Mlade talenty

Dorost hostí Teplice, juniorka Zlín

19.10.2017 | redakce
 

Dorost hostí Teplice, juniorka Zlín V domácím prostředí se představí ligoví dorostenci i juniorka. Týmy U19 a U17 odehrají svá utkání s Teplicemi už v pátek po obědě, juniorku prověří Zlín v neděli před obědem.

 

U19+U17

Oba dorostenecké týmy se po třítýdenní nucené přestávce vrací do kolotoče nejvyšší soutěže. První překážkou v náročném programu, který potrvá až do konce listopadu, budou v sobotu severočeské Teplice. „Během tohoto dlouhého zápasového volna jsme se snažili kluky udržovat v zápasovém rytmu. Někteří chodili za juniorku, jiní za osmnáctku,“ podotkl asistent trenéra U19 René Bielan.

Celý tým si uvědomuje, že právě nadcházející domácí duel s Teplicemi je extrémně důležitý. „Severočeši jsou za námi o čtyři body, navíc máme dva zápasy k dobru. Před dalším náročným programem chceme toto utkání zvládnout za tři body, navíc hrajeme doma po dlouhých pěti týdnech,“ dodal.

Na zápasy obou kategorií byli jako rozhodčí delegováni Tomáš Batík, Radim Duda a Michal Broskevič. První dva jmenovaní se rozdělí v rolích hlavních arbitrů. Zápas devatenáctky bude rozhodovat Batík, duel sedmnáctky pak Duda. Obě utkání se odehrají v pátek 20. října  ve Sportovním centru Kovona od 11 hodin a 13:15 hodin.    

U21

Přesně po dvaceti dnech se zase doma představí karvinská juniorka, kterou čeká zápas se Zlínem. Na konci srpna se na Valašsku zrodila divoká remíza 4:4. Karvinští by rádi navázali na poslední zápas, kdy porazili Slovácko na jeho hřišti 2:0. „Už před startem sezóny jsme si vytyčili jako jeden z cílů být mezi čtyřmi nejlepšími a zahrát si nadstavbu. Tým na to máme kvalitní a věřím, že se nám to podaří,“ hlásí jeden z trenérů Marek Bielan. 

Po deseti zápasech je juniorka o bod druhá za Slováckem, Zlín je s tříbodovou ztrátou třetí. „Doma by se mělo vyhrávat, musíme tento zápas zvládnout,“ dodal Bielan.

Utkání 11. kola Juniorské ligy MFK Karviná U21 – FC Fatsav Zlín U21 začíná ve Sportovním centru Kovona v neděli 22. října v 11 hodin. Hlavním rozhodčím bude pan Peter Mrázek. 

• Také juniorka má rozlosováno
dnes - Na středečním losovacím aktivu v Praze se kromě dvou profesionálních soutěžilo rozlosovala také Juniorská liga - jízdní podzimní řád MFK Karviná U21 najdete ZDE.

• Video ze zátěžových testů
včera - V úterý a ve středu absolvovali hráči fyzické zátěžové testy na Klinice sportovní medicíny v Ostravě. Na průběh testování se podívejte ve videu na MFK Karviná TV - ZDE.

• Tisková zpráva LFA
včera - Fortuna a Ligová fotbalová asociace ve středu představily novou identitu fotbalových soutěží v Česku. Tisková zpráva je k přečtení ZDE.

• Další zkušenosti pro Madera
před 3 dny - Matúš Mader má za sebou další vydařený reprezentační sraz. Se slovenskou osmnáctkou absolvoval dva duely proti Bělorusku (1:1 a 4:2). V prvním zápase odehrál náš borec celý počet minut, ve druhém naskočil na posledních šest minut.

• S Cracovií Kraków v 10:00
15.6. - První přípravný duel zná čas výkopu. Karvinští změří síly v sobotu 23. června v Dětmarovicích s Cracovií Kraków od 10 hodin.

• Mader proti Bělorusku
11.6. - V posledních utkáních kapitána dorostenecké devatenáctky Matúše Madera čekají další reprezentační povinnosti. V úterý a ve čtvrtek hraje slovenská osmnáctka dva přípravné duely doma v Senci proti Bělorusku.

• Víkendové výsledky mládeže
9.6. - U19-Baník Ostrava 4:2, Hlučín-U18 3:1, U17-Baník Ostrava 0:2, Hlučín-U16 5:1, Brušperk-st.žáci B 3:3, Brušperk-ml.žáci B 3:2.

• Dvanáctka třetí v B.Bystrici
8.6. - Žáci U12 skončili na mezinárodním turnaji v Banské Bystrici na výborném třetím místě. Z triumfu se radoval maďarský Györ, druhý skončil slovenský Ružomberok. Gratulace celému týmu a pod vedením trenéra Tomáše Červenky.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.