Mlade talenty

Svatopluk Schäfer slaví životní jubileum

29.01.2011 | Redakce
 

Svatopluk Schäfer slaví životní jubileum Asistent trenéra Svatopluk Schäfer se dnes dožívá šedesáti let.

 

Svatopluk Schäfer přišel do Karviné počátkem srpna 2009, kdy se ujal funkce asistenta trenéra u A – mužstva. Hlavní náplní jeho práce je trénování gólmanů mužů a dorostu.

Ve své hráčské kariéře prošel týmy Tatry Kopřivnice, Baníku Ostrava, Dukly Tábor a Frýdku – Místku.

Trenéřinu si poprvé vyzkoušel ve Frýdku – Místku, a poté společně s Josefem Masopustem vedl olympijský výběr Indonésie. Na další angažmá si musel počkat až do roku 2003, kdy se mu ozvala Opava. Ze Slezského FC zamířil na Bazaly, kde se s Karlem Večeřou a Karlem Kulou radoval ze zisku třetího místa. Z ostravského Baníku vedly jeho kroky do MFK OKD Karviná.

Pro český fotbal vychoval „Sváťa“ spoustu gólmanů. Jeho rukama prošli například Martin Raška, Petr Vašek, Radek Petr, Patrik Krabec, Marek Čech, Jirka Bobok, Michal Daněk či Antonín Buček.

Jménem celého klubu se připojujeme ke gratulantům a přejeme Svatoplukovi Schäferovi pevné zdraví, hodně pracovních úspěchů, štěstí a pohody. Gratulujeme!

• Juniorka začala jaro porážkou
dnes - Juniorský tým MFK Karviná vstoupil do jara prohrou 0:4 na půdě Fastavu Zlín. O vítězství rozhodli domácí už v první půli, ve které vstřelili tři góly.

• Sestřih porážky na Slovácku
dnes - Server iSport.cz přinesl jako obvykle sestřih nejzajímavějších okamžiků sobotního zápasu 21. kola FORTUNA:LIGY. Více ZDE.

• Herní soustředění U17 u konce
před 2 dny - Mladší dorostenci U17 mají za sebou herní soustředění na Slovensku. V jeho rámci odehráli tři utkání s bilancí 1-1-1. (Zlaté Moravce, 7:2, Spartak Trnava 2:2, Nitra 0:5).

• U19: Skalp Legie Varšava
před 3 dny - Ligoví starší dorostenci zakončili herní soustředění v Polsku vítězstvím na trávníku Legie Varšava v poměru 2:0 (góly Streit a Greguš).

• U21: Prohra v generálce
12.2. - Juniorský tým podlehl v generálce na jarní část diviznímu Frýdlantu nad Ostravicí 2:3, přestože v poločase svěřenci Marka Bielana vedli. Oba góly domácích vstřelila posila z A-týmu Christian Kouakou.

• V Příbrami 2. března
12.2. - Ligová fotbalová asociace upřesnila 23. kolo FORTUNA:LIGY. Karvinští se představí na stadionu u Litavky v sobotu 2. března od 15 hodin.

• Devatenáctka porazila Plock
12.2. - Dorostenci U19 porazili ve druhém přípravném utkání na herním soustředění polskou Wislu Plock 4:2 po gólech Nogy, Kaczmarczyka, Mrózka a Ratici. Na Slovensku pak sedmnáctka remizovala 2:2 s Trnavou. Dva góly vstřelil Madecki.

• Vítězný začátek soustředění
11.2. - Tým U17 vstoupil vítězně do herního soustředění na Slovensku. V prvním z tří naplánovaných utkání porazil Zlaté Moravce jednoznačně 7:2 i díky čtyřem gólům Patrika Goje.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
×
Odehráno v 11:00
FC Fastav Zlín
MFK Karviná
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna