Generální partner
Světlý režim
7. listopad 2019

Fukala s Molitoriszem poletí do Anglie

Kouč reprezentační sedmnáctky Radek Bejbl nominoval na přípravná utkání proti Dánsku a Anglii hráče ligového dorostu Romana Fukalu a Matyáše Molitorisze.

V termínu 14. – 20. listopadu si budou Fukala s Molitoriszem plnit reprezentační povinnosti s týmem do 17 let. V plánu jsou přípravná utkání s Dánskem a Anglií. Obě utkání se odehrají ve Spojeném království.

První utkání proti Dánsku je na programu v neděli 17. listopadu v St. George´s Parku, s Anglií se bude hrát v úterý 19. listopadu v Solihullu. Mezi náhradníky čeká na dodatečnou nominaci ještě Oliver Jurčák.

Také reprezentační jednadvacítka bude mít napilno. Čeká ji pokračování evropské kvalifikace proti San Marinu (Chomutov) a Chorvatsku ( Velika Gorica). Ondřej Lingr se do nominace nedostal, čeká na šanci mezi náhradníky. Stejně tak u slovenského nároďáku do 19 let gólman ligového staršího dorostu Viliam Hynek.Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii