Generální partner
Světlý režim
10. listopad 2010

Karel Kula: Jsme rádi, že fanoušci jedou s námi do Brna

Před dnešním důležitým zápasem jsme pro Vás vyzpovídali osobu nejpovolanější – trenéra MFK OKD Karla Kulu.

Brno po nepovedeném zápase s námi tápe. Myslíte si, že se tato herní krize může projevit i v odvetě Ondrášovky cupu?

Může a nemusí. Každopádně Brno bude pod tlakem, protože máme dvoubrankový náskok. Jedeme tedy k dnešní odvetě v psychické pohodě. Na druhou stranu nesmíme nic podcenit a nastoupíme do utkání s respektem a pokorou. A budeme bojovat do posledního hvizdu rozhodčího.

Pokud by se nám podařilo vstřelit branku, bylo by s největší pravděpodobností rozhodnuto o postupujícím. Bude v kabině znít pokyn, abychom se pokusili vstřelit branku a otupit tím nápor Brna?

Určitě nejdeme na hřiště s cílem uhrát výsledek 0:0. Žádný „beton“ z naší strany nebude. Budeme se snažit o vstřelení gólu, který by nás posunul do dalšího kola.

Jaký je před tímto zápasem zdravotní stav hráčů?

Nikdo se nám naštěstí nezranil, takže všichni hráči, kteří nastoupili proti Jihlavě, jsou mi k dispozici.

Minulou sezónu se nejvíce zakymácela lavička pod trenérem Jarolímem po nepovedeném zápase v Karviné. Letos se to může stát i vašemu kolegovi Karlovi Večeřovi...

Trenéři o této neoblíbené variantě vědí. Otázka odvolání Karla Večeři se již několikrát v médiích probírala. Určitě by se po neúspěchu v Ondrášovce cupu tyto spekulace objevily znovu. Nejednalo by se však o nic nového. Ale nevěřím tomu, že by před důležitými zápasy s Ústím a Baníkem dělali nějakou změnu na trenérském postu.

Do Brna se chystají i příznivci našeho klubu. Co byste jim vzkázal?

Aby nás povzbuzovali stejně jako v domácích zápasech a jako v Třinci. Jsme všichni rádi, že fanoušci přijedou za námi do Brna a společně s námi budou bojovat o postup do dalšího kola národního poháru.

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii