Mlade talenty

Dobrý nápad s touto statistikou, řekl Budínský

13.10.2018 | Redakce
 

Dobrý nápad s touto statistikou, řekl Budínský Před utkáním s Duklou převzal Lukáš Budínský skleněnou trofej a svůj dres se zlatým písmem – na památku. Proč? Právě on se stal mezi pátým a desátým kolem Přihraj:Král asistencí. Tuto novou anketu vyhlašuje LFA od začátku sezóny.

 

Konkurence je obrovská, proto takový výsledek musí těšit nejen samotného špílmachra, ale všechny fanoušky MFK Karviná. Lukáš Budínský je druhým oceněným po Stanciuovi ze Sparty. „Mám z toho samozřejmě velkou radost. O anketě jsem nevěděl, dokud se nestal Nicolae Stanciu prvním vítězem. Ale že bych honil asistence, abych vyhrál v dalších kolech, to určitě ne,“ zasmál se Budínský.

Karvinský záložník posbíral od pátého do desátého kola hned čtyři gólové přihrávky (dvě proti Opavě  i proti Slovácku) a v týdnu před desátým kolem byl hlavním favoritem na triumf. Ovšem na poslední chvíli se o vítězství přihlásil ostravský Daniel Holzer. Při shodě měl však lepší první kritérium v podobě více přihrávek do gólové šance. „Je fajn, že se myslí také na ty, kteří góly připravují. Mně se tahle statistika zamlouvá, byl to dobrý nápad,“ řekl.Pro skleněnou trofej s vyrytým jménem už má místo, stejně tak pro dres. „Nechám si ji u přítelkyně, ona mi nějaké hezké místo určitě vybere. Dres půjde do rámu a odvezu si ho domů do Prahy,“ dodal na závěr. 

Milou „povinností“ vítěze je do vyhlášení dalšího krále asistencí obléknout do každého ligového utkání dres se speciálním rukávem s označením Přihraj:Král asistencí. Budínského se tato pocta týkala už v utkání s Duklou a navlékne ho ještě v Ostravě, doma s Olomoucí, ve Zlíně a doma proti Spartě.

Fotogalerie

     
 

• Víkendové úspěchy přípravek
dnes - Starší přípravka U11 skončila druhá na finálovém turnaji Zimní ligy OFS. Starší přípravka U10 posbírala během víkendu dvě stříbra na turnajích v Brušperku a Bohumíně a tým U9 se také na halovém turnaji radoval ze stříbra.

• Víkendové výsledky mládeže MFK
před 3 dny - U19-Hradec Králové 0:1, U18-Baník Ostrava 0:5, U17-Hradec Králové 1:2, U16-Baník Ostrava 2:0, FM-U15 1:2, FM-U14 5:2.

• Sestřih zápasu na Dukle
před 3 dny - Páteční duel na pražské Julisce dopadl s velkým štěstím lépe pro domácí. V sestřihu iSportu, který najdete ZDE, si připomeňte sporné momenty a všechny tři góly.

• U19+U17: Porážky od Votroků
16.3. - Ligoví dorostenci ani na čtvrtý pokus na jaře nevyhráli. Oba týmy podlehly v domácím prostředí Hradci Králové - devatenáctka 0:1, sedmnáctka 1:2.

• Jarní program MSDL a žák. ligy
14.3. - O tomto víkendu startuje jarní část proti dorostence U18, U16 a starší žáky U15 a U14. Jejich jarní rozlosování najdete po rozkliknutí dané kategorie.

• Čtyři góly Ramireze za Senici
12.3. - Eric Ramirez hostuje v Senici a v úterý večer čtyřmi góly zničil ve čtvrtfinále Slovnaft Cupu Nitru, jejíž branku hájil exkarvinský gólman Branislav Pindroch. Senica zvítězila jasně 5:1!

• Víkendové výsledky mládeže
11.3. - České Budějovice-U19 3:2, České Budějovice-U17 2:1, U16-Čadca (muži) 3:4, U15-Martin 5:0, U14-Martin 3:3, FM-U13 3:2, FM-U12 14:5.

• Sestřih zápasu s Bohemkou
10.3. - Sestřih z nepovedeného domácího vystoupení proti Bohemians Praha 1905 najdete ZDE.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem