Generální partner
Světlý režim
8. únor 2023

Hostování z Plzně dotažena – v Karviné budou působit Vrba s Mrózkem!

Mladí fotbalisté plzeňské Viktorie Adam Vrba a Ondřej Mrózek budou do léta oblékat karvinský dres. Jejich půlroční hostování byla dotažena.

Jednadvacetiletý Vrba s o dva roky mladším Mrózkem jsou v novém klubu od začátku zimní přípravy. Oba poctivě trénují a zasáhli do dvou zápasů – za áčko proti Prostějovu a za béčko proti Bánové. V tomto zápase vstřelil Adam Vrba dva góly. „Jde o mladé perspektivní kluky, kterým chceme dát šanci. Do kolektivu zapadli bez problémů a přeji jim u nás hodně štěstí,“ řekl sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk.

Vrba je rychlostní typ fotbalisty s výbornou pravou nohou. „Hodně toho naběhá a odvede dobrou práci pro tým,“ uvedl trenér Tomáš Hejdušek. „Jsem rád za možnost hostovat v Karviné. Podmínky jsou tady na nejvyšší úrovni a je tu skvělá parta kluků. Je to pro mě velká výzva a těším se, až si zahraji na stadionu před našimi fanoušky,“ nechal se slyšet útočník Adam Vrba.

Ondřej Mrózek pochází z Třince a prošel Regionální fotbalovou akademií, která sídlila v Karviné na Kovoně. Brankářský post byl potřeba přes zimu zkvalitnit, což se díky Mrózkovi podařilo. „Máme dva kvalitní gólmany, ale potřebujeme tři – konkurence musí být,“ prohlásil Hejdušek. Téměř dvoumetrového gólmana potěšilo, že se Karviná ozvala a on se tak mohl vrátit skoro domů. „V kabině jsou super kluci, navíc se klub chce vrátit do nejvyšší soutěže. Cíl je tedy jasný a doufám, že k němu také přispěju,“ usmál se Mrózek.

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo