Mlade talenty

Karel Kula: Jsme rádi, že fanoušci jedou s námi do Brna

10.11.2010 | Redakce
 

Karel Kula: Jsme rádi, že fanoušci jedou s námi do Brna Před dnešním důležitým zápasem jsme pro Vás vyzpovídali osobu nejpovolanější – trenéra MFK OKD Karla Kulu.

 

Brno po nepovedeném zápase s námi tápe. Myslíte si, že se tato herní krize může projevit i v odvetě Ondrášovky cupu?

Může a nemusí. Každopádně Brno bude pod tlakem, protože máme dvoubrankový náskok. Jedeme tedy k dnešní odvetě v psychické pohodě. Na druhou stranu nesmíme nic podcenit a nastoupíme do utkání s respektem a pokorou. A budeme bojovat do posledního hvizdu rozhodčího.

Pokud by se nám podařilo vstřelit branku, bylo by s největší pravděpodobností rozhodnuto o postupujícím. Bude v kabině znít pokyn, abychom se pokusili vstřelit branku a otupit tím nápor Brna?

Určitě nejdeme na hřiště s cílem uhrát výsledek 0:0. Žádný „beton“ z naší strany nebude. Budeme se snažit o vstřelení gólu, který by nás posunul do dalšího kola.

Jaký je před tímto zápasem zdravotní stav hráčů?

Nikdo se nám naštěstí nezranil, takže všichni hráči, kteří nastoupili proti Jihlavě, jsou mi k dispozici.

Minulou sezónu se nejvíce zakymácela lavička pod trenérem Jarolímem po nepovedeném zápase v Karviné. Letos se to může stát i vašemu kolegovi Karlovi Večeřovi...

Trenéři o této neoblíbené variantě vědí. Otázka odvolání Karla Večeři se již několikrát v médiích probírala. Určitě by se po neúspěchu v Ondrášovce cupu tyto spekulace objevily znovu. Nejednalo by se však o nic nového. Ale nevěřím tomu, že by před důležitými zápasy s Ústím a Baníkem dělali nějakou změnu na trenérském postu.

Do Brna se chystají i příznivci našeho klubu. Co byste jim vzkázal?

Aby nás povzbuzovali stejně jako v domácích zápasech a jako v Třinci. Jsme všichni rádi, že fanoušci přijedou za námi do Brna a společně s námi budou bojovat o postup do dalšího kola národního poháru.

• Vylosování do pol. soutěže
včera - a) sektor D5-řada 3- sedadlo 17, b) sektor D4-řada 8-sedadlo 39, c) sektor D4-řada 7-sedadlo 25, d) sektor B5-řada 5-sedadlo 2. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Olomouci budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Elitní fáze rozlosována!
před 2 dny - Reprezentační tým do 17 let i s hráči MFK Karviná Matyášem Molitoriszem a Romanem Fukalou zná jména soupeřů pro jarní elitní fázi kvalifikace o postup na EURO 2020 - ve Skotsku bude mít za soupeře domácí tým, Irsko a Slovensko. Závěrečný turnaj se v roce 2020 hraje v Estonsku od 21.5. do 6.6. Z elitní fáze kromě vítězů dalších sedmi skupin postoupí také sedm nejlepších družstev z druhých míst.

• Sestřih utkání na Slavii
2.12. - Karvinští favoritovi vzdorovali, inkasovali až po hodině hry a v samotném závěru z penalty. Koukněte na nejzajímavější okamžiky nedělního utkání v Sinobo Stadium ZDE.

• U11: 13. místo na MEH
2.12. - Skvěle obsazený Memoriál Evžena Hadamczika je u konce. Karvinští obsadili ve velké konkurenci 13. příčku. Z celkového triumfu se radoval maďarský MOL Vidi. Podrobnosti k turnaji během úterý.

• U14: Čtyři zápasy v Praze
1.12. - Starší žáci U14 se vydali do Prahy, kde v pátek a sobotu odehráli celkem čtyři přípravná utkání. Ve dvou pátečních duelech proti Spartě zaznamenali výhru 4:2 a prohru 0:13, v sobotních zápasech proti Bohemians 1905 zapsali dvě porážky 0:3 a 1:4.

• Freekick Challenge v Karviné
28.11. - V létě se natáčely různé zábavné a dovednostní formáty v rámci LIGA DAY. Koukněte se, jak se kvartetu Vukadinović, Puchel, Petráň a Čonka dařilo ve freekick challenge. Video najdete ZDE.

• Sestřih remízy s Plzní
25.11. - Velice dobrý zápas odehráli Karvinští proti týmu Plzně a zasloužili si víc než konečný bod za remízu 1:1! Na nejzajímavější okamžiky nedělního duelu se podívejte ZDE.

• Sedmnáctka porazila Spartu 2:0
23.11. - Ligoví dorostenci zakončili podzim rozdílně - sedmnáctka zvítězila 2:0, devatenáctka prohrála těsně 1:2!

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem