Generální partner
Světlý režim
22. listopad 2010

U15 vyhrála kvalifikaci o postup do finále mistrovství ČR

O víkendu se v Bílovci konal kvalifikační turnaj o postup do finále mistrovství České republiky v halovém fotbale. A svěřenci Jana Laslopa si vedli více než skvěle.

Víkendový kvalifikační turnaj v Bílovci skončil velkým překvapením. Naše U15 dokázala s přehledem porazit všechny soupeře a jediný Baník Ostrava uzmul našemu týmu dva body za bezbrankovou remízu. V celkovém součtu se tak z turnajového prvenství může radovat MFK OKD Karviná, která se zároveň probojovala do celostátního finále, které se uskuteční 10. – 11. 12. v Litomyšli.

„Ztratili jsme body pouze s Baníkem Ostrava, který skončil celkově třetí. Druhé místo obsadil tým Hlučína. Vítězstvím v turnaji jsme překvapili všechny. Nikdo neočekával, že bychom mohli v Bílovci uspět. Kluci zaslouží obrovskou pochvalu za svůj přístup, nasazení a touze po vítězství, se kterou šli do každého zápasu. Odměnou jim bude finálové klání v Litomyšli, do kterého se probojovalo šest nejlepších týmů z celé republiky,“ zhodnotil vystoupení svých svěřenců trenér U15 Jan Laslop.

Výsledky MFK OKD Karviná:

MFK OKD Karviná – ŠSK Bílovec 3:0

Branky MFK OKD Karviná: Moskál 2, Szkuta

.

MFK OKD Karviná – Fotbal FM 2:0

Branky MFK OKD Karviná: Molnári, Szkuta

.

MFK OKD Karviná – FC Vítkovice 3:1

Branky MFK OKD Karviná: Szkuta, Molnári, Moskál

.

MFK OKD Karviná – FC Hlučín 2:1

Branky MFK OKD Karviná: Molnári, Kamiňski

.

MFK OKD Karviná – Baník Ostrava 0:0

.

MFK OKD Karviná – SFC Opava 4:2

Branky MFK OKD Karviná: Puchel 3, Moskál

.

O postup se zasloužili tito hráči: Chmiel, Malík, Szkuta, Puchel, Molnári, Leibl, Kurz, Kamiňski, Moskál, Tomeček, Chmelař, Hubáček, Jadamík

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii