MLÁDEŽ: Dvouciferná vítězství týmů U18 a U13

06.11.2019 | redakce

MLÁDEŽ: Dvouciferná vítězství týmů U18 a U13 Podzimní část mládežnických soutěží se rychle blíží ke svému konci. Před jednotlivými týmy jsou maximálně dvě kola. Během uplynulého víkendu se podařilo zvítězit týmům U18, U13 a U12...

U18

1. HFK Olomouc U19 – MFK Karviná U18 3:13 (2:6)
Branky: 35. Stoppen, 40. Görlich, 88. Bartoník - 8., 28. a 75. z pen. Špulica, 41., 86. a 90. Kubica, 12. a 66. Mička, 17. a 61. Popov, 4. Vrbka, 85. Hrušovský, 89. Rychtařík
Sestava Karviné: Kunz - Hrušovský, Rychtařík, Dadak, Vrbka - Jurčák (62. Blatoň) - Mička, Špulica, Goj, Popov - Kubica.
Trenér Pavel Mazurek: „Kluci si v zápase s chutí zastříleli, celých 90 minut odehráli v tempu a soupeře v ničem nešetřili. Hráči si některé akce vysloveně užívali a takový výsledek už asi v dorostenecké kategorii nezažijí.“

U16

1. HFK Olomouc U16 – MFK Karviná U16 4:3 (2:0)
Branky: 12. vl. Pilch, 43. Brtník, 55. Čech, 74. Breznický - 79. Holub, 82. Malina, 88. Buřík
Sestava Karviné: Foltýn - Kovařík, Třaskalík, Szalbot, Pochopeň - Malina, Pilch, Kotula (46. Michalčík), Rohal - Buřík, Holub R.
Trenér Petr Němec: „V Holici jsme se utkali se soupeřem, který měl nejmíň obdržených branek. Tušili jsme tedy, že nebude jednoduché odvézt si body. Navíc tomu nahrálo, že jsme si dali vlastní branku a těsně před odchodem do šaten inkasovali podruhé. Nabídnuté šance jsme neproměnili, moc jich však nebylo. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že zkusíme snížit, domácí znervózní a zkusíme aspoň srovnat. Jenže domácí přidali třetí branku. A když dali čtvrtou, tak jsme jen stěží mohli myslet na lepší výsledek. Ale kluci se najednou do domácích zakousli. Pomohl tomu gól na 4:1 a v tu chvíli nás bylo plné hřiště a za osm minut bylo sníženo na rozdíl jedné branky. V tu chvíli byli domácí zralí „na ručník“ a nezmohli se na nic. Škoda, že se nenastavovalo pár minut, myslím, že bychom dokázali vyrovnat. Mrzí mě, že kluci začali hrát naplno až v závěru utkání a to je opravdu málo! Zkusíme se připravit na poslední utkání podzimu a zvládnout jej vítězně.“

U15

FC Baník Ostrava U15 – MFK Karviná U15 6:0 (2:0)
Branky: 38. a 42. Málek, 65. Krupička, 69. vl. Baumgartner, 75. Bubík, 78. Kovárník

U14

FC Baník Ostrava U14 – MFK Karviná U14 6:1 (3:0)
Branky: 6. a 68. Honajzer, 15. a 32. Pilař, 67. Rygol, 76. Lacina - 71. Graf
Sestava Karviné: Tiahnibok – Hrdina, Horváth, Radecki, Kořenek (70. Hvojník) – Seriš, Graf, Michejda – Krosčen (63. Míček), Kačor (53. Malik), Mbaye (70. Schack).
Trenéři Ondřej Gazdoš a Tomáš Červenka: „Na zápas jsme se všichni těšili a věřili, že budeme Baníku vyrovnanějším soupeřem, než v prvním zápase sezóny. To se nám bohužel nepovedlo a odehráli jsme nejméně povedený zápas celého podzimu. Chyběl nám pohyb bez míče, agresivita a větší přesnost v kombinaci. Působili jsme hodně zakřiknutě a bez energie. Věříme, že se jednalo o ojedinělý výpadek a poslední dva zápasy odehrajeme daleko lépe.“

U13

1. FC Viktorie Přerov U13 – MFK Karviná U13 2:14
Branky Karviné: 1., 23., 34. a 49. Valošek, 6., 17. a 50. Zajac, 19. a 59. Griger, 21. a 44. Němčík, 31. a 38. Taksonyi, 46. Kostka

U12

1. FC Viktorie Přerov U12 – MFK Karviná U12 1:7
Branky Karviné: 53. a 72. Stuchlík, 54. a 77. Hruška, 51. Kříž, 58. Dolník, 68. Kniezek

St. žáci B

MFK Karviná st. žáci B – FC Vřesina 2:3 (1:2)
Branky Karviné: 25. Goluch Jakub, 44. Kapera

Ml. žáci B

MFK Karviná ml. žáci B – FC Vřesina 2:6 (0:4)
Branky Karviné: 38. Szakacs, 53. Jarčok

• SESTŘIH: Remíza se Sigmou
před 2 dny - Remízou 1:1 skončilo utkání předposledního podzimního kola. Karvinští ani na devátý pokus doma nevyhráli. Na souhrn nejzajímavějších okamžiků se podívejte ZDE.

• Bronz z Hluku pro U11
před 3 dny - Starší přípravka U11 má za sebou halový turnaj v Hluku (10 km od Uherského Hradiště), kde vyzvala soupeře, s kterými často nehraje. Zápasy to byly velmi vyrovnané a rozhodoval každý detail. MFK-Slovácko 5:7, MFK-AS Trenčín 7:5, Spartak Hluk U12 6:5, MFK-Zbrojovka Brno 1:6. Hvězdou týmu se stal Adam Czyž a nejlepším hráčem celého turnaje se stal Olivier Slazyk!

• Vylosování do pol. soutěže
5.12. - a) sektor D5-řada 3- sedadlo 17, b) sektor D4-řada 8-sedadlo 39, c) sektor D4-řada 7-sedadlo 25, d) sektor B5-řada 5-sedadlo 2. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Olomouci budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Elitní fáze rozlosována!
4.12. - Reprezentační tým do 17 let i s hráči MFK Karviná Matyášem Molitoriszem a Romanem Fukalou zná jména soupeřů pro jarní elitní fázi kvalifikace o postup na EURO 2020 - ve Skotsku bude mít za soupeře domácí tým, Irsko a Slovensko. Závěrečný turnaj se v roce 2020 hraje v Estonsku od 21.5. do 6.6. Z elitní fáze kromě vítězů dalších sedmi skupin postoupí také sedm nejlepších družstev z druhých míst.

• Sestřih utkání na Slavii
2.12. - Karvinští favoritovi vzdorovali, inkasovali až po hodině hry a v samotném závěru z penalty. Koukněte na nejzajímavější okamžiky nedělního utkání v Sinobo Stadium ZDE.

• U11: 13. místo na MEH
2.12. - Skvěle obsazený Memoriál Evžena Hadamczika je u konce. Karvinští obsadili ve velké konkurenci 13. příčku. Z celkového triumfu se radoval maďarský MOL Vidi. Podrobnosti k turnaji během úterý.

• U14: Čtyři zápasy v Praze
1.12. - Starší žáci U14 se vydali do Prahy, kde v pátek a sobotu odehráli celkem čtyři přípravná utkání. Ve dvou pátečních duelech proti Spartě zaznamenali výhru 4:2 a prohru 0:13, v sobotních zápasech proti Bohemians 1905 zapsali dvě porážky 0:3 a 1:4.