Generální partner
Světlý režim
28. leden 2020

Hráči MFK figurují pouze mezi náhradníky

Hned kvarteto fotbalistů se objevilo v seznamu reprezentačních trenérů, ovšem pouze mezi náhradníky - Matyáš Molitorisz, Roman Fukala a Oliver Jurčák u týmu U17, Viliam Hynek u slovenského týmu do 19 let.

Českou sedmnáctku čeká turnaj ve Španělsku. Sraz je v pondělí 3. února v Praze a následuje odlet na Pyrenejský poloostrov, kde svěřence Radka Bejbla čekají tři duely – 5. února s Maďarskem, 8. února se Švédskem a 10. února se Saudskou Arábií. Ani jeden z trojice hráčů MFK se do nominace nevešel, ovšem Molitorisz, Fukala i Jurčák čekají na telefon v případě zranění některého ze svých spoluhráčů.

Podobně je na tom gólman Viliam Hynek, který se slovenskou devatenáctkou zřejmě také neodletí – tréninkový kemp před závěrečnou fází kvalifikace o EURO mají Slováci naplánovaný na Kypru v termínu 1. – 9. února. Hynek bude čekat na telefonu na případnou donominaci. Slovenský národní tým do 19 let odehraje v teple dvě přípravná utkání proti Lotyšsku.  

Rozhovory Rozhovory
čt 18.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Jursa

Odchovanec MFK Karviná Tomáš Jursa se v létě vrátil zpátky do klubu, který ho vychoval a na který nedá dopustit. V rozhovoru hovoří i o svých angažmá na severu Čech či v nedaleké Opavě, s kterou byl krůček od postupu do Evropské ligy.

st 10.2. | redakce

Róbert Mazáň po příchodu: Rád bych tady co nejvíc hrál a potom se uvidí

Slovenský defenzivní fotbalista si pochvaluje, že do nové kabiny bez problémů zapadl. Róbert Mazáň by rád v Karviné pravidelně hrával a pomáhal týmu. Potom by se pro něj mohla teoreticky otevřít i šance porvat se o nominaci na letní EURO...

út 26.1. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Roman Haša

Věčně usměvavý a dobře naladěný útočník Roman Haša přiznává, že si gólové předsezónní cíle od jistého času už nedává. Na rovinu také přiznává, že s angažmá v prvoligovém českém klubu už moc nepočítal a strašně ho mrzí, že nemohl nastoupit na Slovácku.

st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo