Mlade talenty

U15 vyhrála kvalifikaci o postup do finále mistrovství ČR

22.11.2010 | Redakce
 

U15 vyhrála kvalifikaci o postup do finále mistrovství ČR O víkendu se v Bílovci konal kvalifikační turnaj o postup do finále mistrovství České republiky v halovém fotbale. A svěřenci Jana Laslopa si vedli více než skvěle.

 

Víkendový kvalifikační turnaj v Bílovci skončil velkým překvapením. Naše U15 dokázala s přehledem porazit všechny soupeře a jediný Baník Ostrava uzmul našemu týmu dva body za bezbrankovou remízu. V celkovém součtu se tak z turnajového prvenství může radovat MFK OKD Karviná, která se zároveň probojovala do celostátního finále, které se uskuteční 10. – 11. 12. v Litomyšli.

„Ztratili jsme body pouze s Baníkem Ostrava, který skončil celkově třetí. Druhé místo obsadil tým Hlučína. Vítězstvím v turnaji jsme překvapili všechny. Nikdo neočekával, že bychom mohli v Bílovci uspět. Kluci zaslouží obrovskou pochvalu za svůj přístup, nasazení a touze po vítězství, se kterou šli do každého zápasu. Odměnou jim bude finálové klání v Litomyšli, do kterého se probojovalo šest nejlepších týmů z celé republiky,“ zhodnotil vystoupení svých svěřenců trenér U15 Jan Laslop.

Výsledky MFK OKD Karviná:

MFK OKD Karviná – ŠSK Bílovec 3:0

Branky MFK OKD Karviná: Moskál 2, Szkuta

.

MFK OKD Karviná – Fotbal FM 2:0

Branky MFK OKD Karviná: Molnári, Szkuta

.

MFK OKD Karviná – FC Vítkovice 3:1

Branky MFK OKD Karviná: Szkuta, Molnári, Moskál

.

MFK OKD Karviná – FC Hlučín 2:1

Branky MFK OKD Karviná: Molnári, Kamiňski

.

MFK OKD Karviná – Baník Ostrava 0:0

.

MFK OKD Karviná – SFC Opava 4:2

Branky MFK OKD Karviná: Puchel 3, Moskál

.

O postup se zasloužili tito hráči: Chmiel, Malík, Szkuta, Puchel, Molnári, Leibl, Kurz, Kamiňski, Moskál, Tomeček, Chmelař, Hubáček, Jadamík

• Vylosování do pol. soutěže
včera - a) sektor D5-řada 3- sedadlo 17, b) sektor D4-řada 8-sedadlo 39, c) sektor D4-řada 7-sedadlo 25, d) sektor B5-řada 5-sedadlo 2. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Olomouci budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Elitní fáze rozlosována!
před 2 dny - Reprezentační tým do 17 let i s hráči MFK Karviná Matyášem Molitoriszem a Romanem Fukalou zná jména soupeřů pro jarní elitní fázi kvalifikace o postup na EURO 2020 - ve Skotsku bude mít za soupeře domácí tým, Irsko a Slovensko. Závěrečný turnaj se v roce 2020 hraje v Estonsku od 21.5. do 6.6. Z elitní fáze kromě vítězů dalších sedmi skupin postoupí také sedm nejlepších družstev z druhých míst.

• Sestřih utkání na Slavii
2.12. - Karvinští favoritovi vzdorovali, inkasovali až po hodině hry a v samotném závěru z penalty. Koukněte na nejzajímavější okamžiky nedělního utkání v Sinobo Stadium ZDE.

• U11: 13. místo na MEH
2.12. - Skvěle obsazený Memoriál Evžena Hadamczika je u konce. Karvinští obsadili ve velké konkurenci 13. příčku. Z celkového triumfu se radoval maďarský MOL Vidi. Podrobnosti k turnaji během úterý.

• U14: Čtyři zápasy v Praze
1.12. - Starší žáci U14 se vydali do Prahy, kde v pátek a sobotu odehráli celkem čtyři přípravná utkání. Ve dvou pátečních duelech proti Spartě zaznamenali výhru 4:2 a prohru 0:13, v sobotních zápasech proti Bohemians 1905 zapsali dvě porážky 0:3 a 1:4.

• Freekick Challenge v Karviné
28.11. - V létě se natáčely různé zábavné a dovednostní formáty v rámci LIGA DAY. Koukněte se, jak se kvartetu Vukadinović, Puchel, Petráň a Čonka dařilo ve freekick challenge. Video najdete ZDE.

• Sestřih remízy s Plzní
25.11. - Velice dobrý zápas odehráli Karvinští proti týmu Plzně a zasloužili si víc než konečný bod za remízu 1:1! Na nejzajímavější okamžiky nedělního duelu se podívejte ZDE.

• Sedmnáctka porazila Spartu 2:0
23.11. - Ligoví dorostenci zakončili podzim rozdílně - sedmnáctka zvítězila 2:0, devatenáctka prohrála těsně 1:2!

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem