Mlade talenty

Dorostenci U19 a U17 hostili Podbrezovou

16.07.2018 | redakce
 

Dorostenci U19 a U17 hostili Podbrezovou První přípravné zápasy mají ligoví dorostenci za sebou. V sobotu hostili na Kovoně slovenskou Podbrezovou. Devatenáctka prohrála 1:2, sedmnáctka remizovala 1:1.

 

U19

MFK Karviná U19 – FK Železiarne Podbrezová U19 1:2 (0:1)
Branka Karviné:
Zych
Sestava Karviné: Neuman – Vajda (46. Kaczmarczyk), Mrózek, Chabreček (75. Vajda), Bielan, Holzer, (46. Greguš), Seriš (75. Ševčík), Vlachovský, Navrátil (46. Noga), Ševčík (46. Streit), Latocha (46. Zych).
Trenér Eduard Gábriš: „Po prvním týdnu tréninků splnil zápas svůj účel. Do hry se dostali všichni kmenoví hráči plus testování fotbalisté. V některých fázích střetnutí družstvo ukázalo dobré věci, v jiných to bylo horší – chyběla mi větší aktivita ve finální fázi.  Ze stabilních hráčů jsme po náročném závěru sezóny ještě nepustili do zápasu Matúše Madera, omluvený byl také stoper Aleš Věčorek. Téměř tři desítky starších dorostenců jsme rozdělili do dvou skupin, osmnáctka hrála taktéž v sobotu s Krásnem nad Kysucou. V tomto týdnu přivítáme další hráče na zkoušku.

U17

MFK Karviná U17 – FK Železiarne Podbrezová U17 1:1 (0:0)
Branka Karviné:
Vrbka

• Úspěšný víkend přípravek
včera - Druhý prosincový víkend se nejmenším kategoriím MFK Karviná vydařil. Tým U8 obsadil třetí místo ve Stonavě v LMM (Liga Malých Mistrů), tým U9 bral zlato v Korni a stříbro v Hlučíně, starší přípravka U10 obsadila druhé místo v Krajské zimní lize v Brušperku.

• Sestřih zápasu s Jabloncem
před 2 dny - V posledním podzimním domácím utkání vytěžili svěřenci Norberta Hrnčára maximální počet tří bodů za vítězství 2:1 nad silným Jabloncem. Nejzajímavější okamžiky sobotního utkání najdete ZDE.

• MVM: Prohra U16 s Hradcem Kr.
před 2 dny - Mladší dorostenci U16 podlehli na Kovoně v utkání Memoriálu Vlastislava Marečka Hradci Králové 1:4 (gól Robin Holub). Minulý týden v Brně šestnáctka nehrála!

• Vylosovaní do poločas. soutěže
6.12. - a) sektor D4-řada 6- sedadlo 20, b) sektor B3-řada 5-sedadlo 9, c) sektor D5-řada 5-sedadlo 19, d) sektor C2-řada 4-sedadlo 31. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Zlato pro U9, stříbro pro U8
3.12. - Během prvního adventního víkendu si tým U8 odskočil do Třince na Mikulášský turnaj a obsadil moc hezké druhé místo. Tým U9 se rozdělil – jedna skupina cestovala do Třince, druhá do Bystřice pod Hostýnem. V Třinci z toho bylo zlato, v Bystřici chyběl kousek k postupu do bojů o medaile…

• Sestřih zápasu z Ml. Boleslavi
2.12. - Remízu ve městě automobilů zajistil v úvodu druhé půle svým gólem Vojtěch Smrž. Podívejte se na všechny nejzajímavější akce a oba góly sobotního duelu - více ZDE.

• 14. místo na Memoriálu EH
29.11. - Starší přípravka U11 se zúčastnila výborně obsazeného turnaje v Ostravě. Na 41. ročníku Memoriálu Evžena Hadamczika však byli všichni soupeři lepší, což se projevilo na konečném umístění.

• V Plzni v neděli 16. prosince
28.11. - Poslední zápas kalendářního roku 2018 odehrají Karvinští v neděli 16. prosince na půdě mistrovské Plzně s výkopem v 15 hodin! Utkání bude přímým přenosem vysílat O2 TV Sport.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna