝSLEDKY
Základní skupina: MFK-Slovácko 0:0, MFK-Dukla Praha 1:1, MFK-Pardubice 3:0, MFK-Teplice 1:0, MFK-Kroměříž 3:0
Zlatá skupina: MFK-Hradec Králové 1:2, MFK-České Budějovice 0:1, Bohemians Praha 0:2, MFK-Sparta Praha 0:1, MFK-Třinec 0:0, MFK-Opava 0:1
Turnaje se zúčastnili: Foltýn, Malik, Radecki, Drobek, Schack, Hrdina, Kačor, Seriš, Graf, Michejda, Kijonka, Krosčen, Mbaye, Klvaček, Stavař, Pomeranek, Míček, Horváth.

Zdroj videa: www.ondrasovkacup.cz


• ZMĚNA! Dvojzápas 29. června
dnes - Ke změně v plánu přípravných zápasech došlo uprostřed týdne. Místo avizovaného utkání s Frýdkem-Místek bude v sobotu 29.6. na řadě hned dvojitá porce zápasů - nejprve od 10:30 hodin s Vítkovicemi, odpoledne od 15 hodin s Popradem. Obě utkání se odehrají v Dolní Lutyni.

• Debakly dorostenců U18 & U16
včera - Dorostencům v Moravskoslezské dorostenecké lize hrubě nevyšla poslední utkání sezóny. V domácím prostředí obě kategorie vysoko prohrály se Zbrojovkou Brno - U18 1:7, U16 3:8.

• Změna v realizačním týmu
před 2 dny - Jedné změny doznal na startu letní přípravy realizační tým. Kondičního trenéra Marka Chrobáka nahradil Petr Horák. Rozhovor s novým kondičním koučem bude k přečtení v dalších dnech.

• Los nové sezóny ve středu
před 3 dny - Ve středu 19. června proběhne v Praze losovací aktiv, na kterém bude známo rozlosování FORTUNA:LIGY pro sezónu 2019/2020. Nová sezóna startuje v pátek 12. července.

• Středeční výsledky mládeže
12.6. - Opava-U18 1:0, Opava-U16 9:1, U13-Uničov 18:2, U12-Uničov 4:6, st.žáci B-Havířov 2:4, ml.žáci B-Havířov 6:3.

• Poslední utkání žáků
12.6. - Ve středu 12.6. uzavřou sezónu domácími zápasy mladší žáci a B žáci. Týmy U13 a U12 hostí na Kovoně Uničov (17:00). Starší B žáci (16:30) v areálu Městského stadionu v Karviné Ráji přivítají Havířov, po nich (od 18:15) nastoupí ještě mladší B žáci.

• VIDEO: Vyjížďka s Wágnerem
11.6. - Zástupci LFA pozvali na vyjížďku spojenou s rozhovorem hráče měsíce dubna Tomáše Wágnera. Na zajímavý rozhovor se podívejte ZDE.

• Výsledky mládeže z víkendu
9.6. - Kroměříž-U18 0:1, Kroměříž-U16 6:1, Krnov-st.žáci B 0:3, Krnov-ml.žáci B 0:6.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem