Generální partner
Světlý režim
8. duben 2021

Další vydání bulletinu je hotovo, tentokrát k zápasu s Plzní!

Nové výtisky budou distribuovány od pátku do pondělí na obvyklá místa. A tradičně se pět vylosovaných permanentkářů může těšit na věcné ceny...

Od pondělí do středy (12. - 14. dubna) budou na klubovém sekretariátu k vyzvednutí tyčinky a plechovky piva – tedy odměny pro vylosované permanentkáře. A kdo byl vylosován tentokrát? a) D5 – 5 – 16, b) C2 – 6 – 33, c) B7 – 5 – 1, d) D5 – 6 – 5, e) D2 – 5 – 10.   

Aktuálnímu vydání vévodí rozhovor s Petrem Bolkem, který v barvách sobotního soupeře zažil nejlepší část kariéry. Nechybí plakát hráče – tentokrát Lukáše Čmelíka. Samozřejmostí je slevový poukaz do hobby marketu OBI Havířov, dvoustránkové připomenutí prosincové výhry v Plzni, Desatero FAČR pro mládežníky atd…

Fanoušci si výtisky k duelu s Plzní mohou vyzvednout v OC Korso, hypermarketu Tesco u restaurace Panda, ve Slivkafé, ve vinotéce Dárkovka PAVLOVÍN, v restauraci Ovečka, v elektrocentru RODNEX, na benzince Road Oil (směr výpadovka na Český Těšín), v supermarketu LIDL (Ká4) a v pondělí na lokalitách OKD – Darkov a ČSM-sever.  

Rozhovory Rozhovory
st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

st 31.3. | redakce

Jan Baránek: Už mi chyběl fotbalový adrenalin

Asistentem Jozefa Webera na lavičce MFK je Jan Baránek. V prvním rozhovoru přibližuje délku rozhodování, zda nabídku přijme, ale také náplň své práce. Rovněž chválí klubové zázemí a tréninkové možnosti.

ne 28.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vlasiy Sinyavskiy

Velký sympaťák, estonský reprezentant Vlasiy Sinyavskiy, mluví plynně třemi jazyky (estonsky, rusky a anglicky). Rozhovor vznikal v ruštině a nový hráč MFK s číslem 99 na dresu prozradil mnoho zajímavostí…

čt 25.3. | redakce

Jozef Weber: Rozhodoval jsem se krátce, argumenty pro návrat byly jasné

Na středeční tiskové konferenci, která proběhla online, se probralo mnoho témat. O čem všem mluvil staronový kouč Jozef Weber?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo