Generální partner
Světlý režim
12. srpen 2016

Další posily, přicházejí Košťál a Holík!

Stoper Pavel Košťál ze Senice (na fotce) a krajní bek Libor Holík z pražské Slavie jsou dvěma novými tvářemi v karvinské kabině.

Ryzí zkušenost a dravé mládí! I tak by se dali popsat noví fotbalisté v kabině prvoligového nováčka. „Avizovali jsme, že chceme ještě přivést další hráče a Košťál s Holíkem jsou toho důkazem,“ uvedl sportovní manažer Karviné Lubomír Vlk.

Stoper Pavel Košťál s více než dvěma stovkami prvoligových startů přichází ze slovenské Senice, kam přišel teprve v létě ze Zbrojovky Brno, kde mu skončila smlouva. V Senici byl dokonce kapitánem. „S Pavlem jsme se domluvili na půlročním hostování s možným prodloužením,“ doplnil Vlk na adresu pětatřicetiletého odchovance Hradce Králové.

Druhým novým jménem je teprve osmnáctiletý krajní obránce Libor Holík, který v listopadu 2015 přestoupil ze Slovácka do Slavie. Jde o mládežnického reprezentanta, který v minulé sezóně nastupoval převážně za juniorku, ale na začátku této sezóny si připsal start v předkole Evropské ligy na půdě Levadie Tallin za slávistické áčko. S týmem pod vedením Dušana Uhrina absolvoval i celou letní přípravu. „Jsme domluveni na hostování do konce tohoto kalendářního roku,“ připustil Lubomír Vlk.

Rozhovory Rozhovory
ne 25.9. | redakce

David Hampel: Brankáři v klubu mají perspektivu do budoucna

Před novou sezónou se novým trenérem brankářů stal David Hampel, který vystřídal Branislava Rzeszota. Rozhovor se pochopitelně točil kolem gólmanů MFK, ale i jeho aktivní či trenérské kariéry.

st 14.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Dominik Soukeník

S novou letní tváří Dominikem Soukeníkem jsme probrali aktuální situaci, euforii v jeho mateřském Hradci Králové, volný čas a prozradil také svůj oblíbený klub, kterému fandí…

út 6.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Lukáš Cienciala

Povídání s Lukášem Ciencialou mohlo vzniknout až na duel s pražskou Duklou, ale nakonec se tak stalo už před zápasem proti Táborsku. „Host“ z ostravského Baníku vykládal o Karviné, Třinci a Dukle, kde působil celou minulou sezónu. V hlavním městě se o sebe mladý fotbalista musel postarat sám. Zmínil také radost z návratu na hřiště do Jablunkova…

st 24.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Adam a Dávid Krčíkovi

Bratři v A-týmu MFK Karviná? To tady ještě nebylo – tedy až do druhé poloviny července. Adam a o pár týdnů později i jeho mladší bratr Dávid podepsali smlouvu v Karviné. Od té doby spolu bydlí a zvykají si na nové prostředí. Tím, že Dávid na jaře působil v Jihlavě, se nabízelo, že právě před domácím utkáním proti Vysočině vznikne společný rozhovor…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo